Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Odkopię bo fajnie tak po wspominać osoby z forum. Choć sam jestem stosunkowo krótko to chciałbym z niektórymi już nieobecnymi pogadać bo myślę, że mieli byśmy sporo wspólnych tematów.

Mnie już brakuje Winkie była krócej ode mnie ale naprawdę fajnie się z nią dyskutowało mam nadzieje, że to tylko chwilowe i wkrótce wróci na forum.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: Parkinson »

Dzieweico8 ja czasami jeszcze zaglądam , jak mam chwilę czasu
Śmiejecie się, że jestem inny, ja się śmieję, że jesteście tacy sami. :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: DZIEWICA8 »

Witam ponownie kolegę Parkinsona! Fajnie, że znów zaglądasz na forum! :welcome: :welcome: :welcome:
Pojawił się też na chwilę Zixxar, który jest z Lublina tak, jak ja. Może i inni wrócą!
Najbardziej ucieszyłabym się z powrotu Magdy, a także fonfelucha, bo on robił takie fajne filmy o zwierzętach i Tuathha, bo ona miała koty i dużo o nich pisała.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Mnie naprawdę brakuje Winkie. :( W późniejszej fazie byłam z nią niemal na noże, ale początek jej pobytu na forum wspominam bardzo dobrze, świetnie się z nią rozmawiało na tematy poważne i mniej. No i było z kim pogadać o ciekawych książkach, poezji.
Czy ktoś na tym forum czyta coś poza fantastyką i s-f? Chodzi mi o "zwykłe" powieści psychologiczno-obyczajowe, klasykę, ale znów nie popularne typu Coelho, Picoult, Sparks?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Gdzie są asy z tamtych lat? ;)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Wprawdzie moje konto sięga roku 2011, ale forum podglądam od kiedy miałam internet, czyli jakoś od 2008-2009. Pamiętam, jak identyfikowalam się z wypowiedziami nieobenych dziś na forum użytkowników. Wiem, że nieładnie jest plotkowac, ale kto wie, gdzie się podziali Agnieszka, Gizmo, Ant :> ? Chyba tylko urtika tu dalej zagląda.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Anusia Borzobohata »

Zdaje się, że to forum pustoszeje. Tak wiele osób od dawna się nie logowało :(
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: urtika »

Anusia Borzobohata pisze: 10 wrz 2021, 00:13 Zdaje się, że to forum pustoszeje. Tak wiele osób od dawna się nie logowało :(
Bo niektórzy wolą Facebook niż forum. Z różnych powodów. Miesiąc temu na spotkaniu forumowym poznałam użytkowniczkę, która tutaj ostatni raz logowała się 3 lata temu.
Quirkyalone
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Dolly »

No niestety, ale na cmentarzu bywa żywiej niż tu...
Awatar użytkownika
Pestka
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 5 sty 2007, 21:44

Z naszego forum odchodzą ważne osoby

Post autor: Pestka »

Mnie np. brakuje luźnych nowych wątków.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: Mikenoge »

to zacznijcie działać, pisać spotykac sie w realu. Ja Facebooka nie lubię, nie o wszystkim chcę tam pisać i jest niewygodny w użytkowaniu, wszystko ginie, facebook to ściek. Używam, ale się męczę jak mam tam pisać. Nie wspierajmy tego narzędzia FBI, wcale nie jest wygodny w użyciu.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: Hazel »

Skoro tych ludzi nie ma na forum i się tu nie udzielają, to widocznie nie mają takiej potrzeby. Trudno cokolwiek na to poradzić :? A może nie warto się tym przejmować po prostu.
Z tym forum akurat nie jest tak źle, cały czas działa i rejestrują się nowi użytkownicy, są jakieś wpisy co jakiś czas. Większość forów już dawno przestała istnieć, a z tych co są, to aktywność zamarła niemal całkowicie. To, że że ludzie przenieśli się na FB - no cóż, mają wszystko w jednym miejscu i właśnie przez to ludzie wolą tam siedzieć.
Sniezny pisze: 14 wrz 2021, 08:09 to zacznijcie działać, pisać spotykac sie w realu. Ja Facebooka nie lubię, nie o wszystkim chcę tam pisać i jest niewygodny w użytkowaniu, wszystko ginie, facebook to ściek. Używam, ale się męczę jak mam tam pisać. Nie wspierajmy tego narzędzia FBI, wcale nie jest wygodny w użyciu.
Ja tam nie mam FB i jakoś żyję.
GG: 3498837
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: urtika »

Ja co roku spędzam wakacje z kilkoma osobami z forum, z którymi zaprzyjaźniłam się już ponad 10 lat temu.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Post autor: AlterEcho »

urtika pisze: 14 wrz 2021, 10:19 Ja co roku spędzam wakacje z kilkoma osobami z forum, z którymi zaprzyjaźniłam się już ponad 10 lat temu.
Miałam takie znajomości z czata, ale niestety w końcu padły :/
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Nautilus1992 »

Anusia Borzobohata pisze: 10 wrz 2021, 00:13 Zdaje się, że to forum pustoszeje. Tak wiele osób od dawna się nie logowało :(
Z tego, co zauważyłem wiele osób rejestruje się wyłącznie w celu poznania drugiej połówki i gdy już im się uda to osiągnąć, to przestają angażować się w życie forumowe.
Hazel pisze: 14 wrz 2021, 08:51 To, że że ludzie przenieśli się na FB - no cóż, mają wszystko w jednym miejscu i właśnie przez to ludzie wolą tam siedzieć.
Zależy od konkretnej osoby. Ja na FB praktycznie się nie udzielam i używam go wyłącznie do kontaktowania się z rodziną i sporadycznie przyjaciółmi. O wiele lepiej czuję się na forum, Facebooka zrobiłem dawno temu i od początku nie potrafiłem się na nim odnaleźć. Panuje tam straszny bałagan, a na głównej ląduje wiele treści, które mnie w ogóle nie interesują.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2021, 00:05 przez Nautilus1992, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pestka
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 5 sty 2007, 21:44

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Pestka »

Nautilus1992 pisze: 23 paź 2021, 23:57
Z tego, co zauważyłem wiele osób rejestruje się wyłącznie w celu poznania drugiej połówki i gdy już im się uda to osiągnąć, to przestają angażować się w życie forumowe.

Ciekawa jestem ile par się potworzyło tu z forum.
ODPOWIEDZ