Dół

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Salomea

Dół

Post autor: Salomea »

Czasami moje zachowanie jest koszmarne. Nawet już wirtualnie potrafię strasznie irytować ludzi. Chyba przestanę się lubić. Buu. :? :? :? :evil:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Etam, wpierw popatrz jak się zachowują wobec Ciebie inni , a póżniej pomyśl czy faktycznie zachowujesz się koszmarnie.
Ja na przykład jestem klasycznym przypadkiem człowieka z syndromem klatki schodowej, w dodatku szalenie mało asertywna ze mnie osoba, dzięki czemu sukcesywnie dostaję po dupie od kogo się da.Może gdybym w porę pokazała coś od siebie :twisted: :twisted: , zasłużyłabym sobie na większy szacunek(dzisiaj właśnie zostałam potraktowana przez kogoś mi bliskiego - tak mi sie przynajmniej zdawało-tak przedmiotowo , że słów brak)
A tak nawiasem mówiąc, każdemu się czasem zdarzy pokazać rogi w najmniej odpowiednim momencie i póżniej człowiek się glupio czuje.
A kto Ci powiedział, że wirtualnie irytujesz ludzi? :P :wink: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dó³

Post autor: Gizmo »

Mnie jakos wcale nie irytujesz wirtualnie, Salomciu. :mrgreen: :wink: :rozowe: Zjedz ciacho i przestan sie martwic pie*dołami :wink: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Salomea

Re: Dó³

Post autor: Salomea »

clouds clear pisze:A kto Ci powiedział, że wirtualnie irytujesz ludzi? :P :wink: :ciasto: :ciasto:
Dzisiaj akurat nikt, pewnie dlatego, że ta osoba nie zdążyła, bo była w szoku, dzisiaj pokazałam rogi i to dosyć spore. :? A teraz mi głupio, ale niestety wiem, że zrobiłabym to jeszcze raz. :? :evil:
Gizmo pisze:Mnie jakos wcale nie irytujesz wirtualnie, Salomciu. :mrgreen: :wink: :rozowe: Zjedz ciacho i przestan sie martwic pie*dołami :wink: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Bo na razie jeszcze chyba tutaj jakoś specjalnie nie zaszalałam. Ale kiedyś dojdziemy i do tego etapu. :? :evil:
A za ciasto dziękuję, przyda się. :mrgreen:

Ja też mam ciasto, częstujcie się, :ciasto: :ciasto: ale uprzedzam, że dzisiaj mam tylko zakalec. :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Osobiście uważam , że najlepszą częścią ciacha jest zakalec :mrgreen: :aven: , i to nie jest żart :mrgreen:

"dzisiaj pokazałam rogi i to dosyć spore. "- kurde, wszystko sie zgadza, ale to nie z Tobą dziś rozmawiałam na gg :mrgreen: :wink:

Chyba nie warto analizować postepowania swojego czy innych, można dojść do powalających wniosków :? :?
:(

Napisałaś, że zrobiłabys to jeszcze raz, w takim razie widać , że sie komuś należało, coś musiało wywołać taka reakcję. :wink:
Salomea

Re: Dó³

Post autor: Salomea »

clouds clear pisze:kurde, wszystko sie zgadza, ale to nie z Tobą dziś rozmawiałam na gg :mrgreen: :wink:


Na szczęście nie używam tego komunikatora, bo zaczęłabym coś podejrzewać. :mrgreen: :wink:
clouds clear pisze:Napisałaś, że zrobiłabys to jeszcze raz, w takim razie widać , że sie komuś należało, coś musiało wywołać taka reakcję. :wink:
Właściwie to nie należało się. Ta osoba tylko posiada pewne cechy charakteru, których czasami nie mogę znieść, ale poza tym nic nie zrobiła. Ja po prostu mam koszmarny charakter. :twisted: :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Ja chyba zlikwiduję wszelkie komunikatory, bo to mnie zbyt wiele nerwów kosztuje . :twisted: Ehh te "charakterki".... :wink: :D
Salomea

Re: Dó³

Post autor: Salomea »

To całkiem dobry pomysł, muszę się jeszcze nad tym zastanowić. :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

U mnie zaczęło dochodzic do tego , że siadam do kompa totalnie podjarana, bo wiem , że za chwile ktos mnie zdrażni.Kurczę , a może to ze mna jest coś nie tak? :mrgreen: :twisted: :wink:
Salomea

Re: Dó³

Post autor: Salomea »

Ależ skąd, na pewno nie. :mrgreen: :mrgreen: U mnie tak łatwo nie jest, najpierw ktoś musi coś napisać, a potem się zaczyna… Najgorsze, że już denerwuje mnie nawet to, że ludzie są mili i szczęśliwi. :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

"Najgorsze jest to, że już denerwuje mnie nawet to, że ludzie są mili i szczęśliwi"

No to zawsze denerwuje :mrgreen: :twisted: :rozowe:
Bardzo też lubię gadki z cyklu "Cześć, co słychać" - zależy gdzie ucho przystawić.
Jeśli kogoś przez dwa tygodnie to nie interesowało to na cholerę mu ta wiedza teraz? :roll: Suche ,czcze gadki pro forma, bez sensu kompletnie. 8)
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Dó³

Post autor: ewutek »

Ech, dziewczyny, moje życie emocjonalne też kiedyś oscylowało wokół osławionego komunikatora GG i wielokrotnie było na krawędzi załamania nerwowego. Znalazłam rozwiązanie takie: im mniej GG, tym więcej wewnętrznej stabilizacji (:
Salomea

Re: Dó³

Post autor: Salomea »

W akcie desperacji chyba wyrzucę komputer przez okno. :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Dó³

Post autor: clouds clear »

Popodcinamy im kabelki tępą żyletką :mrgreen: :twisted: :aven:

W sumie to nie komputer winien, trza dorwać sprawcę i na nim praktykować tortury. :D
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Dó³

Post autor: ewutek »

Ja swój dziesięcioletni sprzęcior w zasadzie już mogłabym defenestrować (:
ODPOWIEDZ