Jakiego związku pragniecie?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Libra » 10 cze 2017, 21:09

Bo zawsze podobały mi się kobiety ?
What's mooo?

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 12 cze 2017, 10:34

Aha, ok. No spoko, myślałam, że chodzi o zwierzęta i stereotyp, że kobiety są bardziej opiekuńcze, kochające właśnie zwierzęta itd. Czyli podobały Ci się kobiety, a zakochana byłaś w tym facecie? Spoko, bez złośliwości mówię, mnie też podobały się czasem kobiety.

Awatar użytkownika
Nightfall
bASałyk

Post autor: Nightfall » 13 cze 2017, 18:27

Libra chyba musisz się bardzo męczyć emocjonalnie w takim związku. Uciekaj jak tylko będziesz mogła.

Awatar użytkownika
Warszawianka40+
pASibrzuch

Post autor: Warszawianka40+ » 15 cze 2017, 08:05

Dokładnie, jesteś dla niego za mądra i za dobra.
Libra pisze:
Nightmarine pisze: Swoją drogą, koty i respekt - :D :D :D Jeszcze mu żaden nie narobił do buta?
właśnie nie, chyba są święte :roll: I po odstawieniu na podłogę, po tym jak udawał, że chce ją wyrzucić do kibla (robi to, bo nasz kotek niemowa wtedy odzyskuje głos i krzyczy w panice - a ja krzyczę w nerwach) uraze chowa tylko przez chwile, potem się ociera.
Tylko uważaj żeby z zemsty czegoś nie zrobił Twoim kotom.
"Tolerancja powinna być przede wszystkim tolerancją prawdy." Henry Ford

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 28 cze 2017, 09:01

Najbardziej by mi pasował związek LAT. Nie mieszkamy razem, więc też nie ma spin o to, kto robi zakupy, czy jest bałagan, czy nie, czy chcemy zwierzęta w domu, czy nie, czy chcemy gości w domu, czy nie, nie mamy wspólnego budżetu i nie musimy uzgadniać, czy lepiej wydać na nową lampę czy na coś innego, nie jestem zależna finansowo ani mieszkaniowo od nikogo ( kto w chwili złości może kazać mi się wynosić, będzie mi wyliczał pieniądze, narzucał na co je wydać itp) ani o inne nasze przyzwyczajenia. Nie widzi mnie, kiedy np mam zły dzień i jestem nakręcona na kłótnie, albo w chwilach kiedy mam przetłuszczone włosy. Spotykamy się, kiedy pasuje obu stronom, i zazwyczaj spotkanie jest udane, bo każdy już się przygotowuje na nie, dba wtedy o wygląd, stara się być miły i w dobrym humorze ( bo jaki sens iść na randkę, jak się jest wkurzonym i nie w nastroju? wtedy po prostu się nie idzie). Tak myślę.

Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek

Post autor: Bartek95 » 28 cze 2017, 10:04

Idealny związek czy taki istnieje ? :D Raczej wątpliwe :/ . Mój wymarzony mieści się raczej w standardach czyli spokojne życie razem we dwójkę nie ważne przez co przechodzimy ważne by razem i żeby po każdej kłótni zrobić reset do chwil gdy było najlepiej. Co do mieszkania razem jak najbardziej za bo liczy się jak najwięcej spędzonego czasu. Po za tym jak się jest zakochanym to jakoś tak samo się chce być jak najbliżej, a co do sporów to tutaj trzeba umieć iść na kompromis w którąś stronę. :)

Sabina693
bobASek

Post autor: Sabina693 » 16 lip 2017, 09:48

W życiu nic nie jest idealne. Związek nigdy nie jest łatwy. Najważniejsze jest to, aby pasować do siebie w wielu kwestiach. Moim marzeniem jest związek, w którym nie muszę się martwić o to, że zabraknie mi miłości ze strony ukochanego.

satyamevajayate
mASełko

Post autor: satyamevajayate » 16 lip 2017, 22:35

Z mężczyzną mądrym, samodzielnie myślącym, wrażliwym, delikatnym, ciepłym w słowach, gestach i mimice, o stylu bycia przyjemnym, nie prześmiewczym poczuciu humoru, najlepiej flegmatyk (porywczy cholerycy odpadają), szanującym siebie i mnie, który oczekiwałby tylko przytulania nieseksualnego.

