Rozstanie as+as

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
89aneta
łASuch

Rozstanie as+as

Post autor: 89aneta » 3 sie 2018, 18:15

Jak przeżyliście rozstania ze swoimi partnerami as +as ? Jakie były powody rozstania? Co jest niezwykle ważnego bez czego związek nie przetrwał? porzuciliscie czy sami zostaliście porzuceni? Ile czasu zajęło Wam na pogodzenie się z tym faktem i odkochanie się? Znacie jakieś sposoby na ból duszy?

NazywamSieNiebo
przedszkolASek

Re: Rozstanie as+as

Post autor: NazywamSieNiebo » 20 sie 2018, 08:43

Ja jeszcze nie byłam w takim związku.
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń , złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch

Post autor: Nightmarine » 20 sie 2018, 15:12

Nie byłam niestety jeszcze w takim związku. A na ból duszy po rozstaniu najlepiej się u mnie sprawdza nowy partner.
???

Awatar użytkownika
DeoBorre
bobASek

Post autor: DeoBorre » 27 sie 2018, 11:59

Na rozstania to ja polecam smutne filmy, 3 gałki lodów i tłusta pizza. Nie pomaga długo terminowo, ale na jeden dzień wszystko jest w porządku :(
:rozowe: Kiedy patrzysz na kogoś przez różowe okulary, to wszystkie czerwone flagi wyglądają jak zwykłe flagi :rozowe:

Awatar użytkownika
lersadyon
bobASek

Post autor: lersadyon » 5 wrz 2018, 10:34

Najczęściej to były kwestie światopoglądowe. Nie chcę za bardzo wchodzić w szczegóły, bo to jednak sprawy osobiste, ale nie potrafię żyć z kimś, kto ma zupełnie różne zdanie na tematy, które dotykają nas oboje. Oczywiście z tego powodu są kłótnie, ale samo zakończenie związku staram się przeprowadzać tak, żeby było jak najbardziej pokojowe.
Kto nie chce, kiedy może, ten nie będzie mógł, kiedy będzie chciał.

lena1234
bobASek

Post autor: lena1234 » 7 wrz 2018, 22:59

smutno - za każdym razem...

BardzoLittle
ASiołek

Post autor: BardzoLittle » 8 wrz 2018, 23:03

Nigdy nie byłem w związku, wciąż czekam na jakąś osobę jakby to nazwać... pasującą, która nie będzie zanudzać.
Jeśli Ci nie przeszkadza że mam 22 lata, miałem nowotwór i jestem w "aseksualnej wersji AB/DL", to możemy się zapoznać. :)

Awatar użytkownika
lersadyon
bobASek

Post autor: lersadyon » 4 paź 2018, 11:34

BardzoLittle pisze:
8 wrz 2018, 23:03
Nigdy nie byłem w związku, wciąż czekam na jakąś osobę jakby to nazwać... pasującą, która nie będzie zanudzać.
Co to znaczy "zanudzać"? Nie chcę oceniać, ale zdarzało mi się rozmawiać z osobami, które mają podobne podejście i szczerze mówiąc w trakcie rozmowy okazywało się, że właśnie te osoby nie są zbyt interesujące, bez pasji w życiu. Trudno oczekiwać od drugiej strony czegokolwiek, jeśli samemu nie ma się nic do zaoferowania.
Kto nie chce, kiedy może, ten nie będzie mógł, kiedy będzie chciał.

Awatar użytkownika
Sates
bobASek

Post autor: Sates » 6 lis 2018, 13:02

DeoBorre pisze:
27 sie 2018, 11:59
Na rozstania to ja polecam smutne filmy, 3 gałki lodów i tłusta pizza. Nie pomaga długo terminowo, ale na jeden dzień wszystko jest w porządku :(
3 litry lodów! I duuużo pizzy. Pomaga zawsze :))))))
Uporczywe wypadanie włosów? Przeczytaj o badaniu trichogramem

ODPOWIEDZ