kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Korin
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:06

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Korin »

Mój wymarzony facet powinien wyglądać jak Kuran Kaname z Vampire Knight...ach te marzenia xD
Obrazek
Lubie jak faceci mają włosy do ramion i kobiece rysy twarzy.
Najlepiej by było żeby podzielał moje zainteresowania i poglądy życiowe. Powinniśmy mieć podobne poczucie humoru i w ogóle współgrać ze sobą idealnie...
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Poison Ivy »

panna_x pisze: Mam pytanie do Poison Ivy, jak to robisz, że masz znajomych gejów? Tak po prostu wyszło, czy jakoś się wkręciłaś w to środowisko? Jeśli tak, to jak można to zrobić, bo może też bym się zdecydowała?
Ja wychodzę z założenia, że przyjaciół się nie wybiera - muszą się sami napatoczyć ;)
No i "środowisko" gejowskie, to może jest w Warszawie albo w Krakowie, w moim mieście nawet żadnego klubu nie ma. Ale prawda jest taka, że i na studiach, i potem zawsze trafiałam na osoby homoseksualne, ale to wynika po prostu z jakiejś takiej naturalne sympatii. Generalnie bardziej się przyjaźnię z mężczyznami niż z kobietami. I przebywam w takim artystycznym środowisku, a artyści są często bardziej otwarci, nie ukrywają orientacji.
Ale nie da się jakoś zaprojektować przyjaciół, przebywasz z tymi ludźmi, których lubisz i który Ciebie lubią.

Myślę też, że sama jestem freakiem, to mnie ciągnie do freaków. Nie bardzo lubię ludzi, którzy się wpisują w jakąś szeroko pojętą przeciętność i dobrze im z tym. Lubię ludzi, którzy jakoś odstają od większości.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Sherly »

panna_x pisze: Mam pytanie do Poison Ivy, jak to robisz, że masz znajomych gejów? Tak po prostu wyszło, czy jakoś się wkręciłaś w to środowisko? Jeśli tak, to jak można to zrobić, bo może też bym się zdecydowała?
Bez urazy, ale rozśmieszyłaś mnie. Strasznie mnie bawi takie podejście. Geje to ludzie, nie zwierzątka domowe a zdecydować to się można na kilo czereśni :P
Nightfall

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Nightfall »

Mam pytanie do Poison Ivy, jak to robisz, że masz znajomych gejów? Tak po prostu wyszło, czy jakoś się wkręciłaś w to środowisko? Jeśli tak, to jak można to zrobić, bo może też bym się zdecydowała?
Też mam kumpli gejów, obecnie trzech. Nie szukałam ich - sami się znaleźli. Pewnie, dlatego że świetnie pasujemy do siebie w kontaktach. Ja nie chcę niczego więcej od nich, a oni ode mnie. Jasna i prosta sytuacja. Cieszę się, że ich poznałam :)
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Poison Ivy »

Sherly pisze:
panna_x pisze: Mam pytanie do Poison Ivy, jak to robisz, że masz znajomych gejów? Tak po prostu wyszło, czy jakoś się wkręciłaś w to środowisko? Jeśli tak, to jak można to zrobić, bo może też bym się zdecydowała?
Bez urazy, ale rozśmieszyłaś mnie. Strasznie mnie bawi takie podejście. Geje to ludzie, nie zwierzątka domowe a zdecydować to się można na kilo czereśni :P
Mnie to się wydaje, że każdy zna statystycznie taką samą liczbę gejów, tylko pewnie o tym nie wie ;)
A jak nie wie, to znaczy, że się nie zaprzyjaźnił.

