Dół

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Dó³

Post autor: Ant »

Mi do głowy wpadło jedno. W związku dwóch lesbijek jedna może kazać drugiej lać na stojąco, by była bardziej męska :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Ejze, w zwiazku lesbijek nie ma podzialu na role :P :P :twisted: , no chyba ze to ma byc ekstrawagancka forma rozrywki :mrgreen: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Dó³

Post autor: Ant »

Jedna co wieczór będzie wychodzić z kumpelami do pubu i wracać nawalona o trzeciej nad ranem albo oglądać mecze chlejąc browar i posyłać tą drugą po piwo do lodówki :mrgreen:

A i jeszcze by mogła włosy na klacie wyhodować, by ta druga mogła się bardziej wczuć w sytuację :twisted: :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

To juz by chyba nie byly lesbijki :P :P :P
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Dó³

Post autor: Ant »

Może jedna chciała zobaczyć, jak to jest z tej drugiej strony, a nie chciała zdradzić? :P :P :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla :P :twisted: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Dó³

Post autor: Ant »

Taaa, jeszcze jedna z nich odkryje, że jednak nie do końca jest lesbijką, a druga odkryje swoją druga naturę :mrgreen: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dó³

Post autor: trujaca »

Mi do głowy wpadło jedno. W związku dwóch lesbijek jedna może kazać drugiej lać na stojąco, by była bardziej męska
Jedna co wieczór będzie wychodzić z kumpelami do pubu i wracać nawalona o trzeciej nad ranem albo oglądać mecze chlejąc browar i posyłać tą drugą po piwo do lodówki

A i jeszcze by mogła włosy na klacie wyhodować, by ta druga mogła się bardziej wczuć w sytuację
Może jedna chciała zobaczyć, jak to jest z tej drugiej strony, a nie chciała zdradzić?
A to co, jakies homofobiczne zapedy? Dziwna rzecz u przedstawiciela innej mniejszosci seksualnej... Ale to pokazuje, jakie pojecie ma spoleczenstwo o lesbijkach - wciaz takie samo, jak dwadziescia lat temu :P :x Nie kazda lesbijka ma "kompleks penisa" i jak napisala Clouds to nie bylby zwiazek lesbijski - bo w takim zwiazku nie trzeba sobie nawzajem udowadniac meskosci, a juz tym bardziej ogladac tej drugiej strony, wiec czasem radzilabym pomyslec, zanim sie cos napisze.

Poza wszystkim - tak, ja tez offtopicuje. Tak, ja tez czesto zbaczam z tematu, ale na demony!! Od czego powstal temat "mlynek offtopowy"? :|
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Dó³

Post autor: Ant »

trujaca pisze:A to co, jakies homofobiczne zapedy?
To był żart tylko :roll: Do homoseksualistów nic nie mam...
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dó³

Post autor: trujaca »

Ant pisze:To był żart tylko :roll: Do homoseksualistów nic nie mam...
Jasne, ze zart, ale za ktoryms razem zrobil sie w moim odczuciu mocno niesmaczny. Ze wszystkiego mozna pozartowac, ale tez trzeba wiedziec, kiedy przestac i jak zartowac - to jest forum i nigdy nie wiesz, kto to bedzie czytal, warto wiec zachowac pewna granice. Akurat padlo na mnie, a jestem mocno wyczulona na tym punkcie.
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Dó³

Post autor: Kuba »

To jest właśnie wynikiem p.ieprzenia trzy po trzy bez zastanowienia.
ODPOWIEDZ