Jakiego związku pragniecie?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Keri »

Ale w tym chodzeniu za rękę jest tak... niezręcznie mi. Wolę pod rękę, niż tak by wszyscy widzieli. Zresztą to dobre dla młodszych osób, takie niby niewinne, słodkie i w ogóle. Zresztą... takie "paradowanie" trochę dla mnie :P Lubię swobodę. Kiedyś koleżanka mnie pod rękę wzięła to myślałem, kiedy mnie puści w końcu :lol:
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Azshara »

Keri pisze: 17 lis 2017, 18:23 :shock: :shock: Dziewczyny :shock:
Bez przesady :roll: Też sobie cenię prywatność i wygodę ale nie odmówię sobie spania ;) Choć z dotykaniem jestem powściągliwy to mogę zrobić wyjątek dla kogoś mi zaufanego i oddanego ;)
Z czym przesadzamy? Mamy preferencje jakie mamy, sam napisałeś zresztą, że odpada u Ciebie chodzenie za rękę między innymi ze względu na swobodę. Najwyraźniej u nas ta swoboda rozszerza się do wiele większych rozmiarów i co mamy z tym zrobić, jakoś żyć trzeba :) Ty jakieś tam czułości lubisz no i fajnie, ja sobie bez nich życie wyobrażam jak najbardziej przyjemnie, chociaż zdaje sobie sprawę, że izolacja na taką skalę może wydawać się dziwna ale co ja zrobię, zmienić się już nie zmienię i raczej nie narzekam :)
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

Do swoich poprzednich postów w tym wątku dodam, że gdybym z jakimś mężczyzną była w związku, to chciałabym związku z "zakazem konkurencji" :P. Po prostu chciałabym, żeby partner traktował mnie "like I'm the only girl in the world" :), czyli żeby patrzył na mnie w taki szczególny sposób, jak na żadną inną nie patrzy, żeby traktował mnie tak jak żadną inną kobietę na świecie, żeby myślał o mnie w wyjątkowy sposób. Oczywiście w drugą stronę to też obowiązuje, z tymże zamiast "girl" będzie "boy" :).
Setsu pisze: 18 lis 2017, 22:45 Z czym przesadzamy? Mamy preferencje jakie mamy, sam napisałeś zresztą, że odpada u Ciebie chodzenie za rękę między innymi ze względu na swobodę. Najwyraźniej u nas ta swoboda rozszerza się do wiele większych rozmiarów i co mamy z tym zrobić, jakoś żyć trzeba :) Ty jakieś tam czułości lubisz no i fajnie, ja sobie bez nich życie wyobrażam jak najbardziej przyjemnie, chociaż zdaje sobie sprawę, że izolacja na taką skalę może wydawać się dziwna ale co ja zrobię, zmienić się już nie zmienię i raczej nie narzekam :)
Jako podsumowanie posta, z którym w pełni się zgadzam, dodam "ulubiony" :P cytat z Sympatii: "jestem, jaka jestem" :D.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Viljar »

Dla mnie bez przytulania związek nie istnieje. Tylko że jak sobie czytam to forum, to widzę, że z tego powodu mam przerąbane u AS-ek bardziej niż u S-ek. Bo stosunek można od biedy zastąpić jakimś masażem, a z niedotykalskością nic zrobić się nie da. Świetnie, po prostu świetnie :?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

Viljar pisze: 5 gru 2017, 13:06 Dla mnie bez przytulania związek nie istnieje. Tylko że jak sobie czytam to forum, to widzę, że z tego powodu mam przerąbane u AS-ek bardziej niż u S-ek. Bo stosunek można od biedy zastąpić jakimś masażem, a z niedotykalskością nic zrobić się nie da. Świetnie, po prostu świetnie :?
Nie każda aska nie lubi dotyku, istnieją pewnie jakieś aski dotykalskie :).
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: AlaZala »

takasobie pisze: 5 gru 2017, 12:39 Do swoich poprzednich postów w tym wątku dodam, że gdybym z jakimś mężczyzną była w związku, to chciałabym związku z "zakazem konkurencji" :P. Po prostu chciałabym, żeby partner traktował mnie "like I'm the only girl in the world" :), czyli żeby patrzył na mnie w taki szczególny sposób, jak na żadną inną nie patrzy, żeby traktował mnie tak jak żadną inną kobietę na świecie, żeby myślał o mnie w wyjątkowy sposób. Oczywiście w drugą stronę to też obowiązuje, z tymże zamiast "girl" będzie "boy" :).
A mogłabyś doprecyzować poprzez przedstawienie listy zachowań wobec innych i sposobów postrzegania innych, które uważasz za konkurencję?

Czy chodzi po prostu o to, żeby partner traktował Cię i postrzegał lepiej niż wszystkie inne kobiety na świecie?

