Dziewczyny AS + S

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Poison Ivy »

Nike pisze:Jeśli macie partnerów, lub mieliście poprzednich, to jak wyglądał ich stosunek do tego, że jesteście Asami?
W moim przypadku wygląda tak, że nie mam już partnera. :(
Czuł się niechciany, uważał, że jeśli go nie pożądam, to go nie kocham i takietam... No i ma nową dziewczynę.
Nike
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2015, 20:26

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Nike »

Przykro mi bardzo :( Pożądanie moim zdaniem nie jest ściśle związane z miłością więc jego argument był inwalidą i jeśli wolał seks od miłości to nie był Ciebie wart.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Poison Ivy »

Nike pisze:Przykro mi bardzo :( Pożądanie moim zdaniem nie jest ściśle związane z miłością więc jego argument był inwalidą i jeśli wolał seks od miłości to nie był Ciebie wart.
Czyli Ty byłabyś w stanie całkowicie zrezygnować z seksu ze swoją dziewczyną? :shock:
Libra

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Libra »

Nike pisze:Jeśli macie partnerów, lub mieliście poprzednich, to jak wyglądał ich stosunek do tego, że jesteście Asami?
on zapewne chciałby taką "koteczkę"- to mile łechce ego ego męskie i wpływa na poczucie własnej wartości. Mnie nawet odgrywanie niezbyt wychodzi bo zaraz mi się spać chce :( Kiedyś często słyszałam, ze on mnie pragnie a ja go chyba nie bardzo... a teraz to już tylko kręci głową gdy zaczynam przysypiać.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Patryk »

Poison Ivy pisze:
Nike pisze:Przykro mi bardzo :( Pożądanie moim zdaniem nie jest ściśle związane z miłością więc jego argument był inwalidą i jeśli wolał seks od miłości to nie był Ciebie wart.
Czyli Ty byłabyś w stanie całkowicie zrezygnować z seksu ze swoją dziewczyną? :shock:
Ivy bo zaraz orientację zmienisz :mrgreen:
Nike
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2015, 20:26

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Nike »

Czyli Ty byłabyś w stanie całkowicie zrezygnować z seksu ze swoją dziewczyną? :shock:
Jeśli by od tego zależał mój związek z nią, to czy mogłabym z nią być i ją kochać to oczywiście :)
Mnie nawet udawanie niezbyt wychodzi bo zaraz mi się spać chce
spoko, moja dziewczyna dwa razy zasnęła w trakcie ;)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Patryk »

Hiahiah :mrgreen: Sympatyczna z Ciebie kolżanka. Oby wam wyszło i czerpałyście z tej znajomości radość. Dopóki brak seksu nie powoduje w tobie frustracji jest ok. Widać, że potrafisz zachować dystans do "no ale to jak to nie pragniesz mnie? Przecież powinnaś!" A jeśli coś się zmieni to wiesz..otwórzcie związek :mrgreen:
Nike
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2015, 20:26

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Nike »

Wiesz, ten otwarty związek to tak ciężko, pomijając charakter mojej dziewczyny, bo wyznaje miłość i wierność od pierwszego wejrzenia aż po grobową deskę. Ciężko mnie od siebie de facto odczepić :D No i spędzamy całe dnie razem, a jak musimy spędzić oddzielnie to jest 'a może wpadniesz chociaż na chwilę?" więc koniec końców ląduje u niej w łóżku z laptopem chipsami i fajnym filmem :D Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej ;) Za bardzo mi pusto gdy nie ma jej obok.
KasiaTe
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:41

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: KasiaTe »

Droga Nike, pisałam gdzieś pod spodem w tematach o podobnym problemie w moim związku.... pomogła szczera rozmowa.... a ostatnio w żartach nawet zapytała mnie czy bez seksu też bym ją kochała.... przedstaw jej swe obawy, u mnie zakończyło się to łzami, ale szczęscia z mojej strony, ze ma tak zrowe podejście no i że sie nie męczy..... ona też się cieszy że nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie

....porozmawiajcie

POWODZENIA!!!!!
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Poison Ivy »

Patryk pisze: Ivy bo zaraz orientację zmienisz :mrgreen:
Niby na jaką?
Nie no, jestem pełna podziwu i trochę "zazdraszczam". :P
Nike pisze:spoko, moja dziewczyna dwa razy zasnęła w trakcie ;)
Mam to samo. :) Tylko, że mój chłopak nie był tak wyrozumiały.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: ouo »

A myślałam, że tylko ja mogę zasnąć w trakcie. :lol:
(~˘▾˘)~
Nike
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2015, 20:26

Re: Dziewczyny AS + S

Post autor: Nike »

Haha, my nadal się z tego śmiejemy :D ale potwierdzam, że to idealny sposób by kogoś zgasić w takim momencie ;)
ODPOWIEDZ