Mam problem ze swoja atrakcyjnoscia mam urode latynosa

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
CYGAN
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2008, 20:17

Mam problem ze swoja atrakcyjnoscia mam urode latynosa

Post autor: CYGAN »

a co za tym idzie dziewczyny sie kleja (chocby w pracy) ale ja niestety musze unikac intymnych sytuacji wiec biora mnie za dziwaka lub w najlepszym przypadku za geja a mi wystarczy tylko sie do kogos przytulic ,niestety ciezko znalezc kogos drugiego .Mam nadzieje ze ktos wie o czym mowie Ps nie wspomne juz o rodzinie ktora cisnie o dzieci itd..pozdrawiam
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

No to faktycznie, przechlapane. Może nie umieszczaj swojego zdjęcia na tym forum (jest taki dział), bo wiesz, że jak dziewczyny zobaczą kawałek śniadego Hiszpana, to im hormony mózg zalewają i nie ma znaczenia, czy same są ASami, czy nie. :laught: I znowu jakaś się przyklei...
A w pracy może powinieneś zacząć nosić burkę i udawać muzułmankę, a nie geja?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
CYGAN
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2008, 20:17

smiej sie ale ciekawie nie jest

Post autor: CYGAN »

pozdrawiam
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Tytułem informacji - Cygan, usuwam dwa pozostałe Twoje wątki o identycznym tytule i treści - prośba o niepowielanie tematów - jednokrotne zamieszczenie informacji w zupełności wystarczy.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Hmm.. Można się celowo oszpecić, np. ogolić głowę i brwi.. Zrobiłbyś to? :wink:
CYGAN
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2008, 20:17

robilem juz takie numery

Post autor: CYGAN »

np .zgolilem brwi ale niestety mam taka prace ze nie moge idiotycznie wygladac
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi... Chcesz rad na to, jak zbrzydnąć, czy jak odstraszyć dziewczyny? Czy szukasz może pocieszenia?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

A czy czujesz się dyskryminowany jakoś z tego powodu, ze może biorą Cię za geja? Mieszkasz w dużym mieście a w dzisiejszych czasach bycie gejem to przecież żadna sensacja. Chyba, że masz taką pracę, że musisz uważać, bo mógłbyś z niej wylecieć...

Jeśli dziewczyny z pracy dojdą do wniosku, że prawdopodobnie jeteś gejem, wówczas przestaną się do Ciebie kleić i będziesz miał święty spokój. Ale z drugiej strony niczym się nie afiszuj i nie opowiadaj innym żadnych historii o swoim prywatnym życiu. A jeśli Cię o to wprost zapytają, powiedz że to Twoja prywatna sprawa i już.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

hmm... a może szowinistyczne koszulki? albo najlepiej z tym biało-niebieskim trójkątem, i mów przylepom żeby sobie poszukały na necie co to znaczy :mrgreen:
P.S. Ja mam brwi trochę łączące się nad nosem i niektórym przypominam Cyganichę, ale "ratuje" mnie rozmiar XXL, okulary i aparaty słuchowe :lol:
ODPOWIEDZ