mocno podstarzali podrywacze

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

mocno podstarzali podrywacze

Post autor: EmiMaja »

Nie bardzo wiem, gdzie umieścić ten wątek, więc zrobię to tu.
Podrywają mnie mocno podstarzali panowie ( wgl to lol o.O ). Opowiem w skrócie kilka takich sytuacji. Np ostatnia, z mojej podróży do Warszawy. Do busa wsiadł taki rozgadany Ukrainiec ( po 50tce )i całą drogę gadał, a darł się przy tym na cały regulator :roll: Znalazł sobie do towarzystwa jakiegoś pana Miecia i razem darli się tak, że aż kierowca ich upominał. W pewnym momencie ten zagraniczny obywatel zaczął chodzić po autobusie i szukał innej osoby do której mógł zagadać. Naprzeciwko mnie siedziała bardzo ładna, zgrabna dziewczyna, a koło niej było wolne miejsce, zresztą, koło mnie też. I Ukrainiec usiadł tyłem do tej dziewczyny, w ogóle nie zwracając na nią uwagi. I zaczął coś do mnie mówić. W pewnym momencie zaprosił tego kumpla Miecia "bo Pani jest samotna" i towarzyszyli mi już do końca podróży :cry:
Nie rozumiem, czemu woleli takie brzydkie, grube, bezpłciowe i jeszcze źle ubrane coś jak ja i jeszcze mnie za to chwalili :?: :?: :?:
Albo jakiś rok temu na dworcu autobusowym przysiadł się do mnie... jakiś inny Ukrainiec, bo chciał sprzedać telefon. Ale zaczęliśmy rozmawiać na temat jego kraju, że byłam tam kilka razy i mi się podobało. I w pewnym momencie ów nieznajomy... zaprosił mnie do toalety na seks :shock: fuuuujjj !!!! jakie to obrzydliwe było :( Ale go skłamałam, że mam chłopaka i nie mogę tak postępować. Z początku nalegał, ale widział, że nie chcę, więc ustąpił. Miał tak 50+ lat
Inna podobna sytuacja w podróży - siedzę sama koło okna i jadę autobusem. Kierowca zrobił przerwę 10minutową. Wróciłam na swoje miejsce a po chwili przysiadł się do mnie jakiś pijany chłopak. Z sylwetki było widać, że wysportowany i szczupły. I nagle zaczął mnie po chamsku podrywać, całować w rękę :shock: wyznał mi miłość... :/
W pewnym momencie patrzę na jego twarz... i to nie był młody chłopak... a bardzo stary, bo po 60tce conajmniej. Zaczepiał innych pasażerów, więc kierowca się zatrzymał na najbliższym postoju i wezwał policję i amanta zabrali.
Albo jeszcze kiedy indziej w podróży. Niedaleko od miejsca, w którym wsiadłam, zabrał się też starszy pan z dwiema laskami i całą drogę gadał z kierowcą. Potem w drodze powrotnej, znowu jechał tym samym busem, co ja. Zapytał na wejściu : "Kto chciałby pogawędzić z brzuchomówcą ?" Ale nikt się nie odezwał. A znając swoje szczęście, skuliłam się w siedzeniu, żeby tylko mnie nie zauważył. Koło mnie siedziała ładna młoda dziewczyna. Dziadek zaczął się rozglądać po busie... i zatrzymał się koło mojego siedzenia. Przeprosił tą dziewczynę i usiadł koło mnie. Podróż trwała 2,5 godziny, więc opowiedział mi cały swój życiorys i klika wierszy na podryw. Dziadek wiekowy, bo 80lat :shock:
Albo ten pan, dla którego teraz pracuję, to mówi, że jak mnie widzi, to "budzi się w nim prawdziwy mężczyzna" a kiedyś proponował mi figo-fago :x ale też już podstarzały.
Albo taki pijaczek z pewnej wioski ( 50 lat ), powiedział mi, że bardzo mnie lubi, a na koniec wyznał miłość :x Okropne!

