kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

"ten kto uważa inaczej to chyba nie jest aseksualny :P
[/quote]


Co ma orientacja seksualna do chęci posiadania dzieci?
takasobie

Re: kto wam się podoba?

Post autor: takasobie »

KrzyśMMMM pisze: 26 paź 2017, 10:38
takasobie pisze: 16 paź 2017, 08:21
panna_x pisze: 16 paź 2017, 08:10 Hitchcock był impotentem? Przecież miał córkę.
Podobno ta córka była owocem jego pierwszego i jedynego stosunku z żoną.
może i tak, ale jakie to piękne. Też bym tak chciał, mieć ukochaną kobietę i "choć jeden raz z nią po którym by było dziecko".

ten kto uważa inaczej to chyba nie jest aseksualny :P
Niestety, fizycznie możliwość zapłodnienia przy jednym stosunku jest chyba raczej mało prawdopodobna. Kobieta i mężczyzna muszą mieć dobrej jakości komórki rozrodcze i potem jeszcze trzeba tę ciążę donosić do porodu. Nawet jedna punkcja in vitro z jednym zarodkiem nie daje 100% szans na posiadanie dziecka. Ogólnie trzeba mieć zdrowie i szczęście. Seks prokreacyjny ma raczej jasny target - zapłodnienie i raczej nie ma to nic wspólnego z seksualnością. Ale gdy jest stres poczęcia, to hormony stresu mogą wpłynąć na płodność i utrudnić zapłodnienie. Tak jak magnez i stres - gdy nie ma magnezu jest stres, a gdy jest stres to nie ma magnezu.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Dla mnie seks prokreacyjny brzmi i kojarzy się okropnie. Mogłabym to wręcz wrzucić do tematu, czego nie lubicie w seksie.
Już sto razy bardziej wolę, akceptuję seks dla przyjemności, nawet bez miłości, bez zobowiązań, ale przynajmniej jest zabawa, przyjemność, radość, pożądanie. Seks prokreacyjny kojarzy mi się z mechaniczną czynnością, smutnym obowiązkiem i instrumentalnym traktowaniem ciała ( ma służyć tylko zapłodnieniu). Okropnie mierzi mnie ta opcja.
Także odpowiadając na pytanie z tematu, odpowiadałby mi ktoś, kto nie chce dzieci i byłaby to cecha bardzo pożądana przeze mnie.
Awatar użytkownika
Bonnemort
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 30 sty 2018, 21:10
Lokalizacja: Katowice

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Bonnemort »

Ja nigdy nie chciałem mieć dzieci, a pewnego dnia dali mi podtrzymać niemowlaka, chociaż ja nie chciałem, ze strachu tak się spocilem że jak wstałem to na krześle została mokra plama. Moja rodzina skutecznie wzmaga niechęć, boję się dzieci i nie chce ich 100% bardziej niż przed tym zdarzeniem. Mojej matce wydaje się że mnie zachęca, bo ona była młoda i dali jej podtrzymać bobasa to zapragnął własnego, na szczęście ja nie jestem nią.
Podobają mi się postawni mężczyźni i kobiece kobiety, lubię patrzeć.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll
Nymphalias
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2018, 09:38

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Nymphalias »

Podobać w sensie wizualnym raczej każdemu podobają się ludzie "ładni", w szerokim pojęciu tego słowa, ale preferencje odnośnie szczegółów są różne.
Osobiście cenię sobie u mężczyzn wysoki wzrost, szerokie ramiona i mocno uwydatnione kości policzkowe.
Kobiety, które uważam za atrakcyjne najczęściej są szczupłe, sylwetka klepsydry, włosy ciemne.
Powyższe kryteria nie mają większego znaczenia jeśli ktoś ma intensywnie zielone oczy- jest to moje największe "uzależnienie" w ludziach ;)
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: kto wam się podoba?

Post autor: króliczka »

Cinthia Dicker
Obrazek

Michalina Manios
Obrazek

Gemma Ward
Obrazek

Obrazek

Czesław Niemen
Obrazek

Christian Bale (ale tylko w "Mechaniku")
Obrazek
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Nautilus1992 »

Bardzo podoba mi się taki, jakby to napisać, "zdrowy tłuszczyk". Wiecie, jest różnica gdy ktoś odżywia się głównie fast foodem i ma oponkę wokół brzucha, a gdy ktoś po prostu lubi zdrowo się najeść i ten tłuszcz rozlewa się na całym ciele. To takie naturalne, jakby ta osoba żyła w zgodzie ze sobą, a nie ma nic bardziej odpychającego dla mnie, niż udawanie kogoś kim się nie jest.

