Ehhh...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

Dzięki Ci Dziewico8. Jesteś super :wino:
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

Cieszę się, że dyskusja potoczyła się w ten sposób - dokarmiania zwierząt. Mam na balkonie kulkę tłuszczowo-nasionkową i codzienne zaokienne widowisko z udziałem sikorek (ale i one przypominają mi kotkę-jak żyła i obstawiała parapety to ptaki się płoszyły).
Aha, i wspomnę jeszcze o udostępnianiu cieplejszych miejsc w czasie mrozów dla bezdomnych kotów-biduli. To przeważnie apel do tych, co w blokach mieszkają...

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
Libra

Post autor: Libra »

Na moim osiedlu bezdomnych brak, jest jeden "domny" którego właścicielka na czas swojego pobytu w pracy wypuszcza na zewnątrz, nocka właścicielki oznacza dla kota noc pod jakimś samochodem. Kocisko jest zaprzyjaźnione z moim kotolubnym psem - gdy nas zobaczy to leci z wielkim miaukiem, doskonale wie w której klatce mieszkamy bo zasiada tuż przed nią, a gdy już go wpuszczę na klatkę to galopem pędzi pod właściwe drzwi.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Ech....

Post autor: DZIEWICA8 »

Zajrzałam właśnie na stronę z karmieniem psów, żeby trochę poklikać a tu taka miła wiadomość: Wszystkie psy zostały już nakarmione.
Hura! Hura! Hura! :wav: :pompomgirl: :hexer: :happydance:
Jaka miła wiadomość na Święta!!!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

ODPOWIEDZ