Nie wiem, co mam robić w takich sytuacjach. Nie rozumiem, dlaczego te dziadki nie wybierają tych ładnych dziewczyn i je przeganiają, tylko gadają z takim nieciekawym cudadłem jak ja :?: :roll: Męczy mnie to już trochę.
Żeby to był jakiś młody przystojny chłopak, to jeszcze ok, byłoby to do zniesienia, ale to sami podstarzali panowie minimum 50 + lat ! I wszyscy seksualni !
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: Sherly »

EmiMaja pisze: Nie rozumiem, czemu woleli takie brzydkie, grube, bezpłciowe i jeszcze źle ubrane coś jak ja i jeszcze mnie za to chwalili :?: :?: :?:
Gdybym była w pobliżu to bym Cię za takie gadanie pacnęła po głowie.

Może zmień nieco styl, dodaj jakiś gotycki element do stroju? Pomyślą że z Ciebie szatanistka i nie zaryzykują :P

A tak serio, mnie też to czasem spotyka. Widocznie taki pech. Niewiele z tym można zrobić, oprócz jasnego komunikatu "nie jestem zainteresowana, proszę odejść".
Słuchanie kogoś przez kilka godzin podróży to koszmar, człowiek jest jak w potrzasku.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: EmiMaja »

Sherly pisze:Gdybym była w pobliżu to bym Cię za takie gadanie pacnęła po głowie.
Ale to prawda ;>
Sherly pisze: Może zmień nieco styl, dodaj jakiś gotycki element do stroju? Pomyślą że z Ciebie szatanistka i nie zaryzykują :P
Ale ja lubię swój andro-nienormatywny styl. Miał za zadanie właśnie odstraszać.... no ale nie działa
Sherly pisze:Słuchanie kogoś przez kilka godzin podróży to koszmar, człowiek jest jak w potrzasku.
Tak, ale jestem raczej dobrze wychowaną andro-osobą i nie umiem komuś powiedzieć, żeby sobie poszedł :roll:
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: Sherly »

EmiMaja pisze:
Sherly pisze:Gdybym była w pobliżu to bym Cię za takie gadanie pacnęła po głowie.
Ale to prawda ;>
Sherly pisze: Może zmień nieco styl, dodaj jakiś gotycki element do stroju? Pomyślą że z Ciebie szatanistka i nie zaryzykują :P
Ale ja lubię swój andro-nienormatywny styl. Miał za zadanie właśnie odstraszać.... no ale nie działa
Sherly pisze:Słuchanie kogoś przez kilka godzin podróży to koszmar, człowiek jest jak w potrzasku.
Tak, ale jestem raczej dobrze wychowaną andro-osobą i nie umiem komuś powiedzieć, żeby sobie poszedł :roll:
1. No to to jest twoja prawda :P
2. Tu nic nie poradzę.
3. Odmowa to nie brak wychowania, można uprzejmie powiedzieć komuś że nie chcesz z nim rozmawiać :P
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: EmiMaja »

Sherly pisze: Odmowa to nie brak wychowania, można uprzejmie powiedzieć komuś że nie chcesz z nim rozmawiać :P
Można, o ile posłuchają. Boję się, że jak bym się odważała, to by się okazało, że trafiłam na agresywnego typa :?
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: ouo »

Kilka lat temu miałam parędziesiąt kilo więcej, to też do mnie zarywali tacy starsi, jak schudłam to się skończyło. Może mają taki gust? Albo zarywają do pulchnych bo im się wydaje, że takie nie mają powodzenia, więc będą sfrustrowane seksualnie i się prześpią z byle kim? Nie wiem serio... :lol:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Wprawdzie nie miałam takich hardkorowych akcji, ale niestety zauważyłam, że cieszę się niemal wyłącznie uwagą panów w wieku okołoandropauzalnym, tudzież meneli. Tacy na mnie spoglądają, puszczają oczka, uśmieszki, heheszki, zaczepki w stylu: "Idzie panienka na stację? Ale pociąg już odjechał." Rówieśnicy obdarzają mnie zerowym zainteresowaniem. Nie jestem pulchna, zatem muszę być brzydka. xD Tough life.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: EmiMaja »

ouo pisze: to też do mnie zarywali tacy starsi, jak schudłam to się skończyło.
czas schudnąć :idea: :mrgreen: podwójna korzyść
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja też tak miałam parę razy , że podrywali mnie podstarzali albo pijani faceci. Kiedyś taki jeden ze sprzedających przyczepił się do mnie na Targach Staroci, które są co miesiąc i tak przez pewien czas, podrywał mnie na każdych targach. Denerwował mnie, więc go ignorowałam. W końcu przestał przychodzić na te targi i miałam spokój.
Innym razem przyczepił się do mnie jakiś pijany facet, łaził za mną, coś gadał i łapał mnie za rękę.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Andyomene
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2015, 14:34
Lokalizacja: Katowice