Nie wiem, czy akurat "związku" bo nie potrzebuję związków - nie chcę przecież zakładać rodziny. Na pewno jednak taki bardzo by mi się spodobał. :)

Xsavian
bobASek

Post autor: Xsavian » 18 lip 2017, 10:20

Ja po prostu chciałabym kogoś pokochać, choć to pewnie niemożliwe.

Awatar użytkownika
Nightfall
bASałyk

Post autor: Nightfall » 18 lip 2017, 20:44

Czemu uważasz, że to niemożliwe?

Awatar użytkownika
Agi-jogi
młodASek

Post autor: Agi-jogi » 23 lip 2017, 18:04

Mój wyidealizowany obraz związku, to dwie dusze idące w tym samym kierunku, w wymiarze materialnym trzymające się mocno za ręce. Ciekawe czy jest to możliwe w realnym świecie? :)

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 24 lip 2017, 12:24

Problemem jest moja niechęć/niemożność do kompromisów, więc wspólne mieszkanie to ciężki temat. Fakt, jak jest się zakochanym chce się spędzać czas razem, ale stan zakochania przemija z czasem, fajerwerki ustają, a zaczynają przeszkadzać wady, których się nie widziało, bądź ignorowało wcześniej.Plusy osoby już znamy i już nie robią takiego wrażenia, a minusy zaczynają coraz bardziej przeszkadzać.

Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch

Post autor: Nightmarine » 25 lip 2017, 03:03

Mam bardzo podobne obawy związane ze wspólnym mieszkaniem, chociaż chyba chciałabym kiedyś spróbować (moje skąpstwo aż się prosi). Najwyżej nie wyjdzie, przynajmniej będę mieć pewność, że to rzeczywiście nie dla mnie, bo na razie to tylko moje przypuszczenia. A jak się sprawdzi to będzie można w ten sposób sporo zaoszczędzić.
???

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 5 sie 2017, 22:22

Może i bym pragnął, gdybym się do niego nadawał...
Nadawał, jako partner do życia we dwójkę..
Im dłużej sam żyję tym bardziej mam myśli, co ja mam do zaoferowania, nic w kwestii materialnej itd., ale jako osoby...

Znowu mnie uderzyła myśl, przy ładnej dziewczynie, że ja to taki maluch przy mercedesie :roll: Wiadomo, że uroda to nic, jednak jest pewnego rodzaju zestawienie nawet odnośnie charakteru, zachowania i osobowości i tutaj wyglądam.. BLADO....

Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch

Post autor: Nightmarine » 6 sie 2017, 01:11

Keri pisze:Może i bym pragnął, gdybym się do niego nadawał...
Nadawał, jako partner do życia we dwójkę..
Im dłużej sam żyję tym bardziej mam myśli, co ja mam do zaoferowania, nic w kwestii materialnej itd., ale jako osoby...

Znowu mnie uderzyła myśl, przy ładnej dziewczynie, że ja to taki maluch przy mercedesie :roll: Wiadomo, że uroda to nic, jednak jest pewnego rodzaju zestawienie nawet odnośnie charakteru, zachowania i osobowości i tutaj wyglądam.. BLADO....
To kwestia trafienia na osobę, poszukującą tych cech, które akurat masz. Jak się odbiega od jakiegoś ogólnie przyjętego standardu to i partnera potrzeba niestandardowego, a takiego znacznie trudniej znaleźć...
???

ODPOWIEDZ