kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Iluzjonistka pisze:mój ideał z wyglądu ?
tu
Kurcze za przystojny jestem w takim razie :(
Samiec Alfa 8)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mój ideał musi umieć pierdzieć pachą - reszta się nie liczy :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Zawsze powtarzam, że wiara w ideały to ciężkie kalectwo :wink:

Jak już się spotka osobę, z którą miałoby nas ewentualnie łączyć coś więcej niż przyjaźń, to sie to po prostu czuje.I nagle może się okazać, że to nie ten wymarzony wysoki blondyn, student medycyny a nieśmiały brunet z kiosku z gazetami sprawi , że będziemy się w jego towarzystwie czuć wyśmienicie.

A co do cech charakteru, większość kwiatków wychodzi z czasem,więc to , że na poczatku słuchało się tych samych płyt, lubiło się podobne potrawy a nie przepadało za tym czy za tamtym będzie miało niewielkie znaczenie. A szczerze mówiąc, nie jestem fanka"docierania "się charakterów, zwykle to sie nie udaje .

Ja i moje złote myśli :mrgreen: :mrgreen:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

wilczek pisze:
Iluzjonistka pisze:mój ideał z wyglądu ?
tu
Kurcze za przystojny jestem w takim razie :(

no co ty gadasz to jest jeszcze ktoś przystojniejszy od niego :mrgreen: :wink: ?
głupota ludzka mnie przeraża
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

clouds clear pisze: Jak już się spotka osobę, z którą miałoby nas ewentualnie łączyć coś więcej niż przyjaźń, to sie to po prostu czuje.
Gorzej, jak się tego nie czuje :P Ja na przykład chyba byłam nieobecna na zajęciach z czucia. Albo spałam. Albo gadałam z koleżanką z ławki :P
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Czemu gorzej? Jak się nie czuje , to się nie czuje i po ptokach.W końcu nikomu to do szczęścia potrzebne nie jest.
einmal ist keinmal
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Chodziło mi o to, że można nie czuć tego, że się coś czuje :mrgreen: Bo skąd właściwie wiadomo, że zestaw odczuć, które człowiek przeżywa w związku z przebywaniem w towarzystwie innego człowieka, jest zestawem z szufladki 'miłość', a nie na przykład z szufladki "przyjaźń"?
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Ja po prostu czuję, że nie czuję ;)
Agnieszka pisze:Bo skąd właściwie wiadomo, że zestaw odczuć, które człowiek przeżywa w związku z przebywaniem w towarzystwie innego człowieka, jest zestawem z szufladki 'miłość', a nie na przykład z szufladki "przyjaźń"?
Podobno jak się poczuje "coś więcej", to wtedy wiadomo, że to właśnie TO ;) Pamiętam z opowiadań przyjaciółki, że zanim się zakochała, to zdarzyło jej się parę razy pomylić zwykłą sympatię i zauroczenie z miłością, ale wtedy nie była jeszcze na 100% pewna.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Skomplikowane ;) Ja nie czuję, że czuję, ani nie czuję, że nie czuję. Brak odczytu w pierwszej fazie (albo problemy interpretacyjne).
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

To całkiem jak ja. Jak rozdawali uczucia, to pomyliłem kolejki. Trafiłem dwa razy do tej gdzie dawali zdolność obserwacji i logikę, ale to tylko utrudnia sprawę i sprawia że ludzie mają mnie za kosmitę (albo cyborga)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Ja chyba wolałabym nikogo nie mieć.
Jeśli już to ta osoba musiałaby mieć poczucie humoru, przede wszystkim :) oprócz tego szczera.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ale my tu wszyscy mamy poczucie humoru :>

Że aż zacytuję Wujka Samo Zło: "My tu wszyscy jesteśmy bardzo fajni, szczególnie jak se zajaramy" :mrgreen: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

Ant pisze:"My tu wszyscy jesteśmy bardzo fajni, szczególnie jak se zajaramy" :mrgreen: :mrgreen:
piekne słowa :mrgreen: :flying:
głupota ludzka mnie przeraża
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

O tak, tak tak :weed:

Jesteśmy FENOMENALNI! :D
einmal ist keinmal
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

clouds clear pisze:Zawsze powtarzam, że wiara w ideały to ciężkie kalectwo :wink:

Jak już się spotka osobę, z którą miałoby nas ewentualnie łączyć coś więcej niż przyjaźń, to sie to po prostu czuje.I nagle może się okazać, że to nie ten wymarzony wysoki blondyn, student medycyny a nieśmiały brunet z kiosku z gazetami sprawi , że będziemy się w jego towarzystwie czuć wyśmienicie.
No chyba że będzie to student medycyny weterynaryjnej ;) :mrgreen:
Samiec Alfa 8)
ODPOWIEDZ