znowu przytylam

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: dziwożona »

Legginsy są bardzo niebezpieczne, bo można przytyć do monstrualnych rozmiarów. I tuniki to również zuo. Podstępne są również letnie sukienki.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Libra

Re: znowu przytylam

Post autor: Libra »

Dziewczynki! Znalazłam ja kiecusie wyszczuplajacą!!

http://img16.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3572792158


kutfa, jakby nie cena, to już bym klikała- serio :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: znowu przytylam

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Libra

Re: znowu przytylam

Post autor: Libra »

Ale powiem Ci wyrwanku, że jak człek się pilnuje czas jakiś, zdrowo żre, to takich ciągotek na żarcie śmieciowe ma mniej. Ja kiedys za jakieś princepolo to bym się na rynku, po chodniku wytarzała, na słowo "pizza " ślinotok jak u mastiffa angielskiego, jak zmęczona i zła to napychanko... a teraz inaczej. Ciągotek raczej nie mam, ostatnio miałam cieżki dzień w pracy to tak: poszłam do sklepu po coś co uraduje kubki smakowe i ukoi nerwy ale skończyło sie na najmniejszej paczuszcze laysów: co kiedyś byłaby to duża paka, czekolada, wafelki i jakieś żelki na agarze ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: znowu przytylam

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Libra

Re: znowu przytylam

Post autor: Libra »

Wyrwanek, podejrzewam, że Twoje bóle głowy są właśnie ową dietą spowodowane. Wypranie z energii->słodycz energii szybo dostarczy, ale na chwilkę i potem znowu się cukru chce.


Bardzo lubie bloga tej dziewczyny http://teatimeandwhiterabbits.blogspot. ... dziwe.html wegetarianka, ma sporo ciekawych postów o stylu życia i o jedzeniu.


W zmianie nawyków nawet nie chodzi o "odzwyczajanie "kubków smakowych- po prostu żreć śmieciówek się już tak nie chce ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: dziwożona »

Ja się tuczę zdrowym jedzeniem :D
Dramat. Boję się na wagę wchodzić. Jak widzę moje boczki, to mnie się płakać chce. Ale cóż zrobić, idzie zima, to i wciągarka się uruchomiła.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: Patryk »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Mnie jednak do słodyczy skłania zwykle wypranie z energii i bóle głowy, które, gdy pracuję czy jestem na zajęciach, są na porządku dziennym. Gdyby mi się udało to wyeliminować, nie napychałabym się słodkim.
Ja miałem kiedyś mega bóle głowy spowodowane stresem.Wyeliminowanie stresu z mojej głowy wyeliminowało bóle głowy.Jeśli głowa boli Cię w pracy czy uczelni może masz tak samo.
Libra pisze:Wypranie z energii->słodycz energii szybo dostarczy, ale na chwilkę i potem znowu się cukru chce.
Prawda.Mnie nic tak nie doładowuje jak banany.Podkręcają i nie powodują "zejścia" jak po słodyczach.

Ja trochę brzucha powstałego na bezrobociu i siedzeniu w domu spalam teraz przy rozbiórce kostki brukowej i pracy z kilofem :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: dziwożona »

Mogę dołączyć się do Ciebie?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: Patryk »

Ile kilo nadwagi czyni taką desperację? :D
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: dziwożona »

Podobno godzina seksu spala prawie 400 kcal.
Chyba nie myślałeś, że ja chcę machać kilofem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: Patryk »

To spaliłaś ze mną już 800 i wciąż mało?Musimy wydłużyć stosunek.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: dziwożona »

Po prostu musimy częściej. Albo zagęszczać ruchy.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: znowu przytylam

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:19 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: znowu przytylam

Post autor: dziwożona »

Powinno jeść się 1, 5 grama białka na kilogram masy ciała. Nadmiar białka jest niezdrowy dla wątroby i nerek.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