Zawieszony między orentacjami :(

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Pat97
przedszkolASek

Zawieszony między orentacjami :(

Post autor: Pat97 »

Cześć!

Mam 23 lata i nie będę owijał w bawełnę... Jestem homoseksualny, lecz praktycznie wcale nie utożsamiam się ze swoją orientacją. Na czym ten brak utożsamienia polega? Pociąg w aspekcie seksualnym, jeśli chodzi o kobiety u mnie zanikł :( Pamiętam, że jakieś 11 lat temu gdy miałem dziewczynę jeszcze on istniał, natomiast w gimnazjum przychylił się w drugą stronę.
Pociąg w aspekcie romantycznym, zawsze był jednak skierowany ku płci pięknej i tak zostało mi do dziś. Wiem, że wielu z Was uzna to za głupie, sam tego nie rozumiem do końca. Nie wchodziłem, nie wchodzę i nie mam ochoty wchodzić w relację z mężczyznami dlatego też pozwalam sobie za pośrednictwem portalu zrzeszjącego osoby aseksualnej, zamieścić swego rodzaju ogłoszenie, które dotyczy białego związku z kobietą, opartego na partnerstwie, przyjaźni i silnej więzi emocjonalnej. Nie chcę by był to sztywny układ, oboje powinniśmy się czuć dobrze w swoim towarzystwie :) Szukam osoby aseksualnej, najlepiej w przedziale od 20 do 30 lat. Dobrze by było gdybyś dopuszczała także myśl o posiadaniu potomstwa, gdyż chciałbym w przyszłości stworzyć kochającą się i wspierającą nawzajem rodzinę (w perspektywie 5/6 lat) :) Jestem osobą kreatywną, twórczą i pełną pomysłów. Myślę że najlepiej pasuje do mnie kwestia wypowiedziana przez Forresta Gumpa w filmie o tym samym tytule, a mianowicie: "Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi" Jeśli się zdecydujesz na odpowiedź napisz na forum :) :( Proszę nie oceniajcie mnie... każdy ma prawo do szczęścia na swój sposób.
Ps. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, słownik w telefonie nie daję mi najmniejszych szans :)

Awatar użytkownika
Sheila
gimnASjalista

Re: Zawieszony między orentacjami :(

Post autor: Sheila »

Hej,
W tej sytuacji wydaje mi się, że możesz być homoseksualny, ale heteroromantyczny. Skomplikowane, ale nie sądzę, abyś był jedyną taką osobą, także się nie obawiaj :)
Nie zgłaszam się jako potencjalna partnerka - nie zamierzam nigdy mieć dzieci - chciałam tylko napisać swoją tezę dotyczącą Twojej seksualności i romantyczności.
redamancy

(n.) the act of loving the one who loves you; a love returned in full

Obrazek

Pat97
przedszkolASek

Re: Zawieszony między orentacjami :(

Post autor: Pat97 »

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że ze mną coś na serio jest nie tak ale czuję jak czuję i nic na to nie poradzę. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