Związki zawarte dzięki forum

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Pary na forum

Post autor: CloudninowaSWQ »

Jo pisze:Klapoluchy, pary nie tylko poznaly sie. Przeciez to forum 'dorobilo sie' juz malzenstwa: Lorien i Zixx :)
Nie dziwie sie, ze ludzie nie chca obnosic sie ze swoimi uczuciami. To osobiste sprawy.
Poczekajmy, moze wkrotce nastepna para oglosi swoj slub. Byloby milo. Daje to nadzieje, ze stworzenie zwiazku jest mozliwe. Trudne, ale mozliwe. Trudne, bo jest nas niewielka grupa. Mozliwe, bo wszystko jest mozliwe. Czasem trzeba tylko dopomoc szczesciu albo uwazac, zeby czegos nie przeoczyc.
Ja jednak też z autorka tem.się zgodzę....Jak mozna dopomóc szczęściu w takiej sytuacji jak my,asy jesteśmy?
To jest tak trudne,że człowiek już zaczyna tracić wiarę i uznaje to za niemożliwe,tym bardziej gdy nic lub nic dobrego się nie dzieje.W końcu wszystko ma swoje granice.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Czy aseksualni są skazani na samotność?

Post autor: Patryk »

Ja byłem związany z osobą z forum także wiem że możliwe :wink: Więcej wiary
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Valhalla »

Bardzo mnie interesuje, czy nasze niezwykłe forum zaowocowało już jakimiś szczęśliwymi parami, które właśnie tutaj się odnalazły. Gdyby ci szczęściarze zechcieli się ujawnić i opisać swoje przypadki, na pewno dałoby to jakąś motywację i nadzieję pozostałym samotnym i poszukującym :) A nawet jeśli związki nie przetrwały, to dlaczego i co Wam dało to poszukiwanie, czy mimo wszystko było to pozytywne doświadczenie?

Piorun pisze: Po prostu doszedłem do wniosku że jeśli ktoś za bardzo odstaje od normy, to spotkanie pasującej "drugiej połówki" jest tak mało prawdopodobne, że po prostu szkoda tracić czas na szukanie
Szukać czy nie szukać, oto jest pytanie...

Wg mnie nie ma reguły, chociaż bardziej skłonna jestem iść za kierunkiem myślenia Pioruna. Takie szukanie osobom niecierpliwym i negatywnie nastawionym do życia może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Bo trwają w tym wyczekiwaniu, usychają z tęsknoty za tym ideałem, który nie istnieje, popadają we frustrację, gdy odzewu brak, a to przecież wcale nie świadczy o tym, że to oni - tacy nieudacznicy. Po prostu nie ten czas i nie to miejsce. I być może nie te metody. Samo oczekiwanie na cud nie pomoże ;) Ja większość życia spędziłam sama ze sobą, we własnym odizolowanym świecie i dziś wyciągam wnioski - w ten sposób trudno jest znaleźć bratnią duszę :wink:
Zapewne trzeba być otwartym na wszelkie możliwości, tym bardziej, im bardziej odstaje się od normy :) Wierzę, że miłość i spotkanie drugiej połówki to jakaś magia... Może to się stać za sprawą żmudnych poszukiwań, może to być splot jakichś nadzwyczajnych okoliczności, a może być kwestią przypadku.
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Indiana »

Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001%.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: urtika »

Połączyłam ze starym wątkiem na podobny temat.
Co zacytowanego przez Valhallę Pioruna, tak się składa, że jest już od dłuższego czasu w szczęśliwym związku z jedną z forumowiczek. Nie szukał, raczej został znaleziony.W wątku "Nasze Twarze" nawet się fotką pochwalili.
Jeszcze inna para poznana dzięki forum jest już małżenstwem, o czym napisali w dziale "Radości duże i małe". Pamiętam i o innych osobach, które sobie kogoś dzięki forum znalazły, ale czy nadal są razem tego nie wiem.
No i oczywiście są też tacy, którzy kiedyś sie sparowali ale już rozstali.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Valhalla »

