Trochę się z forum nie widziałam, ale jak to mówią: "Jak trwoga to do forum"

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Jamie
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2016, 20:34
Lokalizacja: okolice Trójmiasta

Trochę się z forum nie widziałam, ale jak to mówią: "Jak trwoga to do forum"

Post autor: Jamie »

Pewnie przesadziłabym, gdybym napisała, że wszystko się posypało. Do tego stanu jest na szczęście daleko.
Ale czuję się strasznie przytłoczona, przestraszona i samotna.

I nawet nie wiem od czego zacząć bo musiałabym tutaj opisać ostatnie dwa lata życia.

A najgorsze jest to, że nie mogę tak po prostu pójść i wyżalić się ludziom.
Bo wszyscy mają gotowe odpowiedzi na wszystko. Pewnie też to znacie: "Powinnaś tamto, siamto i jeszcze to"
Wiadomka. Ale ja czuję, że gdybym teraz coś takiego usłyszała to pewnie bym się jeszcze bardziej zdołowała.

I chyba chciałabym po prostu, żeby ktoś mnie po prostu przytulił.
Kiedy byłam małą dziewczynką,
modliłam się o urodę.
Dzisiaj jestem już pewna -
wolę być ładna niż mądra.

Julia Marcell - Tarantino
Nightfall

Re: Trochę się z forum nie widziałam, ale jak to mówią: "Jak trwoga to do forum"

Post autor: Nightfall »

Napisałaś bardzo ogólnie, ale życzę Ci powodzenia w Twoich trudnościach.

To dość częste, że ludzie wracają na forum po czasie, kiedy coś zmienia się w ich życiu.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Trochę się z forum nie widziałam, ale jak to mówią: "Jak trwoga to do forum"

Post autor: Nemek »

Hej,
Życzę ci powodzenia w życiu i aby wszystko skończyło się dobrze.
Nie jestem dobra w pocieszaniu i pomaganiu... ale jeśli chcesz to pisz, chociaż wysłucham, a może nawet coś pomogę :wink:
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Trochę się z forum nie widziałam, ale jak to mówią: "Jak trwoga to do forum"

Post autor: Nautilus1992 »

Jamie pisze: 1 kwie 2019, 21:23 Bo wszyscy mają gotowe odpowiedzi na wszystko. Pewnie też to znacie: "Powinnaś tamto, siamto i jeszcze to"
Wiadomka. Ale ja czuję, że gdybym teraz coś takiego usłyszała to pewnie bym się jeszcze bardziej zdołowała.
Znam to aż za dobrze. Wiem, jakie to potrafi być dołujące. Czasem bywa naprawdę ciężko, ale każdy kryzys ma swój koniec. Miejmy nadzieję, że również w Twoim przypadku wszystko zakończy się pozytywnie.
Jeśli masz ochotę, to pisz - tutaj, albo prywatnie. Powalczymy z samotnością :)
ODPOWIEDZ