Czy warto zaryzykować związek z osobą seksualną??

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
neva
starszASek

Re: Czy warto zaryzykować związek z osobą seksualną??

Post autor: neva » 6 paź 2018, 18:40

Kiedyś miałam propozycję związku od mężczyzny, który możliwe że miał na koncie więcej partnerek łóżkowych niż lat życia. Mimo że mi się podobał (nadal podoba), odmówiłam. Chociaż chyba nie byłby dobrym materiałem na towarzysza nawet gdybym chciała seksu.
'cause all I need is somebody near me
when my heart gets weak

Awatar użytkownika
SleepyGirl
gimnASjalista

Post autor: SleepyGirl » 9 paź 2018, 17:19

Warto zaryzykować.
Wiele asów sobie wyobraża, że w życiu nie mogłoby być z osobą seksualną. Problem w tym, że wyobrażenia bywają mylne. Po co pesymistycznie zakładać co będzie ? Trzeba spróbować zamiast teoretyzować co by było gdyby..
Byłam w 2 związkach z mężczyznami lubiącymi seks. Bywało ciężko, jak to w związku ale dziś mogę też wspominać piękne chwile.
Jeden miał duże potrzeby, które zaspokajałam jako tako. Seksu się nie brzydzę, dotyku też nie. Nie sprawia mi to jednak przyjemności. Powiedziałam mu to otwarcie, żeby się nie starał, bo ja i tak nic nie czuję. Zaakceptował to, wyznaczyliśmy granice i byliśmy ze sobą 5 lat, w tym przez rok mieszkaliśmy wspólnie. Związek się rozpadł z innego powodu.
Wszystko jest kwestią rozmowy. Jeśli powiesz mu, że nigdy przenigdy nawet namiastki seksu nie będzie to posłuchaj co odpowie. Gdy stwierdzi, że mu to odpowiada dajcie sobie parę miesięcy i zobaczcie jak to wytrzymuje po takim czasie. Szczera, spokojna rozmowa to podstawa :)

Awatar użytkownika
neva
starszASek

Post autor: neva » 9 paź 2018, 18:13

SleepyGirl pisze:
9 paź 2018, 17:19
Seksu się nie brzydzę, dotyku też nie.
Tu się różnimy, w moim przypadku seks odpada.
'cause all I need is somebody near me
when my heart gets weak

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 13 paź 2018, 10:01

Problem w tym, że wyobrażenia bywają mylne. Po co pesymistycznie zakładać co będzie ? Trzeba spróbować zamiast teoretyzować co by było gdyby..
Tylko, że ona w tym przypadku myślała realistycznie. Po co as który nie chce seksu ma pchać się w związek z osobą, która ma ewidentnie duże potrzeby seksualne? Chyba tylko po to, żeby zrobić sobie krzywdę. Owszem można w takich związkach wypracować kompromisy, ale nie zawsze jest to możliwe :)

Awatar użytkownika
SleepyGirl
gimnASjalista

Post autor: SleepyGirl » 13 paź 2018, 20:35

Nie zawsze, ale jest i niekoniecznie musi to prowadzić do krzywdy :)

ODPOWIEDZ