Randki

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Randki

Post autor: Aenyeweddien »

Czytam ostatnio forum i mam ochotę Was wszystkich odwiedzić i zabrać ze sobą gdzieś. Obawiam się, że też byłabym tą niezobowiązującą znajomą ale może na chwilę byłoby Wam (i mnie w sumie też) radośniej w życiu.

Na oficjalnej randce byłam raz. Nie wiem, co mam o niej myśleć. Następnej nie było. Obie strony zrobiły kilka rzeczy niezręcznych, więc pewnie dlatego.

Wolę spotkania, takie bez założonego celu. Porobić coś razem. Z grupą, we dwójkę. Wtedy jakoś wszystko się klei. Bo nie ma takiego ciśnienia na jakąś konkretną aktywność.
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Randki

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Dziś mam randkę. :> Nie przewiduję fajerwerków, choć kto tam wie. xD Jestem tak zblazowana, że nawet makijażu nie chciało mi się robić.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Randki

Post autor: panna_x »

ja miałam wczoraj i przedwczoraj spotkania z panami i oba to były kompletne niewypały.
Wyrwana, może jednak zdążysz zrobić jeszcze makijaż, choćby delikatny? nie odbierz tego źle, nie jako atak na siebie, czy złośliwość, czy coś, ale w jakimś wątku sama napisałaś, że masz duże oczekiwania wobec facetów, no a z drugiej strony przyznajesz, że nie chce Ci się nawet minimalnego wysiłku włożyć w spotkanie. Rozumiem, że można nie lubić makijażu, sama się nie maluję na co dzień, ale może na specjalne okazje, wyjścia warto się przełamać? ja na jedną z tych randek włożyłam specjalnie spódnicę (i właśnie do niej były mi potrzebne rajstopy, o których pisałam w innym wątku), a też nie lubię się tak ubierać na co dzień. Co prawda, wiele nie zyskałam, spotkanie było klapą totalną, no ale cóż. przynajmniej kawę w mcdonaldzie wypiłam. ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Randki

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Panna_x, Ty się umawiasz na specyficzne spotkania, pewnie z facetami pokroju Kriszcziana Greya, moje "randki" to takie koleżeńskie spotkania z chlopaczkami w sofshellowych kurtkach i przede wszystkim nie odbywają się nocami w hotelach. :>

Mam duże oczekiwania przede wszystkim wobec charakteru. Co do wyglądu jest wręcz przeciwnie. Nie zależy mi zbytnio, mam podejście, że będzie, co ma być. :D Jestem szczupła, przeciętnie ładna - na darmową kawę wystarczy. :D
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Randki

Post autor: panna_x »

nie, tamto to był tylko jednorazowy eksperyment, nie randka :) co prawda udany, ale bez kontynuacji. I wcale nie w nocy :) a jak Twoja randka, jakiś znośny gość? Jeśli to nie jest zbyt intymne pytanie. Tylko proszę, nie odbieraj tego jako złośliwości czy krytyki, pytam tak po prostu, naprawdę bez podtekstów. Moje randki nie były udane, a czasem jak się nie planuje, to wychodzi lepiej, bo zagadał do mnie miły chłopak w autobusie, spoko się z nim gadało, szkoda że to tylko przypadkowa rozmowa, bo każde potem się rozeszło w swoja stronę.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Randki

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Gdzie Ty ich poznajesz?
Chłopak bardzo miły, ładny. Nie chciał mnie puścić na pociąg i przetrzymal jeszcze 1,5 godziny, więc chyba mu się spodobalam, choć porządnie mnie wymeczyl. Za długie spotkania mnie nudzą.
W weekend kolejna randka - z innym. :D
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 17:34 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nightfall

Re: Randki

Post autor: Nightfall »

Wyrwana następna z kimś innym? No, no przebierasz w facetach :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Randki

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Nightfall pisze:Wyrwana następna z kimś innym? No, no przebierasz w facetach :D
Na tym portalu to żadna sztuka się umówić, ja i tak wybieram tych względnie mi odpowiadających, dlatego nie chodzę często na randki.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Randki

Post autor: Warszawianka40+ »

"Miłość ucieka przed tymi którzy ja gonią, a goni tych co przed nią uciekają."
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Randki

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Warszawianka40+ pisze:"Miłość ucieka przed tymi którzy ja gonią, a goni tych co przed nią uciekają."
Tak jest w istocie, ale nie zawsze ta miłość jest odwzajemniona, a wtedy pozostaje poszukiwanie klina na złamane serce w nadziei, że tym razem się uda. Zmeczylam się już trwaniem latami w nieodwzajemnieniu. Zasługuję na coś prawdziwego.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Randki

Post autor: Warszawianka40+ »

Oczywiście. O ile mamy dystans. Zadawanie się z byle kim prowadzi do zniechęcenia, a kompromisy do depresji. Nie należy rozmieniać się na drobne.
Mi osobiście podoba się stosunek do randkowania Aenyewedien (rany boskie ale trudny nick, mam nadzieję że się się nie pomyliłam :P ) :
Aenyeweddien pisze:Czytam ostatnio forum i mam ochotę Was wszystkich odwiedzić i zabrać ze sobą gdzieś. Obawiam się, że też byłabym tą niezobowiązującą znajomą ale może na chwilę byłoby Wam (i mnie w sumie też) radośniej w życiu.

Na oficjalnej randce byłam raz. Nie wiem, co mam o niej myśleć. Następnej nie było. Obie strony zrobiły kilka rzeczy niezręcznych, więc pewnie dlatego.

Wolę spotkania, takie bez założonego celu. Porobić coś razem. Z grupą, we dwójkę. Wtedy jakoś wszystko się klei. Bo nie ma takiego ciśnienia na jakąś konkretną aktywność.
Z tego powodu założyłam wątek "Razem z innym asem na imprezę" - czy gdzieś indziej. Nie na randkę, tylko gdzieś razem dla rozrywki. Zapraszam :D
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
ODPOWIEDZ