Szczęśliwe związki

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Martucha
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 6 lis 2015, 14:44

Re: Szczęśliwe związki

Post autor: Martucha »

LostInTranslation pisze:Martucha, trzymam za Was mocno kciuki! Daj znać jak idzie.
Dzieki i wzajemnie :)
Kolejne spotkanie 24-go
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Szczęśliwe związki

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:32 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martucha
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 6 lis 2015, 14:44

Re: Szczęśliwe związki

Post autor: Martucha »

Issander pisze:
etn.ola pisze:Z drugiej strony mam bliską koleżankę, która nie potrafi być sama. Woli męczyć się z facetem - dzieciakiem niż poświęcić troszkę czasu na znalezienie kogoś kogo nie będzie trzeba nianczyc. Jest jej źle, ale woli być w związku jakimkolwiek niż być samotna.
Po rady często do mnie przychodzi, a ja niestety wciąż mówię to samo. Rozumie, ale nie chce zacząć działać.
Nie pojmuje tego.. Czy naprawdę te krótkie chwile radości są aż tyle warte?
Niektórym kobietom wmawia się od dziecka, że bez mężczyzny nie będą szczęśliwe ani w pełni wartościowe. I tak jak ze wszystkim, co się ludziom wmawia od dziecka, część się zbuntuje i znormalnieje, a część tym przesiąknie.
Ja mialam kolezanka ktora pozwalala sie traktowac jak worek treningowy i mimo ze wiele razy jej pomagalam pozbyc sie tego *** zawsze wracala jak taka cma ehhh dopiero jak rozpi..... glowe jej corce pchajac ja na stol bo stanela w obronie mamy otworzylo jej oczy i wywalilo go na zbity pysk. Porazka.
ODPOWIEDZ