kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Nautilus1992 »

A-Star pisze: 9 wrz 2018, 11:04 Widzę, że paniom tutaj często podobają się androgyniczni mężczyźni, a jak jest na odwrót?
Chodzi o wygląd, tak?
Z całą pewnością nie podobają mi się kobiety o urodzie idealnej, takiej, na którą zwraca uwagę większość facetów. Nie znoszę wychudzonych modelek, nienawidzę sportsmenek. Najbardziej podobają mi się zdrowo wyglądające, dobrze odżywione kobiety z lekkimi krągłościami. Czyli ogólnie idę w stronę natury.
A jeśli chodzi o cechy charakteru, to cenię sobie skłonność do refleksji, komunikatywność i otwartość na nowe horyzonty. Nie ma nic gorszego, niż zamknięcie się na nowe informacje i wmawianie innym swojej racji, która często bywa błędna.

Co do podziału na cechy lub role męskie i kobiece, to nie wiem. Jakoś tak nie zwracam uwagi na to ostatnio. Myślę, że takie szufladkowanie charakterów jest zbędne i nastręcza ludziom wielu problemów i nieporozumień.
takasobie

Re: kto wam się podoba?

Post autor: takasobie »

Nautilus1992 pisze: 14 wrz 2018, 19:50 Co do podziału na cechy lub role męskie i kobiece, to nie wiem. Jakoś tak nie zwracam uwagi na to ostatnio. Myślę, że takie szufladkowanie charakterów jest zbędne i nastręcza ludziom wielu problemów i nieporozumień.
Ja chyba nigdy nie rozumiałam podziału na męskie i damskie charaktery. Nie utożsamiałam nigdy żadnej płci z jakąś cechą charakteru, może dlatego że w życiu poznałam wiele ludzi o różnych charakterach.
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: kto wam się podoba?

Post autor: A-Star »

@Nautilus1992, tak chodziło mi o wygląd, dzięki za odpowiedź.
Obrazek
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: kto wam się podoba?

Post autor: sexowna »

Są pewne różnice wynikające z czystej biologii.
Mózgi obu płci nie są takie same- być może stąd niektóre obserwacje.
Poziom hormonów również determinuje pewne zachowania.
Są różnice i wcale nie jest to złe.
ODPOWIEDZ