O, no proszę :) Szukałam w dziale "związki", a okazało się, że temat był rozsiany tu i ówdzie. Może uda się pozbierać do kupy i będzie taki chwalebny wątek " na cześć happy endów " :)
urtika pisze: Co zacytowanego przez Valhallę Pioruna, tak się składa, że jest już od dłuższego czasu w szczęśliwym związku z jedną z forumowiczek. Nie szukał, raczej został znaleziony.W wątku "Nasze Twarze" nawet się fotką pochwalili.
Jeszcze inna para poznana dzięki forum jest już małżenstwem, o czym napisali w dziale "Radości duże i małe". Pamiętam i o innych osobach, które sobie kogoś dzięki forum znalazły, ale czy nadal są razem tego nie wiem.

Gratulacje!!! Może w/w sami się odezwą?
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Patryk »

Indiana pisze:Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001%.
To w jakich krajach są fajni ludzie :mrgreen: ? Jak będę poszukującym to będę już miał namiary :mrgreen:
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Valhalla »

Patryk, wyjąłeś mi z ust to pytanie :lol:
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Layla »

Indiana pisze:Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001%.
:lol:
:lol:
:lol:

Jakie miałaś dane do obliczeń? Od strony teoretycznej i same obliczenia niezmiernie mnie ciekawią :P Przedstaw argumenty na poparcie swojej tezy, jeśli łaska :]
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Indiana »

Layla pisze:
Indiana pisze:Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001%.
:lol:
:lol:
:lol:

Jakie miałaś dane do obliczeń? Od strony teoretycznej i same obliczenia niezmiernie mnie ciekawią :P Przedstaw argumenty na poparcie swojej tezy, jeśli łaska :]

Argumenty są takie, że kiedy słuchałam psychodelicznej muzyczki, ogarnęła mnie fala oślepiającej wręcz jasności i doznałam głębokiej, apriorycznej intuicji intelektualnej, która podsunęła mi te transcendentalne wizje cyfr. Kiedy rozwinie się u Ciebie organ prawdziwego poznania, tezy te staną się dla Ciebie oczywistością. :P
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Valhalla »

Indiana, przestań tę psychodeliczną muzę zagryzać halucynogennymi grzybkami! :shock:
I nie zaśmiecajmy podniosłego tematu, szczęśliwe pary mają tu pierwszeństwo :)
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Keri »

Indiana pisze:
Layla pisze:
Indiana pisze:Prawda jest taka, że w Polsce nie ma fajnych ludzi, więc nie ma z czego wybierać, a i my też nie jesteśmy fajni, bo jesteśmy ofiarami tej mentalności polskiej, więc szanse po dokładnych obliczeniach oszacowałam na 0,0001%.
:lol:
:lol:
:lol:

Jakie miałaś dane do obliczeń? Od strony teoretycznej i same obliczenia niezmiernie mnie ciekawią :P Przedstaw argumenty na poparcie swojej tezy, jeśli łaska :]

Argumenty są takie, że kiedy słuchałam psychodelicznej muzyczki, ogarnęła mnie fala oślepiającej wręcz jasności i doznałam głębokiej, apriorycznej intuicji intelektualnej, która podsunęła mi te transcendentalne wizje cyfr. Kiedy rozwinie się u Ciebie organ prawdziwego poznania, tezy te staną się dla Ciebie oczywistością. :P
My coments:

:shock:
:shock:
:shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nightfall

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Nightfall »

Jestem w związku z chłopakiem poznanym na forum :rozowe:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Gratulacje! :D

Takich związków jest chyba więcej niż w tym wątku podano do wiadomości.
Nie wszyscy się chwalą swoim szczęściem.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Związki zawarte dzięki forum

Post autor: Patryk »

Bo jak się sparują znikają zaraz z forum :diabel: Znam takich :diabel:
ODPOWIEDZ