Poszukuję do białego związku

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Pat97
gimnASjalista

Post autor: Pat97 »

Cześć!

Mam 23 lata i pochodzę z lubelskiego. Studiuję, pracuję, mieszkam na stancji z przyjaciółmi... Dzień jak co dzień, dzień po dniu, toczy się moje życie w samotności, ulatując w próżnie. W przypływie natchnienia uciekam przed światem pisząc wiersze i opowiadania po cichu wierząc, że moje marzenia w końcu się spełnią... Jestem osobą o skłonnościach homoseksualnych, lecz nie jestem w stanie ułożyć sobie relacji z mężczyznami. Nie odczuwam potrzeby wypróbowania związku z osobą tej samej płci, nie ciągnie mnie do jako takich. Romantycznie ukierunkowany jestem jedynie na kobiety. Nieprzespane noce i ciągłe rozmyślanie na ten temat utwierdziło mnie jedynie w przekonaniu, że muszę być uczciwy nie tylko względem siebie, ale także innych. Dlatego też pozwalam sobie za pośrednictwem tego portalu zamieścić ogłoszenie (nie jest to odpowiednie słowo, lecz nie potrafię znaleźć innego, którego mógłbym w tej chwili użyć) Szukam Lesbijki/aski/hetero/bi, która boryka się z podobnym do mojego problemem, która otwarta będzie na białą relację pełną serdeczności i ciepła z mojej strony, która myśli o założeniu rodziny (adopcja też wchodzi w grę), a w dłuższej perspektywie o małżeństwie i która ma od 18 do 30 lat. Co mogę powiedzieć o sobie? Uwielbiam czarny humor, uwielbiam się śmiać, nienawidzę smutku :( Cenię klasykę gatunku, zwłaszcza sci-fi, czasem coś odmóżdżającego :) Chcesz się dowiedzieć o mnie więcej? Napisz na mail: max.factor123456789@gmail.com lub pod tym postem, ewentualnie na priv mojego konta na tym portalu.

Ps. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, a zarazem proszę by pisały tylko zdecydowane kobiety :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
Sheila
gimnASjalista

Re: Zawieszony między orentacjami :(

Post autor: Sheila »

Hej,
W tej sytuacji wydaje mi się, że możesz być homoseksualny, ale heteroromantyczny. Skomplikowane, ale nie sądzę, abyś był jedyną taką osobą, także się nie obawiaj :)
Nie zgłaszam się jako potencjalna partnerka - nie zamierzam nigdy mieć dzieci - chciałam tylko napisać swoją tezę dotyczącą Twojej seksualności i romantyczności.
redamancy

(n.) the act of loving the one who loves you; a love returned in full

Obrazek

Pat97
gimnASjalista

Aktualne

Pat97
gimnASjalista

Aktualne

Pat97
gimnASjalista

Re: Poszukuję do białego związku

Aktualne

Mrs_Freedom
bobASek

Post autor: Mrs_Freedom »

Cześć, możesz mi podać adres mailowy? Chcę napisać coś od siebie, ale wolę bardziej prywatne konwersacje. Pozdrawiam

Pat97
gimnASjalista

Cześć:) mój mail to: max.factor123456789@gmail.com

Pat97
gimnASjalista

Aktualne

1988Konrad1988
bobASek

Post autor: 1988Konrad1988 »

Szukam podobnej relacji, dlatego trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie!

Pat97
gimnASjalista

Dzięki, przyda się :)

ODPOWIEDZ