Czy konkurencją są tylko inne kobiety, czy też inni mężczyźni?
VenusDoom
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 4 gru 2017, 22:51

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: VenusDoom »

takasobie pisze: 5 gru 2017, 13:23
Viljar pisze: 5 gru 2017, 13:06 Dla mnie bez przytulania związek nie istnieje. Tylko że jak sobie czytam to forum, to widzę, że z tego powodu mam przerąbane u AS-ek bardziej niż u S-ek. Bo stosunek można od biedy zastąpić jakimś masażem, a z niedotykalskością nic zrobić się nie da. Świetnie, po prostu świetnie :?
Nie każda aska nie lubi dotyku, istnieją pewnie jakieś aski dotykalskie :).
Oczywiście, że istnieją :wink:
albo chociaż zawsze znajdzie się wyjątek, który potwierdza regułę 8)
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

AlaZala pisze: 5 gru 2017, 13:57
takasobie pisze: 5 gru 2017, 12:39 Do swoich poprzednich postów w tym wątku dodam, że gdybym z jakimś mężczyzną była w związku, to chciałabym związku z "zakazem konkurencji" :P. Po prostu chciałabym, żeby partner traktował mnie "like I'm the only girl in the world" :), czyli żeby patrzył na mnie w taki szczególny sposób, jak na żadną inną nie patrzy, żeby traktował mnie tak jak żadną inną kobietę na świecie, żeby myślał o mnie w wyjątkowy sposób. Oczywiście w drugą stronę to też obowiązuje, z tymże zamiast "girl" będzie "boy" :).
A mogłabyś doprecyzować poprzez przedstawienie listy zachowań wobec innych i sposobów postrzegania innych, które uważasz za konkurencję?

Czy chodzi po prostu o to, żeby partner traktował Cię i postrzegał lepiej niż wszystkie inne kobiety na świecie?

Czy konkurencją są tylko inne kobiety, czy też inni mężczyźni?
Szczegółowe "zapisy umowy" są tajemnicą przedsiębiorstwa :P. Po prostu czuć się przy kimś wyjątkowo, być z osobą, z którą ja chcę spędzać czas i która będzie chciała spędzać czas ze mną :).
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Viljar »

takasobie pisze: 5 gru 2017, 13:23 Nie każda aska nie lubi dotyku, istnieją pewnie jakieś aski dotykalskie :).
W innym wątku zarzucono mi, że z moim podejściem nie mam tutaj czego szukać :( Nie pierwszy raz zresztą.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

Viljar pisze: 5 gru 2017, 17:53
takasobie pisze: 5 gru 2017, 13:23 Nie każda aska nie lubi dotyku, istnieją pewnie jakieś aski dotykalskie :).
W innym wątku zarzucono mi, że z moim podejściem nie mam tutaj czego szukać :( Nie pierwszy raz zresztą.
Ja ci tylko zadałam pytanie, czego ty tutaj na forum jako nieaseksualny szukasz. To było pytanie otwarte, na które nie otrzymałam odpowiedzi :P.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Viljar »

Sądząc po wypowiedziach wielu osób, to forum skupia właściwie wszystkich ludzi "seksualnie nienormalnych", że się tak niezręcznie wyrażę: mamy AS, mamy demi, mamy grejów (nie mylić z naśladowcami Graya z wiadomej powieści), a najwięcej chyba antyseksualnych. Więc czemu by mnie miało zabraknąć? :P
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

Viljar pisze: 5 gru 2017, 22:37 Sądząc po wypowiedziach wielu osób, to forum skupia właściwie wszystkich ludzi "seksualnie nienormalnych", że się tak niezręcznie wyrażę: mamy AS, mamy demi, mamy grejów (nie mylić z naśladowcami Graya z wiadomej powieści), a najwięcej chyba antyseksualnych. Więc czemu by mnie miało zabraknąć? :P
Jeden w tę czy we w tę nie robi różnicy :P. Ale po prostu skoro najwięcej jest jak mówisz anty, to nie dziw się że masz problem ze zrozumieniem tej forumowej większości :).
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Viljar »

Co tylko potwierdza, że mam tutaj przekichane :?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
takasobie

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: takasobie »

Viljar pisze: 6 gru 2017, 08:18 Co tylko potwierdza, że mam tutaj przekichane :?
To szukaj szczęścia również na innych portalach, forach itp. :) To tak jak z poszukiwaniem pracy. Przykładowa ścieżka :). Chcesz pracę jako programista z pensją dużo powyżej średniej. Szukasz tylko ofert na stronie PUP, to masz tam w większości staże do urzędów, minimalna krajowa. Stwierdzasz, że nic dla ciebie, więc szukasz na pracuj.pl, tam już lepiej. Potem szukasz na nofluffjobs. Ostatecznie zakładasz profil na linkedin z osiągnięciami zawodowymi i rekruterzy sami się z tobą kontaktują :).
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: Viljar »

Jestem redaktorem, więc wszędzie napotykam te same kijowe warunki, a na LinkedIn nie warto zakładać profilu, bo redaktorów rekruterzy nie szukają - to redaktorzy sami łażą po firmach i żebrzą o jakiekolwiek płatne zajęcie :P (dokładnie w ten sposób znalazłem obecnych zleceniodawców).

Zgodnie z tą analogią, tutaj jest jak PUP, czyli bezwartościowe odrzuty. Na innych portalach może coś się trafi, ale jest ogromna konkurencja i minimalne szanse, że się załapię. Najlepszy sposób to zawracać głowę przypadkowo napotkanym kobietom i mieć nadzieję, że któraś nie na mi w pysk i okaże się tą właściwą ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