Samotność

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Samotność

Post autor: BardzoLittle »

Hej. Jestem samotny jak nie wiem co. Dwoje ziomków wyjechało, a jedna koleżanka znalazła nową miłość. No cóż, zostałem sam z jednym przyjacielem, z którym nawet nie mogę się zobaczyć częściej niż 3 razy w tygodniu(mieszkamy obok siebie). Chciałbym mieć jakąś fajną dziewczynę, aby nie zagłębiać się w tej pierniczonej depresji, myśli samobójcze nie dają mi spokoju. Od września 2016 mam regularną depresję, chociaż zdarzało się że na trochę mijała, zawsze wracała coraz to mocniejsza. :(
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Samotność

Post autor: AnaMarcela »

Cześć.:)
Rozumiem Cię. Sama rok temu miałam epizod w którym czułam się psychicznie fatalnie. Nic mi się nie chciało, spałam bardzo dużo a życie wydawało mi się całkiem szare. Potem poznałam chłopaka i czułam psychiczne poparcie jednak uczucie tego zmęczenia nadal trwało. Masz kogoś, kto Ciebie odwiedza czy Ty jego. Nie myśl o samobójstwie. Nie wiem ile masz lat, ale naprawdę nie warto się zabijać, jest tyle w życiu do przeżycia. Nic w życiu nie trwa wiecznie, więc trudne chwile, smutki minął. Znajdź coś co sprawia Ci choć trochę radości, nie zadręczaj się. Widzę, ze jesteś świadomy tego co z Tobą jest i masz trochę siły by walczyć, więc walcz. Poznawać ludzi można w tych czasach wszędzie. Tutaj na forum, czy na innych forach. :)
Nightfall

Re: Samotność

Post autor: Nightfall »

Cześć, życzę Ci znalezienia drugiej połówki :) Spróbuj też przeformułować trochę myślenie, bo niezdrowo jest opierać radość i chęć życia na potencjalnej miłości, z różnych przyczyn. Napisz jeszcze z jakich okolic szukasz dziewczyny i w jakim wieku.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Samotność

Post autor: BardzoLittle »

Ja jestem nieco spragniony takiej czystej miłości, bo przez 10 lat kochałem jedną kobietę(dziewczynę), która kompletnie nie odwzajemniała moich uczuć, a potem też było kiepsko.

Szukam dziewczyny w wieku 20 - 30(może być kapkę młodsza, ale i kapkę starsza). Najlepiej Lubelszczyzna, ale w sumie może być to z innego regionu.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Samotność

Post autor: AnaMarcela »

Ja jestem z Wielkopolski i mam 22 lata, ale to chyba troszkę za daleko ;)
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re:

Post autor: neva »

:(
Ostatnio zmieniony 4 lis 2018, 11:02 przez neva, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Samotność

Post autor: Małgorzata95 »

Zawsze można iść/jechać gdzieś samemu. Nie można sobie wmawiać, że druga osoba da nam szczęście, najpierw trzeba umieć żyć samemu.
Ja zaraz jadę rowerem do Parku Wielkopolskiego, bo mam niedaleko. Oczywiście sama, bo nie mam z kim i się tym nie przejmuję. :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Samotność

Post autor: neva »

Samemu to żadna przyjemność. Sama to mogę iść, coś załatwić albo zrobić zakupy i wracać do domu.
Awatar użytkownika
kris86
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:56

Re: Samotność

Post autor: kris86 »

Musisz zrozumieć jedną rzecz, samotność to nie jest wyrok - to jest dar. Osoby samotne potrafią samodzielnie myśleć i to jest to coś co Nas odróżnia od innych, piszesz że znajomi planują wycieczki - czemu sama nie pojedziesz,a później się pochwalisz że byłaś sama. Dla mnie to byłby wyczyn, choć sam byłem 4 dni w Wenecji :) Tak jak pisze Małgorzata95: najpierw trzeba umieć żyć samemu. Zauważ że wszystko jest nastawione na życie w związkach i robienie dzieci, hmm... to firmy płacą wielkie pieniądze aby w reklamie samochodu była szczęśliwa rodzina, a nie singiel. Już brakuje ludzi do pracy co wiąże się z podniesieniem pensji dla firm. To że jesteś nieszczęśliwa w samotności to jest cel firm abyś założyła rodzinę i zrobiła im nowych pracowników :)
Awatar użytkownika
SleepyGirl
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 5 paź 2018, 19:29

Re: Samotność

Post autor: SleepyGirl »

Neve, moje weekendy wyglądają podobnie jak twoje. Powód ? Nie mam grupy znajomych. Czasami spotkam się gdzieś z koleżankami, ale nie często. Przestało mi to tak bardzo przeszkadzać. Boli jedynie, gdy w poniedziałek wszyscy pytają co robiłam w weekend i jak mi minął. Wtedy czuję się przegranie.
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Samotność

Post autor: neva »

Ja nawet jednej koleżanki nie mam, żeby gdzieś czasem wyjść :(
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Samotność

Post autor: Małgorzata95 »

neva pisze: 7 paź 2018, 18:01 Ja nawet jednej koleżanki nie mam, żeby gdzieś czasem wyjść :(
Gdzie mieszkasz?
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Samotność

Post autor: neva »

:x
Ostatnio zmieniony 4 lis 2018, 11:01 przez neva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Samotność

Post autor: Anusia Borzobohata »

Może wybierzesz się na Śląską Jesień Gitarową? Ja będę (sama ;))
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Samotność

Post autor: neva »

Niestety samotne wyjścia nie są dla mnie, tylko bym się męczyła i dołowała :(
ODPOWIEDZ