Tzn. moi koledzy zazwyczaj uskuteczniali coming out, jak już byliśmy trochę zaprzyjaźnieni. Nie mieli nic wcześniej napisanego na czole. ;)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Cóż, ja mam małe pole, żeby kogoś poznać. Na studiach miałam prawie same dziewczyny, typowo żeński kierunek, a faceci, którzy byli to nieliczni i nie w moim typie, to nie miałam się z kim zaprzyjaźniać. A obecnie nie wiodę życia towarzyskiego, poza kilkoma kontaktami ze studiów i poza spotkaniami w partii, do której należę, ale tam jest dużo osób starszych ode mnie i faceci już żonaci. :) Statystycznie, to też znałam paru gejów, ale nie na stopie koleżeńsko-towarzyskiej np. wykładowca na uczelni albo lektor w szkole językowej.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:00 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

"Mój" ortodonta. xD

Z oczywistych względów zdjęcia nie zamieszczam, ale musicie mi wierzyć na słowo: jest przeuroczy.
Mój typ 100/100%.
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Poison Ivy napisała:
zdziwaczałastarapanno, jesteś straszną wariatką estetyczną ;) Ośmieliłaś mnie.
Dziękuję za komplement :)
Poison Ivy napisała:
ALE...
z serii zboczeń aseksualnych, to uwielbiam gejów i aktorów przekonująco grających gejów.
Jestem gejofilką czy jakoś tak ;)
Myślałam, że to dlatego, że wśród gejów czułam się "niezagrożona", ale od kiedy mam kumpli gejów, wiem, że nikt nie ma bardziej lepkich rączek. Ale wybaczam.
O, witaj w klubie gejomanek :) Od zawsze lepiej dogadywałam się z gejami niż z waginoletkami. Sama jestem biseksualna czy, jak kto woli, biromantyczna. Tak jak geje zawsze czułam się outsiderem. Po za tym jeden z moich kuzynów jest gejem. Jeden z wujów najprawdopodobniej był gejem. W wielodzietnych rodzinach zawsze urodzi się jakiś mężolubnik. Tak wynika z rachunku prawdopodobieństwa :) Sama więc widzisz, że gejofilstwo jest mi pisane.

Najbardziej lubię tych stereotypowych, "kobiecych". Całuśne przytulanki :D Mają dużo uroku, a także więcej empatii. Znają się na modzie, sztuce, literaturze, teatrze i kinie. Są równie stuknięci jak ja :) Nie przeszkadzają im moje dziwactwa. W przeciwieństwie do normalsów nie oczekują, że będę d.pą albo głupią żoną i matką Polką tyrającą na dwa etaty.
ouo pisze: Nie wiem, nie mam jakiegoś 'typu', jak się w kimś zakochuje to "nawet blizny potrądzikowe zaczynają wyglądać słodko, jak dołeczki w policzkach". :lol:
O tak, blizny i szramy są super :) Mężczyzna ze skazą jest bardziej pociągający. Mnie tam nawet trądzik nie przeszkadza :D
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 01:12 przez zdziwaczalastarapanna, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

klapouchy pisze:łohoho aski sa gejofilkami, co Was kreci w gejach?
Braterstwo w odmienności :D
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Alan stary, ale jary :)
Idealny ideał wszech czasów:

Obrazek
A to moja nowa miłość: dziennikarz Adam Feder. Nie przepadam za blondynami, ale ten ma tak cudowny, niski, ciepły i głęboki głos, że :oops: Tylko dla niego i Beaty Tadli oglądam "Wiadomości" :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:07 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Viljar »

Walcząca Bruxa jest ekstra :D

Mnie się bardzo od pewnego czasu ta Pani podoba:
Obrazek

Ale chyba nie bardzo istnieje u mnie określony typ, bo ogromne wrażenie robi na mnie ta artystka...
Obrazek
... a przecież wygląda zupełnie inaczej. Może to kwestia czegoś w oczach?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

zdziwaczalastarapanna pisze:Alan stary, ale jary :)
Alan jest cudowny w każdym wieku, nawet teraz, mając już chyba 7 dyszek na karku, wygląda uroczo. :D

Obrazek
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

wyrwana_z_kontekstu napisała:
Alan jest cudowny w każdym wieku, nawet teraz, mając już chyba 7 dyszek na karku, wygląda uroczo :D
Urocze te dołeczki :) Wygrywa w kategorii: Na wieki wieków amant.

Jeszcze jeden pan w tej samej kategorii:

Obrazek
ODPOWIEDZ