dziewice i prawiczki ;) pytanie

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Mam 20 lat i zupełnie nie przywiązuję wagi do tematu dziewictwa.

Moi znajomi w realu nie wiedzą, że nie uprawiałem seksu, bo nie dyskutuję z nimi na tematy mojego życia seksualnego (czy też jego braku). Znajomi internetowi w większości wiedzą, ale snu im to z oczu nie spędza, zresztą internetowy coming out jako aseksualista mam dawno za sobą, więc nikogo to nie dziwi.
landrynuch
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwie 2009, 17:20

Post autor: landrynuch »

ja ostatnio miałą ciekawą przygode dyskusyjną qmpela mowi ze jeszcze sie nie seksiłam na to qmpel ze przyjdze ten odowiedni moment..no ja popatrzyłam i stanowczym głosem że nie sadze..popatrzyli ..'twój wybór twoja sprawa' i dalej piliśmy alkohol.
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Ja jestem dziewicą i szczerze nic mnie to nie obchodzi czy inni o tym wiedzą. Za dwoma wyjątkami, którymi są mój chłopak i rodzice. W kręgu moich znajomych temat ten raczej się nie przewija. Z tego co wiem wszyscy mnie mają z racji tego, że z kimś jestem, za "rozdziewiczoną". Ale nie mam zamiaru się każdemu z osobna tłumaczyć, niech sobie myślą co chcą...
Nysia1990
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 wrz 2008, 16:22

Post autor: Nysia1990 »

---
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 13:29 przez Nysia1990, łącznie zmieniany 1 raz.
biedronka
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 16 paź 2008, 21:44

Post autor: biedronka »

Moim zdaniem to współczesny świat wywiera na nas presję i powoduje, że czujemy wstyd z czegoś, z czego na pewno nie powinniśmy się wstydzić. Mam tego świadomość, jednak w pewnych sytuacjach czuję się jednak zawstydzona. Mimo to uważam, że nie warto kłamać w tak błahej sprawie. Ostatnio czytałam gdzieś, że dziewictwo to głupota, bo przecież traci się lata doświadczeń, a potem czuje się skrępowanie. Jaką jeszcze ktoś wymyśli teorie żeby wszystkie dziewice i prawiczki poczuły się gorzej? Co się jeszcze powie, żeby dzieci w wieku 12 lat szukały przygód seksualnych? I gdzie w tym wszystkim wyższość człowieka nad zwierzętami?
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

biedronka pisze:I gdzie w tym wszystkim wyższość człowieka nad zwierzętami?
Otóż to!
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Mam 19 lat i nadal jestem dziewicą :aniol: I pozostanę nią do końca tego życia.
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
VojciechSV
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:32
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: VojciechSV »

To fajnie Madziu : ) A w następnym życiu co planujesz? :wink:
enjoy the silence
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Żeby to ode mnie zależało... :D Nie mam żadnego wpływu na to kim/czym będę :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Czy wy czasem nie przesadzacie? 19, 20 lat to wiek, w którym dziewictwo jest raczej normalne. Ja mam 23 i nigdy nie czułem się dziwny pod tym względem. Za dziwne uważam to, że nigdy z nikim nie chodziłem, nie całowałem się, nie byłem zakochany. Ale dziewictwo? Jeśli ktokolwiek mnie zapyta (a jakoś nigdy nikt nie rozmawiał ze mną o seksie) odpowiem prawdę, że jeszcze nie mam żadnych doświadczeń (bo kiedyś tam zamierzam spróbować)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Uważam dziewictwo w moim wieku za normalne, ale społeczeństwo, w którym żyjemy już niekoniecznie, zważywszy na to, że znaczna większość moich rówieśników ma już swój "pierwszy raz" za sobą, przez co uważają tych, którzy TEGO nie robili za conajmniej dziwnych :?
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Najlepiej po prostu się nie wstydzić i być sobą. Czasem jeśli traktujemy coś dziwnego jako normalne, inni przywykają i też przestają wydziwiać (na odwrót też działa). Każdy ma prawo do swoich małych "dziwactw".
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

znaczna większość moich rówieśników ma już swój "pierwszy raz" za sobą, przez co uważają tych, którzy TEGO nie robili za conajmniej dziwnych
Mnie uważają za dzieciaka. Dziewictwo/bycie ,,niedoświadczonym singlem" tylko potęguje mój młodzieńczy image.

A tak przy okazji, przypomniało mi się pytanko sprzed trzech dni:
,,A osiemnaście lat mamy już ukończone?" :mrgreen:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja nie widzę powodu, dla którego miałabym się uzewnętrzniać ze swoimi preferencjami seksualnymi czy też ich totalnym brakiem. W gronie koleżanek nie przewijają się tematy o związkach, a jak już się zdarzą to słucham, nie wypowiadając się. W gronie dalszych znajomych zapytana czy jestem dziewicą odpowiadam, że nie mam zamiaru rozdmuchiwać swojego życia prywatnego.
Od członków rodziny czasami słyszę, żebym poczekała, nie mówiła pochopnie, że będę starą panną, bo może jak skończę studia to wyjdę za mąż i będę miała dzieci. Gdy zamykam sprawę mówiąc, że tego nie chcę, to jeszcze słyszę uwagę pod tytułem " zobaczymy".
I słowem wyjaśnienia jestem dziewicą i nie planuję tego zmieniać. O!
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja na jakiekolwiek pytania o życie seksualne odpowiadam, że owszem, wiele razy uprawiałem seks, a raz nawet z drugą osobą :mrgreen:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