kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
again

Re: kto wam się podoba?

Post autor: again »

No dobra, już dawno chciałam napisać w tym temacie, ale nie było czasu, ani zbytnio chęci. Żeby było łatwiej i szybciej zacytuję niektóre wypowiedzi, zwłaszcza te, z którymi się zgadzam.
O tak, to zdecydowanie moje typy. Dodałabym jeszcze od siebie dwóch panów, a mianowicie: Nicolas Cage i Keanu Reeves, na których mogłabym patrzeć i patrzeć :D Uwielbiam filmy ze wszystkimi w/w :)
wyrwana_z_kontekstu pisze:Chciałabym przede wszystkim dobrze i swobodnie czuć się w towarzystwie tej osoby. Nie ma nic lepszego niż ciekawa rozmowa! :mrgreen: No i podobny pogląd na życie. Nie mogłabym być z kimś, kto marzy o spełnieniu się w roli ojca, nie chciałabym, by dla mnie z czegoś rezygnował. Podobnie z osobami bardzo religijnymi, nad wyraz rodzinnymi, imprezowymi, zbyt skupionymi na dążeniu do sukcesu i zarabianiu pieniędzy czy też, przeciwnie, wiecznymi utrzymankami rodziców.
Nic dodać, nic ująć.
wyrwana_z_kontekstu pisze:Fajnie byłoby, gdyby ten ktoś interesował się czymś, co i mnie ciekawi albo przynajmniej potrafił w interesujący sposób o tym mówić.
Preferowane jest chociaż jedno wspólne zainteresowanie, aczkolwiek POWINIEN (żeby nie napisać musi) mieć jakieś własne zainteresowania/hobby. Lubię kiedy ktoś interesuje się czymś nietypowym, rzadko spotykanym. Poza tym, spędzanie czasu razem we wszystkim, wyssałoby ze mnie całą energię życiową :lol: Dobrze byłoby, gdyby spędzał trochę czasu sam.
wyrwana_z_kontekstu pisze:umiejąca poprawnie i otwarcie się komunikować (nie mam tu na myśli rygorów ortograficznych, choć to także mile byłoby widziane :P
Kiedyś mi to tak nie przeszkadzało, ale ortografia to podstawa. Może wyjdę na dziwoląga, ale jeśli piszę z jakimś facetem i widzę coś w stylu (autentyki): lódzie, cuż, rze, ktury, to automatycznie koleś jest na straconej pozycji. Każdy się może pomylić, ja też robię błędy, ale takie coś jest niewybaczalne. Pisząc na forum, maila, na gadu, wszędzie podkreślane są błędy! Może i liczy się to, co ktoś ma do przekazania, a nie to jak pisze, ale... Pod tym względem jestem mało wyrozumiała.
wyrwana_z_kontekstu pisze:Punkty dodatkowe za nieco ironiczne poczucie humoru i dystans do siebie. Pewność siebie jest okej, ale bez nadmiernej przebojowości i dominacji, bo z takim kimś nie czułabym się sobą.
Co do dominacji, to dobrze byłoby gdybym czuła nad nim przewagę, zwłaszcza mentalną. Przebojowości mieć nie musi, bardzo nie lubię osób robiących cokolwiek na pokaz, a przede wszystkim, cwaniaczków. Wolałabym też, gdyby nie miał zbyt dużej ilości znajomych i przyjaciół, a raczej ograniczoną ich liczbę. Nie mogłabym być z osobą, która non stop spotyka się z kimś, imprezuje, itp.
wyrwana_z_kontekstu pisze:Jeśli chodzi o wygląd, to wzrost, kolor oczu, włosów nie mają znaczenia. Sylwetka raczej przeciętna, nie za gruba, nie za chuda, absolutnie bez wielkich "mułów" :P, bo to jest dla mnie odstręczające.
Uwielbiam :D
Co racja, to racja, zbytnie umięśnienie jest obrzydliwe. Nie wiem czy już gdzieś wspominałam, ale naturalne mięśnie (np. od ciężkiej pracy fizycznej) są jak najbardziej ok.
Włosy powinien mieć i to nie milimetrowe, najlepiej takie by były widoczne i można by je dotknąć. Lubię włosy, aczkolwiek używanie prostownicy, nadmiernej ilości żelu (lepiej by w ogóle nie używał), zbytnie przebywanie przed lustrem = -100 do męskości :roll:

Wskazane by miał swój własny styl, ale nie narzucony aktualnymi trendami. Niewolnik metek i wszystkiego co markowe, odpada. Ponadto, facet w rurkach to tragedia, absolutnie niemęskie! Nie przepadam też za marynarkami. :?
Bllaire pisze: Jeśli chodzi o osobowość to hmm.... inteligencja, poczucie humoru (mile widziane zainteresowania: czytanie książek, granie w FPSy, TPSy :jedi: ), empatia w stosunku do zwierząt no i spontaniczność :P
Miło by było gdyby lubił sobie pograć, bo ja też lubię, zwłaszcza, że czasami nie mogę czegoś przejść i męska ręka by się przydała. Oby tylko nie całe dnie w jakieś sieciówki typu: Tibia.
Z resztą się zgadzam w 100%.