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: Andyomene »

Wiecie, mi się zdaje, że większość dziewczyn zna ten problem niezależnie od postury i urody. Jest po prostu mnóstwo ludzi, którym się wydaje, że to najzupełniej w porządku zaczepiać dziewczynę, robić jej nieprzystojne komentarze i propozycje czy wręcz prześladować :x Przypomina mi się traumatyczna lektura pewnego wątku na reddit, poświęconego takim właśnie sytuacjom ulicznego molestowania: http://np.reddit.com/r/AskReddit/commen ... tice_that/ Koszmarna rzecz. I znamienne, tu też często wspominani są dojrzali wiekiem panowie.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: morowy »

morowy pisze:
morowy pisze:
EmiMaja pisze: Nie wiem, co mam robić w takich sytuacjach. Nie rozumiem, dlaczego te dziadki nie wybierają tych ładnych dziewczyn i je przeganiają, tylko gadają z takim nieciekawym cudadłem jak ja :?: :roll: Męczy mnie to już trochę.
Żeby to był jakiś młody przystojny chłopak, to jeszcze ok, byłoby to do zniesienia, ale to sami podstarzali panowie minimum 50 + lat ! I wszyscy seksualni !
Realiści. Zdają sobie sprawę, że ładne dziewczyny zawsze znaczą dla nich prezydenckie: "Spieprzaj dziadu!". Owi, jak ich nazywasz, polskie i ukraińskie dziady, wybieraja więc dziewczyny, które w ich ocenie moga byc równie zdesperowane w poszukiwaniu partnerów seksualnych co oni (seksualni zakładają, że wszyscy są seksualni).
Oczywiście piszę to pół żartem :wink:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: Patryk »

Toś pojechał dziewczynom po bandzie :mrgreen: Jak dla mnie wybierają przede wszytkim niepewne siebie. Może być w powszechnych kanonach ładna lecz niepewna siebie i jest to zawsze łatwo zauważalne.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: DZIEWICA8 »

morowy pisze: Realiści. Zdają sobie sprawę, że ładne dziewczyny zawsze znaczą dla nich prezydenckie: "Spieprzaj dziadu!". Owi, jak ich nazywasz, polskie i ukraińskie dziady, wybieraja więc dziewczyny, które w ich ocenie moga byc równie zdesperowane w poszukiwaniu partnerów seksualnych co oni (seksualni zakładają, że wszyscy są seksualni).
Oczywiście piszę to pół żartem :wink:

Ha, ha ha, rozbawiłeś mnie. Czyli z tego wynika, że ja jestem brzydka, skoro podrywają mnie tylko podstarzali i pijani faceci, no ale cóz tak właśnie mam. A podobno:"Po szampanie pięknieją panie" i "Nie ma brzydkich kobiet, tylko czsem wina brak" No cóż, coś w tym musi być. :wink: :lol: :lol: :lol:
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Andyomene
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2015, 14:34
Lokalizacja: Katowice

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: Andyomene »

Myślę, że Patryk trafił w sedno. Dlatego też te oblechy tak często wybierają sobie młode osoby, które po prostu nie wiedzą, jak powinny zareagować.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: mocno podstarzali podrywacze

Post autor: marisaxyz »

A ja myślę że każda z nas może paść "ofiarą" takiego podrywacza. Kiedyś mnie mocno wkurzało że moje koleżanki podrywali fajni faceci a ja zawsze trafiałam na jakiegoś dziada który zazwyczaj był jeszcze nietrzeźwy ale teraz się z tego śmieję :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
ODPOWIEDZ