Zmienić coś w życiu

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Indiana
fantAStyczny

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Indiana » 3 gru 2016, 08:57

Też bym zmieniła chętnie prace, jedyne co mnie trzyma przy obecnej to chęć zarobienia na własne mieszkanie. Nie wiem czy się jeszcze przemęczyć ( duchowo) kilka lat czy szukać czegoś innego.

ósemka
gimnASjalista

Post autor: ósemka » 25 lut 2019, 04:02

Ja aktualnie jestem w fazie chęci zmian. Najchętniej rzuciłabym i pracę i aktualne miejsce zamieszkania i w końcu zmieniłabym coś w życiu. No ale zawsze pojawiają się jakieś ale... ale co jeśli nie znajdę nowej pracy, ale co jeśli nowa praca okaże się jeszcze gorsza, ale co jesli nie dam rady się utrzymać w większym mieście, ale co powie rodzina na to że rezygnuję z całkiem niezłej pracy, ale co jeśli...itp. itd.
No cóż zawsze do życia podchodziłam z dużą dawką rozsądku, aż za dużą... więc chyba jak raz rzucę się na głęboką wodę to moze nie utonę od razu :) najwyżej wyląduje pod mostem albo w jakiejś noclegowni :)

Hazel
młodASek

Post autor: Hazel » 26 lut 2019, 22:31

Ja jestem zdecydowany na zmianę pracy w tym roku, maksymalnie w okresie do pół roku, ale nastąpi to pewnie wcześniej. Po prostu muszę w końcu to zrobić.
Zastanawiałem/zastanawiam się przy tym nad zmianą miejsca zamieszkania. Co prawda ciężko byłoby mi opuszczać moje rodzinne miasto, ale żyje się w nim coraz gorzej, choć z drugiej strony są jeszcze sprawy rodzinne, które tutaj mnie trzymają. Miałem już pewne myśli co do zmian, ale niestety pojawiła się przykra okoliczność, z którą bardzo ciężko byłoby mi się pogodzić gdyby się potwierdziła :(

Nautilus1992
mASełko

Post autor: Nautilus1992 » 27 lut 2019, 01:01

Jakby o tym pomyśleć, to również chętnie zmieniłbym miejsce zamieszkania. Fajnie by było zostawić te wszystkie negatywne wspomnienia związane z miejscowością, w której obecnie żyję i rozpocząć wszystko od nowa, już jako doświadczony człowiek, który wie, czego w życiu potrzebuje i co mu jest zbędne. Przyszłość jak na razie wydaje się jasna, więc może kiedyś w końcu to nastąpi.

ODPOWIEDZ