Dobrze byłoby gdyby miał umiarkowany stosunek do alkoholu lub za nim nie przepadał. Wypić od czasu do czasu można, zwłaszcza jeśli jest okazja, ale picie piwa codziennie, odpada.
marisaxyz pisze:a tak na poważnie, ja mam taki problem że jak już ktoś mi się spodoba i potem zacznie się mną interesować to nagle mi przechodzi, nie wiem co o tym myśleć, chyba jestem niedojrzała emocjonalnie albo co w tym stylu
też tak mam :?
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Jeśli chodzi o osobowość czy charakter, to z osób medialnych podoba mi się Steve Irvin, ten od krokodyli. Był bardzo charyzmatyczny, zaangażowany w swoich programach, potrafił zainteresować, przykuć uwagę. Nie wiem, jaki był w realu, w każdym razie w programach sprawiał wrażenie otwartego, przyjaznego człowieka. Z wielką pasją mówił o tym, co kochał. Ujęło mnie, jak w jednym odcinku płakał, bo jeden z krokodyli w jego zoo zdechł. Dla mnie to było urocze, że facet okazuje jakieś uczucia, a nie jest jakimś macho z kamienia ( stereotyp, że facet nie płacze). Co nie uwłacza absolutnie jego męskości, był bardzo wysportowany i odważny- w końcu kontakt z niebezpiecznymi zwierzętami tego wymagał.
Łodzianin
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 11:53
Lokalizacja: Łódź

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Łodzianin »

Mnie osobiście podobają się małe ( do 150 cm) i drobne kobiety w okularach , o wyglądzie intelektualistki. Co do cech charakteru to lubię dziewczyny ciche , spokojne i nieśmiałe.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

A ja odwrotnie- nie lubie ani wygladu i zachowania typowego intelektualisty, ani kogos w stylu blokersa. Najlepiej zeby wygladal zwyczajnie, bez jakichs bardzo charakterystycznych cech.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 14:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Zdzichu »

Na jakieś 75B...

Ps
:mrgreen:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: kto wam się podoba?

Post autor: marisaxyz »

Zdzichu pisze:Na jakieś 75B...

Ps
:mrgreen:
przeginasz kolego
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

No mozna tak powiedziec. U mnie na studiach byl taki stereotyp wsrod studentow ale i tez wykladowcow, dotyczacy akurat kobiet: bez makijazu, skromnie ubrana, w okularach, prosta fryzura- taka uchodzila za kujonkę, mola ksiazkowego, intelektualistkę.
natomiast ladnie ubrana, przywiazujaca wage do stroju, majaca tipsy, czy chodzaca na solarium uchodzila za pusta laleczke. Mnie to akurat wkurzalo, bo uwazam, ze kobieta ma prawo wygladac, jak chce i dbac o siebie w sposob jaki uwaza za stosowny.
Co mam na mysli mowiac o wygladzie intelektualisty? Nieprzywiazywanie zadnej wagi do wygladu, ubrania czy fryzury ( znajomy, ktory byl asystentem na uczelni zawsze gdy go spotykam ma lekko przetluszczone wlosy. zas u mnie na studiach jeden kolega mialam wrazenie chodzi stale w tym samym swetrze :) image w stylu Einsteina nie do końca mi pasuje, choc strojnisia tez nie chcę. Jednak wyglad bywa mylący. Mnie najbardziej przeszkadzalby nie tyle wyglad, co jednak styl zachowania i maniera intelektualisty.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 14:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Mam na myśli zmanierowany, przesadny i obnoszący się intelektualizm. :) Po prostu nie jestem w stanie znieść takich ludzi i tyle, więc nie szukam ich towarzystwa. Co do stereotypu nie zgodze się, mysle, ze to zalezy od czlowieka- ja np. na studiach nie dbalam o siebie za bardzo ani nie bylam kujonką, raczej olalam studia pod koniec- zatem mozna powiedziec, ze u mnie byla inna korelacja: nie dbalam o nic, ani o wyglad, ani o naukę.
Z kolei moja znajoma dbala o wyglad i byla tez perfekcjonistką w nauce, z tymze dbanie o wyglad nie znaczylo u niej akurat solarium, tipsy, obserwowanie trendow mody. raczej ubierala sie zawsze w tym samym stylu: klasycznie i elegancko- marynarka/ zakiet, spodnica albo elegantsze spodnie, lekki makijaz, buty na lekkim obcasie- moze tak a"la biuro troszkę- no wiecie, o co chodzi :) ale nie tak, że jakis wyciągniety sweterek i szara myszka, bidulka, jak czesc ludzi wyobraza sobie kujonkę.
Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek
Posty: 71
Rejestracja: 25 lip 2013, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Dorota74 »

Wygląd:

Mi sie podobają mężczyżni wysocy i szczupli. Broń boże nie typ macho. Czy ma wlosy na głowie czy nie to mało ważne :) Zarost na twarzy dopuszczalny. W innych miejscach zresztą też :)) Tak więc żadnych dziecinnych babo- chłopów tylko prawdziwy męski typ - taki który potrafi spowodować nieświadome drżenie kolan jak spojrzy. Taki trochę mroczny....A poza tym podoba mi się np Andrzej Piaseczny.

Charakter:

WIERNY - lojalny - uczciwy- szczery - bezpośredni- z poczuciem humoru i z dystansem do siebie. Brat- łata. Dobrze by bylo gdyby potrafił będąc samemu zorganizować sobie czas ( nie w towarzystwie innych kobiet). Taki który lubi czytać. Nie koniecznie odrazu erudyta ale taki co to sie róznymi sprawami intreresuje. Nie wymagam religilności bo sama wierząca do końca nie jestem .
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Wicherek »

Zdecydowanie mój typ: niebieskooki szatyn (wszyscy moi faceci tacy byli... i są) :D
Poza tym fajnie, jakby miał trochę silnego mięśnia to tu, to tam.

Z charakteru: ktoś przy kim nigdy nie można się nudzić. Niekoniecznie dusza towarzystwa, ale poczucie humoru być musi ;) Wierny, szczery, kochający.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 14:29 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: dziwożona »

Kiedyś Dżony Dep, a teraz Benedict O mój Boże Cumberbatch.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zazu24 »

Jedna z Cumberbitches? :mrgreen:
Obrazek
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
ODPOWIEDZ