ASEKSUALNY GAY

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
grzesiek198

ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

...
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: maneki neko »

Nie mam pojecia co z tym zrobic, mam podobny problem :/
grzesiek198

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

...
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Aneshia »

Czesc Grzesiek :) Przede wszystkim nie mozesz sobie wmawiac, ze szczescie w Twoim przypadku jest niemozliwe :) Troche optymizmu ;-) Radzilabym nie martwic sie na zapas problemem aseksualnosci i po prostu szukac kontaktu z mezczyznami. Jesli znajdziesz juz kogos, kogo pokochasz, wtedy zaczniesz sie martwic drugim problemem... Bo jesli wszyscy zastanawialibysmy sie nad tym, ile jest problemow w drodze do celu - nikt nie odwazylby sie nawet sprobowac! A probowac trzeba koniecznie! :) Uwierz w siebie i nie boj sie przyznac do swojej orientacji seksualnej. Jesli jestes niesmialy mozesz dalej szukac kogos na necie, napewno Ci to nie zaszkodzi - a moze pomoze? :)
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: maneki neko »

Juz sie tlumacze :)
Moj pierwszy problem polega na tym, ze nie wiem czy jestem aseksualna, czy jestem lesbijka, ale w sumie taki problem nie martwi mnie zbytnio.
Natomiast o wiele bardziej martwi mnie to, czy zawsze bede samotna (nie, nie moze byc!). Bo ja bym strasznie chciala zakochac sie i byc z kims w sposob bardzo emocjonalny i duchowy (cokolwiek to znaczy ^^"), a w sposob seksualny marginalnie i raczej bez znaczenia :) I tu pojawia sie problem, gdzie i w jaki sposob znalezc moja Wymarzona Milosc : D
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Esperanto

Post autor: kctth »

Nie jesteśmy nigdy sami we wszechświecie. Tak chyba musi to wszystko wyglądać...:) Zachęcam do kontaktu.
Śmierć żyjącym.
grzesiek198

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

...
lika@nemo.pl
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2006, 15:27
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

a moze dziewczyna zamiast chlopaka? :-)

Post autor: lika@nemo.pl »

a moze chcialbys miec dziewczyne zamiast chlopaka. obiecuje ci nietykalnosc bo mnie od seksu odrzuca. mam tylko jeden wielki problem!!!! cierpie na cos okropnego czyli nie umiem spac sama. jak jestem w nocy sama to cierpie na chroniczna bezsennosc i mam stany lękowe. a jak spie z kims to spie i po 12 godzin. i tez musi byc to mezczyzna bo nie wiem czemu wtedy czuje sie bezpieczna. pozdrawiam angela
Lika
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: a moze dziewczyna zamiast chlopaka? :-)

Post autor: kot »

lika@nemo.pl pisze:a moze chcialbys miec dziewczyne zamiast chlopaka. obiecuje ci nietykalnosc bo mnie od seksu odrzuca. mam tylko jeden wielki problem!!!! cierpie na cos okropnego czyli nie umiem spac sama. jak jestem w nocy sama to cierpie na chroniczna bezsennosc i mam stany lękowe. a jak spie z kims to spie i po 12 godzin. i tez musi byc to mezczyzna bo nie wiem czemu wtedy czuje sie bezpieczna. pozdrawiam angela
Soory nie mogłem sie powstrzymać. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Więcej nie komentuje , bo przyrzekłem ,że się nie będe odzywać w pewnych sytuacjach . . :xmrgreen:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: a moze dziewczyna zamiast chlopaka? :-)

Post autor: Ardelia »

grzesiek198 pisze:Pozostaje mi tylko czekac na cud i zastanawiac sie "co moze przyniesc nowy dzien...???"
chyba ci wlasnie przyniosl 5-ke w lottcie. :)

@kot: grzeczny kicius. :rozowe: :D
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
grzesiek198

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

...
grzesiek198

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

Ardelko :*

Ty to jak zwyle jestes kochana:) dzieki za wsparcie:)
Buźka :rozowe:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: maneki neko »

grzesiek198 pisze:Wdziewczynie nie moge, a geja zadnego do dzis nie znam, bo sie boje komukolwiek ujawnic.
A czy to w czyms przeszkadza? XD Ja sie zakochuje niemal wylacznie w heteroseksualistkach, niestety...
grzesiek198

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: grzesiek198 »

...
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Aneshia »

Ale prawdopodobienstwo ze kogos znajdziecie jest jeszcze mniejsze jesli nawet nie bedziecie szukac niz jesli cos bedziecie robic w tym kierunku ;-)
ODPOWIEDZ