Jakiego związku pragniecie?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Nightmarine »

Libra pisze:Generalnie mój związek się rozpada. Wcześniej zaspokajanie jego potrzeb i mnie sprawiało przyjemność, na zasadzie "podoba mi się, że jemu się podoba", teraz jestem tak zablokowana i zniechęcona do niego, że nie dam rady z siebie nic takiego wykrzesać.
Nic dziwnego, skoro on Twoje potrzeby ignoruje. Zaspakajanie potrzeb powinno działać w dwie strony (niezależnie od tego jakie to potrzeby), inaczej stronie zaniedbywanej przestaje zależeć i związek umiera. Nawet gdyby Ci się roiły niestworzone rzeczy, powinien dążyć do tego, żeby te urojenia wyjaśnić i rozwiać. Jeżeli ignoruje sygnały z Twojej strony to widocznie nie bardzo mu zależy na tym, żeby Tobie było dobrze. Jest zadowolony, więc wydaje mu się, że wszystko gra. Wygląda na to, że on uznał, że skoro już ma partnerkę to nic więcej nie musi robić, starać się, wyjaśniać nieporozumienia i problemy, być atrakcyjny fizycznie. Ty z kolei chcesz się dalej rozwijać i iść do przodu. Wasze ścieżki się rozchodzą.

Facet nie lubiący zwierząt stoi u mnie mniej więcej na równi z facetem lubiącym dzieci, tzn. nie nadaje się do związku. Swoją drogą, koty i respekt - :D :D :D Jeszcze mu żaden nie narobił do buta?
???
Libra

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Libra »

Nightmarine pisze: Swoją drogą, koty i respekt - :D :D :D Jeszcze mu żaden nie narobił do buta?
właśnie nie, chyba są święte :roll: I po odstawieniu na podłogę, po tym jak udawał, że chce ją wyrzucić do kibla (robi to, bo nasz kotek niemowa wtedy odzyskuje głos i krzyczy w panice - a ja krzyczę w nerwach) uraze chowa tylko przez chwile, potem się ociera.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Nightmarine »

:shock:

Pozostaje mieć nadzieję, że planują coś większego...
???
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: panna_x »

A czemu Libro chciałabyś się związać z kobietą? Może po prostu z osobą, która też by kochała zwierzęta jak Ty. Płeć nie ma tu nic do rzeczy, są faceci, którzy uwielbiają zwierzaki, znam takich; ja jestem kobietą i np nie lubię w ogóle kotów i bym nie akceptowała gdyby chodził po stole czy praniu albo drapał meble. Poza tym często ludzie w stałych związkach przestają się starać, i faceci, i kobiety. :/
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: AlaZala »

panna_x pisze:A czemu Libro chciałabyś się związać z kobietą? Może po prostu z osobą, która też by kochała zwierzęta jak Ty. Płeć nie ma tu nic do rzeczy, są faceci, którzy uwielbiają zwierzaki, znam takich; ja jestem kobietą i np nie lubię w ogóle kotów i bym nie akceptowała gdyby chodził po stole czy praniu albo drapał meble. Poza tym często ludzie w stałych związkach przestają się starać, i faceci, i kobiety. :/
Też tego nie rozumiem...

Ja też jestem kobietą, a kotów nie akceptuję, zaś z cudzymi psami czasami mogę się pobawić, ale nigdy w życiu nie chciałabym mieć żadnego zwierzęcia w moim własnym domu.
Libra

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Libra »

Bo zawsze podobały mi się kobiety ?
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: panna_x »

Aha, ok. No spoko, myślałam, że chodzi o zwierzęta i stereotyp, że kobiety są bardziej opiekuńcze, kochające właśnie zwierzęta itd. Czyli podobały Ci się kobiety, a zakochana byłaś w tym facecie? Spoko, bez złośliwości mówię, mnie też podobały się czasem kobiety.
Nightfall

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Nightfall »

Libra chyba musisz się bardzo męczyć emocjonalnie w takim związku. Uciekaj jak tylko będziesz mogła.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Warszawianka40+ »

Dokładnie, jesteś dla niego za mądra i za dobra.
Libra pisze:
Nightmarine pisze: Swoją drogą, koty i respekt - :D :D :D Jeszcze mu żaden nie narobił do buta?
właśnie nie, chyba są święte :roll: I po odstawieniu na podłogę, po tym jak udawał, że chce ją wyrzucić do kibla (robi to, bo nasz kotek niemowa wtedy odzyskuje głos i krzyczy w panice - a ja krzyczę w nerwach) uraze chowa tylko przez chwile, potem się ociera.
Tylko uważaj żeby z zemsty czegoś nie zrobił Twoim kotom.
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: panna_x »

Najbardziej by mi pasował związek LAT. Nie mieszkamy razem, więc też nie ma spin o to, kto robi zakupy, czy jest bałagan, czy nie, czy chcemy zwierzęta w domu, czy nie, czy chcemy gości w domu, czy nie, nie mamy wspólnego budżetu i nie musimy uzgadniać, czy lepiej wydać na nową lampę czy na coś innego, nie jestem zależna finansowo ani mieszkaniowo od nikogo ( kto w chwili złości może kazać mi się wynosić, będzie mi wyliczał pieniądze, narzucał na co je wydać itp) ani o inne nasze przyzwyczajenia. Nie widzi mnie, kiedy np mam zły dzień i jestem nakręcona na kłótnie, albo w chwilach kiedy mam przetłuszczone włosy. Spotykamy się, kiedy pasuje obu stronom, i zazwyczaj spotkanie jest udane, bo każdy już się przygotowuje na nie, dba wtedy o wygląd, stara się być miły i w dobrym humorze ( bo jaki sens iść na randkę, jak się jest wkurzonym i nie w nastroju? wtedy po prostu się nie idzie). Tak myślę.
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Bartek95 »

Idealny związek czy taki istnieje ? :D Raczej wątpliwe :/ . Mój wymarzony mieści się raczej w standardach czyli spokojne życie razem we dwójkę nie ważne przez co przechodzimy ważne by razem i żeby po każdej kłótni zrobić reset do chwil gdy było najlepiej. Co do mieszkania razem jak najbardziej za bo liczy się jak najwięcej spędzonego czasu. Po za tym jak się jest zakochanym to jakoś tak samo się chce być jak najbliżej, a co do sporów to tutaj trzeba umieć iść na kompromis w którąś stronę. :)
Sabina693
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2017, 09:40

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Sabina693 »

W życiu nic nie jest idealne. Związek nigdy nie jest łatwy. Najważniejsze jest to, aby pasować do siebie w wielu kwestiach. Moim marzeniem jest związek, w którym nie muszę się martwić o to, że zabraknie mi miłości ze strony ukochanego.
satyamevajayate
łASuch
Posty: 155
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:28

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: satyamevajayate »

Z mężczyzną mądrym, samodzielnie myślącym, wrażliwym, delikatnym, ciepłym w słowach, gestach i mimice, o stylu bycia przyjemnym, nie prześmiewczym poczuciu humoru, najlepiej flegmatyk (porywczy cholerycy odpadają), szanującym siebie i mnie, który oczekiwałby tylko przytulania nieseksualnego.

Nie wiem, czy akurat "związku" bo nie potrzebuję związków - nie chcę przecież zakładać rodziny. Na pewno jednak taki bardzo by mi się spodobał. :)
Xsavian
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2017, 01:15

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Xsavian »

Ja po prostu chciałabym kogoś pokochać, choć to pewnie niemożliwe.
Nightfall

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Nightfall »

Czemu uważasz, że to niemożliwe?
ODPOWIEDZ