Samotne Święta

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Salceson
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:55

Samotne Święta

Post autor: Salceson »

Od lat spędzam święta z kotem. Nie ubieramy choinki ani nie pieczemy sernika. Udajemy, że to zwykły weekend. W Sylwestra trudniej udawać, bo za oknem głośno :-(
Nightfall

Re: Samotne Święta

Post autor: Nightfall »

Trzymajcie się ciepło z kotem? :ciasto: Nie ma absolutnie nikogo, żeby dołączył do was w sylwestra?
Salceson
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:55

Re: Samotne Święta

Post autor: Salceson »

Damy radę :-) Kot też człowiek. Tak mi się tylko w wigilię przypomniało, że istnieją subwersywne pomysły na życie.
takasobie

Re: Samotne Święta

Post autor: takasobie »

Marzą mi się kiedyś samotne święta. U mnie w domu okres przedświąteczny to ogromnie stresujący czas. Krzyki i kłótnie są co chwila. Moja matka ma wiecznie o coś pretensje, że to niekupione, to niezrobione, okna nieumyte (choć deszcz za oknem), to nieposprzątane, że za wolno coś robię. Poza tym zawsze jest za dużo jedzenia, którego nikt nie je, to się potem psuje i jest wyrzucane. Sądzę, że można ugotować mniej potraw niż słynne 12 i te które wszyscy lubią niż 12 potraw w dużej ilości. Moja matka tego nie rozumie, że niektórych nie jem, a potem gdy coś wyrzuca to się na mnie drze. Dlatego chciałabym spędzać święta sama, gdzie byłoby wszystko tak jak chcę, byłoby to co ja lubię, byłaby cisza, spokój, bez kłótni. Po prostu posiedzieć/ poleżeć, pooglądać jakiś film/serial, naprawdę odpocząć.
ODPOWIEDZ