dziewice i prawiczki ;) pytanie

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
takasobie

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: takasobie »

O moim dziewictwie wie tylko jedna osoba - internetowa koleżanka. Innym osobom nigdy o tym nie mówiłam. Nie wiem nawet czy najbliższa rodzina o tym wie, nigdy ze sobą na takie tematy nie rozmawialiśmy.
W pracy miałam jedną koleżankę - dziewczynę, jawnie przyznającą się do katolicyzmu. Pewnego dnia nie było jej w pracy, pojechała na wyjazd z kolegą, który jej się tam oświadczył. Po kilku tygodniach okazało się że jest ona w ciąży. Moi dwaj koledzy z pracy w wieku 41 i 32 lata dość długo analizowali, że to tego wyjazdu ta dziewczyna była dziewicą, bo taka cicha, spokojna i pobożna. Myślałam, że takie rozkminy mają nastolatkowie, a nie dorośli faceci. Od tamtej pory zastanawiam się, co oni o mnie myślą. Ja o ich życiu nie rozważam.
Małgorzata95 pisze:Kiedyś na wdż w liceum jedna dziewczyna powiedzała prowadzącemu zajęcia, że wszyscy już wszyscy wiedzą na ten temat i wdż nie jest nam potrzebny. Potem stwierdziła, że w klasie są jeszcze dziewice, które powinny się czegoś dowiedzieć na "TEN temat" i skazała konkretne osoby (w tym mnie). Ostatnio weszłam na fb (nie mam konta) i zobaczyłam, że dziewczyna ma obecnie chyba roczną córkę, a ojciec dziecka zwiał... Karma wraca.
Cisną mi się na usta słowa: "Głupcem nie jest ten, który nic nie wie, głupcem jest ten który myśli, że wie wszystko". Ciekawe, czy na innych przedmiotach też tak mówiła nauczycielom...
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: KUNDZIA »

W sumie ja z moimi koleżankami o tym nie rozmawiam,ale chyba wiedzą choć wątpię by je to obchodziło.Rodzina wie.A co do Twojej sytuacji to bym się tym nie przejmowała i nie zmyślała,że mam to za sobą czy coś:)
ODPOWIEDZ