Jakiego związku pragniecie?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.

Re: Jakiego związku pragniecie?

Postprzez Libra » 10 cze 2017, 21:09

Bo zawsze podobały mi się kobiety ?
What's mooo?
Libra
carrASius

Postprzez panna_x » 12 cze 2017, 10:34

Aha, ok. No spoko, myślałam, że chodzi o zwierzęta i stereotyp, że kobiety są bardziej opiekuńcze, kochające właśnie zwierzęta itd. Czyli podobały Ci się kobiety, a zakochana byłaś w tym facecie? Spoko, bez złośliwości mówię, mnie też podobały się czasem kobiety.
panna_x
bASałyk

Postprzez Nightfall » 13 cze 2017, 18:27

Libra chyba musisz się bardzo męczyć emocjonalnie w takim związku. Uciekaj jak tylko będziesz mogła.
Nightfall
fantAStyczny

Postprzez Warszawianka40+ » 15 cze 2017, 08:05

Dokładnie, jesteś dla niego za mądra i za dobra.
Libra napisał(a):
Nightmarine napisał(a): Swoją drogą, koty i respekt - :D :D :D Jeszcze mu żaden nie narobił do buta?

właśnie nie, chyba są święte :roll: I po odstawieniu na podłogę, po tym jak udawał, że chce ją wyrzucić do kibla (robi to, bo nasz kotek niemowa wtedy odzyskuje głos i krzyczy w panice - a ja krzyczę w nerwach) uraze chowa tylko przez chwile, potem się ociera.

Tylko uważaj żeby z zemsty czegoś nie zrobił Twoim kotom.
"Tolerancja powinna być przede wszystkim tolerancją prawdy." Henry Ford
Warszawianka40+
pASibrzuch

Postprzez panna_x » 28 cze 2017, 09:01

Najbardziej by mi pasował związek LAT. Nie mieszkamy razem, więc też nie ma spin o to, kto robi zakupy, czy jest bałagan, czy nie, czy chcemy zwierzęta w domu, czy nie, czy chcemy gości w domu, czy nie, nie mamy wspólnego budżetu i nie musimy uzgadniać, czy lepiej wydać na nową lampę czy na coś innego, nie jestem zależna finansowo ani mieszkaniowo od nikogo ( kto w chwili złości może kazać mi się wynosić, będzie mi wyliczał pieniądze, narzucał na co je wydać itp) ani o inne nasze przyzwyczajenia. Nie widzi mnie, kiedy np mam zły dzień i jestem nakręcona na kłótnie, albo w chwilach kiedy mam przetłuszczone włosy. Spotykamy się, kiedy pasuje obu stronom, i zazwyczaj spotkanie jest udane, bo każdy już się przygotowuje na nie, dba wtedy o wygląd, stara się być miły i w dobrym humorze ( bo jaki sens iść na randkę, jak się jest wkurzonym i nie w nastroju? wtedy po prostu się nie idzie). Tak myślę.
panna_x
bASałyk

Postprzez Bartek95 » 28 cze 2017, 10:04

Idealny związek czy taki istnieje ? :D Raczej wątpliwe :/ . Mój wymarzony mieści się raczej w standardach czyli spokojne życie razem we dwójkę nie ważne przez co przechodzimy ważne by razem i żeby po każdej kłótni zrobić reset do chwil gdy było najlepiej. Co do mieszkania razem jak najbardziej za bo liczy się jak najwięcej spędzonego czasu. Po za tym jak się jest zakochanym to jakoś tak samo się chce być jak najbliżej, a co do sporów to tutaj trzeba umieć iść na kompromis w którąś stronę. :)
Bartek95
starszASek

Postprzez Sabina693 » 16 lip 2017, 09:48

W życiu nic nie jest idealne. Związek nigdy nie jest łatwy. Najważniejsze jest to, aby pasować do siebie w wielu kwestiach. Moim marzeniem jest związek, w którym nie muszę się martwić o to, że zabraknie mi miłości ze strony ukochanego.
Sabina693
bobASek

Postprzez satyamevajayate » 16 lip 2017, 22:35

Z mężczyzną mądrym, samodzielnie myślącym, wrażliwym, delikatnym, ciepłym w słowach, gestach i mimice, o stylu bycia przyjemnym, nie prześmiewczym poczuciu humoru, najlepiej flegmatyk (porywczy cholerycy odpadają), szanującym siebie i mnie, który oczekiwałby tylko przytulania nieseksualnego.

Nie wiem, czy akurat "związku" bo nie potrzebuję związków - nie chcę przecież zakładać rodziny. Na pewno jednak taki bardzo by mi się spodobał. :)
satyamevajayate
mASełko

Postprzez Xsavian » 18 lip 2017, 10:20

Ja po prostu chciałabym kogoś pokochać, choć to pewnie niemożliwe.
Xsavian
bobASek

Postprzez Nightfall » 18 lip 2017, 20:44

Czemu uważasz, że to niemożliwe?
Nightfall
fantAStyczny

Poprzednia strona

Powrót do Związki