Ataki ze strony seksualnych

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Retrowave
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2018, 18:36

Re: Ataki ze strony seksualnych

Post autor: Retrowave »

Szczerze mówiąc, to nigdy nie doświadczyłem ataków, choć bywały żarty ze strony znajomych, choć to było raczej w formie "Nie bardzo wiem jak to działa, więc by się lepiej dowiedzieć popytam, i dorzucę kilka żartów byś nie czuł się atakowany" :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Ataki ze strony seksualnych

Post autor: panna_x »

A-Star pisze: 14 paź 2018, 10:32
Warszawianka40+ pisze: 13 sie 2018, 14:45 Fizyczne ataki ze strony mężczyzn "kulturowo obcych" w Polsce. Ocieractwo, dotykanie moich rąk gdy nie jestem w stanie zapobiec, inne próby gnojenia (molestowanie jest formą przemocy która służy "ustawieniu" kobiety).
Z tego między innymi powodu jestem przeciwna napływowi imigrantów obcych kulturowo do PL, oni są właśnie "obcy kulturowo", nie chcą i nie potrafią dostosować się do naszego kręgu kulturowego.
A tak w ogóle to powinno być więcej możliwości samoobrony dla kobiet. Np. samoobrona na w-fie, zajęcia organizowane przez urzędy miast itp.. Fakt faktem, że kobieta jest zwykle słabsza fizycznie od mężczyzny, ale np. w ju jitsu siłę przeciwnika wykorzystuje się na swoją korzyść.
też jestem przeciwna imigrantom oraz proislamskiemu nastawieniu polskiej lewicy i UE.
ODPOWIEDZ