dziewice i prawiczki ;) pytanie

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

I jakie są wtedy miny towarzyszy?
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Przyjaciele się śmieją, bo wiedzą, jak jest. Ci, co pytają, są skołowani, bo nie wiedzą, czy robię sobie jaja, czy mówię poważnie. Rodzina była - delikatnie mówiąc - zszokowana, bo do niedawna nikt się po mnie takich tekstów nie spodziewał. Cóż - praktyka w redakcji czyni mistrza (ciętej riposty ;) )
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

:)
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

...
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: 89aneta »

Moje przyjaciółki i znajomi wiedza ze jestem dziewica. Dla przyjaciólek to normalne bo one tez sa, ale np. nowo poznane osoby i ludzie z którymi pracuje nie potrafią tego zrozumieć ze majac 24 lata i nic.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: Keri »

No ja jestem 28 prawiczkiem i jestem z tego dumny 8) I nikt mnie o to nie pyta tylko głupio się czuję jak opowiadają bo może i mnie zaczną o to wypytywać ale to jest rzadkość ;)
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: Masomka »

Przyjaciółce jakiś czas temu powiedziałam, że podejrzewam się o aseksualizm. Gryzło mnie to, chciałam zawierzyć się komuś, komu ufam, więc to zrobiłam. Nawet nie była specjalnie zaskoczona, przyjęła to bardzo dobrze i nie zawiodła mnie. Poza tym nie czuję potrzeby opowiadać innym o moim życiu seksualnym (a raczej jego braku). Parę razy podczas babskich, zakrapianych posiadówek padło pytanie o dziewictwo. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, nie rozwijając tematu.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, 19:13 przez Masomka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: SamotnyWilk »

27 lat i jestem prawiczkiem.
Mało kto o tym wie, bo mało kto się tym interesuję :lol:
Od jednej osoby usłyszałem: "Nie ma się do czego śpieszyć" :wink:
boluniowa
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2016, 14:28
Lokalizacja: Kielce

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: boluniowa »

Tak jestem dziewica i czuje się z tym bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: AlaZala »

Ja przed nikim nie ukrywam, że nie uprawiałam i nie uprawiam seksu. Myślę, że wśród moich znajomych jest to wiedza powszechna i nikt nie wyraził jeszcze z tego powodu zdziwienia. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że koleżanki i koledzy stają się bardziej szczerzy usłyszawszy to wprost ode mnie i bez skrępowania rozmawiają ze mną o swoich wątpliwościach dotyczących sfery seksualnej.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: Biała »

Ja obecnie 24 lata. Rodzina wie, zresztą chyba i tak mają podejście, że z tym się czeka do ślubu a przynajmniej czasu bliskiego do ślubu :) Mama ostatnio chyba uwierzyła w końcu, że pozostanę 'czysta' do końca życia i jakoś ma do tego neutralne podejście.
A spoza rodziny nikt nie powinien interesować się moimi tak intymnymi sprawami :diabel:
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
reddragon32
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:03

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: reddragon32 »

Ja mam 32 lata i jestem prawiczkiem. W sumie 3 razy w życiu próbowałem na siłę to zmienić i się zmusić, ale nic to nie dało. Chciałem spróbować co to w ogóle jest, ale nie da rady, więc zrezygnowałem z dalszych prób, bo to bez sensu kompletnie.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: JacobMcAllen »

Ja też jestem prawiczkiem, jak już pisałem nie uprawiałem seksu, nie podejmowałem nawet prób i nie mam żadnego kompleksu z tego powodu. Raczej nie zwierzam się innym z aseksualizmu, są to moje prywatne sprawy, nie mam też jakichś bliższych znajomych. Jednak gdyby ktoś zapytał, nie miałbym żadnego problemu ze szczerą odpowiedzią na takie pytanie.
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: Małgorzata95 »

Kiedyś na wdż w liceum jedna dziewczyna powiedzała prowadzącemu zajęcia, że wszyscy już wszystko wiedzą na ten temat i wdż nie jest nam potrzebny. Potem stwierdziła, że w klasie są jeszcze dziewice, które powinny się czegoś dowiedzieć na "TEN temat" i wskazała konkretne osoby (w tym mnie). Ostatnio weszłam na fb (nie mam tam konta) i zobaczyłam, że dziewczyna ma obecnie chyba roczną córkę, a ojciec dziecka zwiał... Karma wraca.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2020, 05:37 przez Małgorzata95, łącznie zmieniany 2 razy.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
mari121
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2017, 14:04

Re: dziewice i prawiczki ;) pytanie

Post autor: mari121 »

O tym że jestem dziewicą wiedzą tylko dwie osoby. Jest to dwójka moich najlepszych przyjaciół. Z rodziny nie wie nikt. Nikomu do tej pory się nie przyznałam i szczerz mówiąc nie mam zamiaru tego stanu rzeczy zmieniać. Czy mam z tego powodu kompleksy? Nie... zdecydowanie nie.
ODPOWIEDZ