Byliście kiedyś w związku?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
satyamevajayate
łASuch
Posty: 155
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:28

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: satyamevajayate »

Ja się wstydzę odśmiechiwać i wychodzę na niekulturalną gburkę. :<
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Mnie trudno znaleźć kogoś, kto byłby dla mnie atrakcyjny i z kim dobrze bym się czuła oraz jednocześnie pasowałby do mnie stylem bycia, poglądami, wartościami, aseksualizmem :P.
Trafiam na osobników albo nadających na tych samych falach i w moim typie, albo odpowiednich dla mnie pod kątem wspólnego życia.
Nie umiem jednak wejść w związek z osobą, do której nie czuję tego czegoś.
Jestem tym nieco przybita.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: ColdChris »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Jestem tym nieco przybita.
Jeżeli jesteś przybita samotnością spowodowaną tym że nie możesz trafić właściwego faceta no to trzeba się za odpowiednim rozglądać, dawać szanse, inaczej to się nie zmieni. No chyba, że po czasie zaakceptujesz bycie singlem, ale to jest pójście na łatwiznę wg mnie ;p
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
derek
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2015, 17:55

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: derek »

Aktualnie jestem :)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

ColdChris pisze: Jeżeli jesteś przybita samotnością spowodowaną tym że nie możesz trafić właściwego faceta no to trzeba się za odpowiednim rozglądać, dawać szanse, inaczej to się nie zmieni. No chyba, że po czasie zaakceptujesz bycie singlem, ale to jest pójście na łatwiznę wg mnie ;p
Ależ ja się rozglądam, daję szanse, ale niestety zawsze jest tak samo: jak ktoś jest mną zainteresowany, to mi nie odpowiada i na odwrót.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: Keri »

Dziewczyny.. Gizmo chyba na początku ładnie to ujęła ;)

Jak nie zaakceptujecie siebie i nie polubicie to nici ze związku :P Weźcie na luz. Czy życie musi tylko w okół tego się kręcić. Cóż to za związek, że na siłę trza? Albo 2 osoba mocniej chce czegoś?

To coś... z tym to "coś" to też różnie bywa. Mylnie przyjmowane a to zwykłe oczarowanie, zauroczenie lub zakochanie. Czyż lepiej jak się człowiek czuje swobodnie w związku jakby ujmując to "w ogóle nw nim nie był"? Chyba lepszy związek gdzie się nie myśli, że jest się w nim tylko żyje się w nim bo jest nam "dobrze" ;)
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: davina »

kamikadze, mam dokładnie tak samo. Nigdy nie byłam w związku i nie umiem się w tym odnaleźć.
ODPOWIEDZ