Szukam kontaktu z osobami żyjącymi w związkach AS + S

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
BASTET
bobASek

Szukam kontaktu z osobami żyjącymi w związkach AS + S

Post autor: BASTET » 19 lis 2018, 07:15

W takim małżeństwie funkcjonuję (jestem S i temperament mam spory) ale zaczynam się trochę gubić we wszystkim, choć pewna jestem jednego - mój mąż jest mężczyzną mojego życia. I wygląda na to, że vice versa. Czytam Wasze posty i widzę, że opinie na temat związków tego rodzaju są bardzo różne, niemniej trafiłam tutaj bowiem szukam wsparcia, żeby nie myśleć, że życie sobie z nas zakpiło... Ponieważ w moim przypadku natura mocno upomina się o swoje i czasem wręcz chce zadusić a choć mam przyzwolenie na podwójne życie doskonale zdaję sobie sprawę, że nie spływa to po moim mężu jak woda po gęsi (oczywiście zawsze znikam pod jakimś pretekstem, ale on przecież nie jest idiotą, choć woli nie wiedzieć...). Poza tym te "przyjaźnie na boku" stwarzają właściwie same problemy...

Zdaje się jednakowoż, że związki takie jak moje małżeństwo to rzadkość, ale gdzie mam ich szukać, jeśli nie tutaj?

Niemniej do rozmowy zapraszam oczywiście każdego...

Jubu
bobASek

Re: Szukam kontaktu z osobami żyjącymi w związkach AS + S

Post autor: Jubu » 1 gru 2018, 22:08

Hej,
ja mam odwrotnie, tzn. jestem w związku z osoba S, a sama jestem w spectrum AS. Chętnie porozmawiam, bo mnie interesuje właśnie punkt widzenia z tej drugiej strony. Chętnie się też podzielę swoim doświadczeniem.

ODPOWIEDZ