Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Salomea

Znikający ludzie

Post autor: Salomea »

Coraz więcej Asków nam ucieka z forum, ciekawe dlaczego? :diabel: :wink: Czyżby nasze forum było aż tak okropne? :diabel: :diabel: :mrgreen: Niedługo chyba zostaną tu sami nowi użytkownicy. Jakieś zbłąkane dusze widać czasami na innych forach Avenu, jak tak dalej pójdzie to nasze małe forum umrze. :diabel: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

No znikają, kurczę. Może to jakaś zaraza czy coś? :P

PS. Czyżbyś chciała, aby forum wyzionęło wirtualnego ducha? :P
Czczony nie tylko w Chinach
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ja tam mam swoją teorię, ale w sumie... ich strata - nie poznali się na naszym uroku :P
Salomea

Post autor: Salomea »

Ant pisze:PS. Czyżbyś chciała, aby forum wyzionęło wirtualnego ducha? :P
Tylko czasami. :wink: :mrgreen: Może jak ja zniknę to reszta się pojawi. :diabel: :wampir:
Agnieszka pisze:Ja tam mam swoją teorię, ale w sumie... ich strata - nie poznali się na naszym uroku :P
Jaką teorię? :wink: :D
Z całą pewnością się nie poznali, chyba za mało się staraliśmy. :mrgreen: :diabel:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Może nie tyle się nie poznali co się odezwą kiedy indziej. Jak im minie czas w którym odnależli się w miłości i seksualności do innej osoby i nie chcą się wyrażać na forym bo byłoby to zdeka obłudne, mówić coś a zachowaniem świadczyć o czymś zupełnie innym?
Może traktowali swój aseksualizm jako poszukiwanie siebie i w rzeczywistości przekonali się że są seksualni. I w momencie jak coś im się wydarzy przykrego to wrócą aby znależć ukojenie na forym.
Może też jest tak że spowszedniało im forum, wygadali się i złapała ich susza (brak śliny)? Nie mają już nic do powiedzenia lub nie chcą się powtarzać...
Myśle że możliwości jest wiele. Są też różne możliwości katastroficzne o których lepiej nie myśleć.
Na szczęście są też tacy jak wy co zostali i słychać ich ciągle!
Pozdr 8)
Now I know,
only I can stop the rain
Salomea

Post autor: Salomea »

Nooki pisze:Na szczęście są też tacy jak wy co zostali i słychać ich ciągle!
Może my też powinniśmy się stąd zabrać, a ostatni niech zgasi światło. :diabel: :wink: :wampir:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Może tak. Może nie!
Czy wolisz pozostawić zbłąkane owieczki same sobie?
Nie powiesz chyba że sama też nie znajdujesz ukojenia na forum?
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Kochają - wrócą
Nie kochają - po co nam oni?
:P :diabel:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Chodzi mi o zbłakane owce, które tu trafiają, nie o tych co się wypięli.
Myśle że nie powinnaś się nawet zastanawiać nad tym żeby dać girę! Ja tak myśle!
Twoja wolna wola :rozowe:
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Salomea

Post autor: Salomea »

Nooki pisze:Czy wolisz pozostawić zbłąkane owieczki same sobie?
Niech zły wilk zje owieczki i będzie po sprawie, ktoś się podejmie tej roli? :mrgreen: :lol: :wink:
Nooki pisze:Nie powiesz chyba że sama też nie znajdujesz ukojenia na forum?
Kiedyś tak było, ale ukojenie można też znaleźć i na innych forach Avenu, o ile ktoś go potrzebuje. Mi już jakoś specjalnie na tym nie zależy, chociaż na razie wciąż jeszcze tu wracam jak bumerang, sama już nie wiem po co. Jednak w końcu będę się musiała z tego uzależnienia wyleczyć. :mrgreen: :diabel:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze: Mi już jakoś specjalnie na tym nie zależy, chociaż na razie wciąż jeszcze tu wracam jak bumerang, sama już nie wiem po co. Jednak w końcu będę się musiała z tego uzależnienia wyleczyć. :mrgreen: :diabel:
Tylko spróbuj. Już ja buduję ekipę, co Cię namierzy, przykładnie ukarze i przywróci córkę marnotrawną na forum, o! :P Póki żyję! :P
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A ja wiem, gdzie się ludzie podziali :P

Neo uwolnił ich z Matrixa :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Salomea pisze:Niech zły wilk zje owieczki i będzie po sprawie, ktoś się podejmie tej roli?
Może jestem groźny z natury jednak bardzo delikatny. I wolę dania jarskie (chociaż kebap z baraniny - hmmm...)
Salomea pisze:Jednak w końcu będę się musiała z tego uzależnienia wyleczyć.
Zanim odejdziesz (jeśli) wiedz że doceniam że jeszcze jesteś, że wytrwałaś. Dzięki ode mnie :ciasto:
Na każdego kiedyś przychodzi kolej :cry: Podobno lepiej późno niż później
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Salomea

Post autor: Salomea »

Agnieszka pisze:Tylko spróbuj. Już ja buduję ekipę, co Cię namierzy, przykładnie ukarze i przywróci córkę marnotrawną na forum, o! :P Póki żyję! :P
Akurat, możesz sobie pomarzyć, tak się ukryję, że nikt mnie nie znajdzie. :P :wink:
Nooki pisze:Zanim odejdziesz (jeśli) wiedz że doceniam że jeszcze jesteś, że wytrwałaś. Dzięki ode mnie :ciasto:
Na każdego kiedyś przychodzi kolej :cry: Podobno lepiej późno niż później
8)
Nie cieszcie się na razie przegrywam walkę z uzależnieniem, więc zanim się stąd wyniosę jeszcze trochę głupot tu napiszę. :mrgreen: :diabel: :lol:
Ant pisze:A ja wiem, gdzie się ludzie podziali :P

Neo uwolnił ich z Matrixa :twisted: :mrgreen:
Apel do Neo: mnie też wypuść, ja chcę do mamusi! :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Pisz pisz...
Jak będziesZ się zbierać to daj znać. W grupie raźniej
8)
Now I know,
only I can stop the rain
ODPOWIEDZ