Bez pożegnania, bez słowa?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Bylo to tak ze smsesowala z jednym co od czasu do czasu sie odzywal a teraz byly jej chce by wrocila i on ja nie traktuje atrakcyjnie tak? :roll:
Palutka
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2010, 18:38

Post autor: Palutka »

Ten temat otwierałam gdy spotykałam się z pewnym facetem. Wszystko było OK lecz pozniej przestał do mnie sie odzywac. Zaraz po tym jak mnie olał pojawił się w moim życiu mój były facet.
Dlatego pozniej zaczęłam pisac o ex a o tamtym "gościu" kompletnie zapomniałam.

Przepraszam, że tak namieszałam. W stosunkach damsko-męskich zawsze byłam kiepska, a tym razem sytuacja mnie przerosła mimo że wydaje się banalna. No ale, to cała ja.
Blizny po szczęściu...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

To zależy od człowieka. Statystycznie pewnie wyjdzie pół na pół :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Statystyka kłamie - zawsze. :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Palutka
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2010, 18:38

Post autor: Palutka »

Philosoph pisze:Statystyka kłamie - zawsze. :P
Jestem tego dobrym przykładem :D
Blizny po szczęściu...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Philosoph pisze:Statystyka kłamie - zawsze. :P
A czy ja mówiłem, że statystyka prawdę powie? Statystyka nie Cyganka :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Jak tak sobie to czytam to przypomniał mi się taki fajny artykuł o TOKSYCZNYCH ZWIĄZKACH.Ciekawy i humorystycznie napisany.Zamieszczam link:
http://zielonekonfitury.bloog.pl/d,7,m, ... caid=6aca9
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

koncowka z pchelkami bardzo EMOCJONUJACA !!! :lol: :lol:

Ale to pokazuje jak niektore kobiety sa glupie ze sie daja omamic i to czasami te ktore czytaj ksiazki czytaja takie artykule koncza dobre renomowane szkoly a o zyciu guzik weidza :P
Palutka
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2010, 18:38

Post autor: Palutka »

Motylciemny pisze:Jak tak sobie to czytam to przypomniał mi się taki fajny artykuł o TOKSYCZNYCH ZWIĄZKACH.Ciekawy i humorystycznie napisany.Zamieszczam link:
http://zielonekonfitury.bloog.pl/d,7,m, ... caid=6aca9

Czytając mam wrażenie, że to bajka o złym wilku i biednej owieczce.
Bajka z happy endem.
No właśnie happy endem... a co jak zły wilk po zakończeniu związku dalej nachodzi (od czasu do czasu) swoją ex owieczkę? :D

Dokładny opis mojego zachowania w trakcie związku z moim ex. Bajka o mnie. Tyle że moja inaczej się kończy.
Blizny po szczęściu...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Palutka pisze: a co jak zły wilk po zakończeniu związku dalej nachodzi (od czasu do czasu) swoją ex owieczkę? :D
Zastrzelić złego wilka :P :mrgreen:
Keri pisze:Ale to pokazuje jak niektóre kobiety sa głupie ze sie daja omamic i to czasami te, ktore czytają ksiazki, czytaja takie artykuły, koncza dobre, renomowane szkoly a o zyciu guzik wiedzą
Wykształcenie, intelekt, oczytanie nie zawsze idą w parze ze zdrowym rozsądkiem, logiką i inteligencją emocjonalną. E-book " Uzależnienie od miłości" wyjaśnia dlaczego tak jest:
http://www.kobieceserca.pl/Uzaleznienie ... resci.html
Quirkyalone
ODPOWIEDZ