Swój ideał faceta już znalazłem, jest nim pan Steve Clemente, znany pod pseudonimem Mr. Wiggles. To spory koleś, ale nie jest takim napakowanym typem z siłowni, jest po prostu "masywny". Nigdy wcześniej nikogo takiego nie widziałem, jest w nim wszystko co najlepsze - pasja, oddanie, skromność, inteligencja, wyobraźnia. Bardzo podoba mi się jego styl ubierania, a jego lekki, przycięty zarost jest po prostu boski. Nie znam go osobiście, ale swoją ocenę bazuję po analizie niezliczonej ilości klipów i wywiadów z jego udziałem, znalezionych na YT.

Nienawidzę sportowców i mięśniaków. Przerośnięte mięśnie są dla mnie obrzydliwe, niezależnie od płci. Z cech osobowości to najbardziej imponuje mi skromność i inteligencja. Nie obchodzi mnie poczucie humoru czy umiejętność gadania o pierdołach. Najważniejsza jest dla mnie obszerna wiedza w temacie, którym interesuje się dana osoba.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Zauważyłam, że nie mam jednego typu urody. Takich osób ze świata mediów, show biznesu, aktorów aktorek,, które mi się podobają, jest wiele. A w realu podobają mi się całkiem inne osoby. I często też różne od siebie. Np z kobiet podoba mi się koleżanka niższa ode mnie, drobna i brunetka, jak również z pracy jedna osoba, która akurat jest wysoka, dobrze zbudowana, nie gruba, ale taka przy kości, po prostu optycznie duża, i blondynka z krótkim włosami. Więc rozrzut jest spory. Moją licealną sympatią był chłopak bardzo wysoki i szczupły, a moim pierwszym partnerem seksualnym jest facet zwykłego wzrostu i trochę przy tuszy, taki misiowaty. Więc nie mam reguły.
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: kto wam się podoba?

Post autor: sexowna »

Wizualnie : męska klata, wyraźne ramiona, wzrost od 1,8
Poza wizualnie: honorowy realista, logiczny intelektualista i zaradny człowiek
Najbardziej atrakcyjne są dla mnie osoby silniejsze ode mnie a ja jestem bardzo silnym człowiekiem .
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Animalia »

Nikt. Jestem aromantyczna.
Obrazek
Obrazek
chudazonie
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2018, 16:24

Re: kto wam się podoba?

Post autor: chudazonie »

Chociaż wygląd nie ma dla mnie większego znaczenia, jeżeli chodzi o związek, to zawsze miałam słabość do mężczyzn o androgynicznej urodzie i Azjatów. Nie w kontekście seksualnym, po prostu mieszczą się w moim, całkiem subiektywnym, poczuciu estetyki.
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: kto wam się podoba?

Post autor: A-Star »

A ja nie lubię takich typowych lalusiów i przystojniaczków. Bardziej wzbudza moje zainteresowanie człowiek, który coś robi, tworzy, ma jakieś niecodzienne pasje, jest inteligentny.

Ten pan jak gra na skrzypcach mi się podoba
Obrazek
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2018, 11:16 przez A-Star, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: AliceAce82 »

A-Star pisze: 7 wrz 2018, 21:08 A ja nie lubię takich typowych lalusiów i przystojniaczków. Bardziej wzbudza moje zainteresowanie człowiek, który coś robi, tworzy, ma jakieś niecodzienne pasje, jest inteligentny.
Same.

Jak ja bym miała wkleić tutaj zdjęcia kto mi się podoba, to by miejsca na serverach zabrakło. Jeśli spodoba mi się charakter, to podoba mi się dana osoba i tak to działa. Próbowałam coś tu napisać, ale się nie da. Mam jakieś tam drobiazgi w wyglądzie, które przyciągnąć mnie mogą do kogoś lub odepchnąć, ale charakter, to jest to.
No chyba, że chodzi o muzyków, to muzyka mnie przyciąga ;)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2018, 00:02 przez AliceAce82, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: kto wam się podoba?

Post autor: BardzoLittle »

Mi się po prostu podobają osoby żyjące w harmonii ze swoimi potrzebami, ale bez przesady. :D
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: kto wam się podoba?

Post autor: A-Star »

Widzę, że paniom tutaj często podobają się androgyniczni mężczyźni, a jak jest na odwrót?
Obrazek
ODPOWIEDZ