Samotność

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
BardzoLittle
młodASek

Samotność

Post autor: BardzoLittle » 4 paź 2017, 13:21

Hej. Jestem samotny jak nie wiem co. Dwoje ziomków wyjechało, a jedna koleżanka znalazła nową miłość. No cóż, zostałem sam z jednym przyjacielem, z którym nawet nie mogę się zobaczyć częściej niż 3 razy w tygodniu(mieszkamy obok siebie). Chciałbym mieć jakąś fajną dziewczynę, aby nie zagłębiać się w tej pierniczonej depresji, myśli samobójcze nie dają mi spokoju. Od września 2016 mam regularną depresję, chociaż zdarzało się że na trochę mijała, zawsze wracała coraz to mocniejsza. :(

AnaMarcela
starszASek

Re: Samotność

Post autor: AnaMarcela » 5 paź 2017, 13:24

Cześć.:)
Rozumiem Cię. Sama rok temu miałam epizod w którym czułam się psychicznie fatalnie. Nic mi się nie chciało, spałam bardzo dużo a życie wydawało mi się całkiem szare. Potem poznałam chłopaka i czułam psychiczne poparcie jednak uczucie tego zmęczenia nadal trwało. Masz kogoś, kto Ciebie odwiedza czy Ty jego. Nie myśl o samobójstwie. Nie wiem ile masz lat, ale naprawdę nie warto się zabijać, jest tyle w życiu do przeżycia. Nic w życiu nie trwa wiecznie, więc trudne chwile, smutki minął. Znajdź coś co sprawia Ci choć trochę radości, nie zadręczaj się. Widzę, ze jesteś świadomy tego co z Tobą jest i masz trochę siły by walczyć, więc walcz. Poznawać ludzi można w tych czasach wszędzie. Tutaj na forum, czy na innych forach. :)

Awatar użytkownika
Nightfall
pASztet

Post autor: Nightfall » 5 paź 2017, 14:55

Cześć, życzę Ci znalezienia drugiej połówki :) Spróbuj też przeformułować trochę myślenie, bo niezdrowo jest opierać radość i chęć życia na potencjalnej miłości, z różnych przyczyn. Napisz jeszcze z jakich okolic szukasz dziewczyny i w jakim wieku.

BardzoLittle
młodASek

Post autor: BardzoLittle » 5 paź 2017, 23:18

Ja jestem nieco spragniony takiej czystej miłości, bo przez 10 lat kochałem jedną kobietę(dziewczynę), która kompletnie nie odwzajemniała moich uczuć, a potem też było kiepsko.

Szukam dziewczyny w wieku 20 - 30(może być kapkę młodsza, ale i kapkę starsza). Najlepiej Lubelszczyzna, ale w sumie może być to z innego regionu.

AnaMarcela
starszASek

Post autor: AnaMarcela » 6 paź 2017, 14:09

Ja jestem z Wielkopolski i mam 22 lata, ale to chyba troszkę za daleko ;)

ODPOWIEDZ