kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Poison Ivy »

zdziwaczałastarapanno, jesteś straszną wariatką estetyczną ;) Ośmieliłaś mnie.

Przy okazji szukam chłopaka, więc jeśli ktoś się czuje w moim typie... :P

Ja mam baaaaardzo zły gust, jeżeli chodzi o mężczyzn. Zawsze mi się podobali tacy rock'n'rollowi lalusie typu jeansy, skórzana kurtka, blond włosy i niebieskie oczy, Tacy typu Jon Bon Jovi z krótkimi włosami - żeby unaocznić kiczowatość zjawiska... Podobają mi się też świńscy blondyni lub rudzi i tacy trochę gotyccy bruneci, pod warunkiem, że są rock'n'rollowi. ;) I zawsze się umawiam z chłopakami, którzy są do kogoś podobni :P

Z takich osób do których się przyznam bez wstydu, to:

Josh Homme
(mój ostatni chłopak był sobowtórem Josha, grał na gitarze i śpiewał - niestety lubił seks)

Obrazek

Obrazek


Trent Reznor
(wolałam go jak nie był tak napakowany, ale wybaczam)

Obrazek

Obrazek

Nick Cave
(stary, ale jary i ma duże niebieskie oczy)

Obrazek

Obrazek



ALE...
z serii zboczeń aseksualnych, to uwielbiam gejów i aktorów przekonująco grających gejów.
Jestem gejofilką czy jakoś tak ;)
Myślałam, że to dlatego, że wśród gejów czułam się "niezagrożona", ale od kiedy mam kumpli gejów, wiem, że nikt nie ma bardziej lepkich rączek. Ale wybaczam.

Jordan Gavaris, czyli Felix z "Orphan Black"
(zdecydowanie za młody, ale przepiękny)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patrick Wolf
(kwalifikuje się podwójnie, jako rock'n'rollowy gej)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I ci dwaj kolesie z "Looking", bardziej Patrick czyli Jonathan Groff, ale Kevin czyli Russell Tovey... też ma niebieskie oczy :P
(oczywiście, że oglądam wszystkie gejowskie seriale)

Obrazek

Obrazek

oraz oczywiście John Barrowman jako Kapitan Jack :)

Obrazek

Obrazek


Podoba mi się też (niestety) Jamie Dornan - ale tylko z brodą! (jak w The Fall)

Obrazek


I wisienka na torcie, czyli jedyny po prostu przystojny chłopak w tym zestawie: Michael Fassbender :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: kto wam się podoba?

Post autor: ouo »

Poison Ivy, a myślałam, że tylko ja tu jestem gejofilką. :diabel:
Obrazek

A jeśli chodzi o to jacy chłopacy podobają się mi, to tak siedzę i myślę, i myślę... Nie wiem, musi być chociaż trochę wyższy ode mnie. Dobrze jakby miał zęby, nos i oczy... :lol: Raczej szczupły, ale brzuszek mi nie przeszkadza. Nie wiem, nie mam jakiegoś 'typu', jak się w kimś zakochuje to "nawet blizny potrądzikowe zaczynają wyglądać słodko, jak dołeczki w policzkach". :lol:

Mam zapisane kilka zdjęć modeli na kompie, ale do ćwiczeń rysunku, uważam że są przystojni, ale nigdy nie myślałam, że chciałabym żeby mój chłopak tak wyglądał. :P
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Poison Ivy »

ouo pisze: Mam zapisane kilka zdjęć modeli na kompie, ale do ćwiczeń rysunku, uważam że są przystojni, ale nigdy nie myślałam, że chciałabym żeby mój chłopak tak wyglądał. :P

Ja też nie myślałam, to się samo jakoś tak działo! ;)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: kto wam się podoba?

Post autor: marisaxyz »

Poison Ivy ja też uwielbiam Looking, szkoda że 3 sezonu nie będzie, chociaż ma powstać film ale to już nie to samo :(
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: kto wam się podoba?

Post autor: klapouchy »

łohoho aski sa gejofilkami, co Was kreci w gejach?
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Poison Ivy »

Tak jak wspomniałam, może tu chodzić o fakt, że nie chcą mnie zaciągnąć do łóżka.
Chociaż niestety w kontaktach osobistych pełnią często rolę stręczycieli, czyli bardzo chcą znaleźć mi chłopaka. ;)

Ale generalnie jest inny poziom porozumienia niż z facetami hetero. A jeżeli chodzi o te moje konkretne fascynacje, to są albo artyści, albo postaci fikcyjne, więc oprócz określonej orientacji seksualnej mają jeszcze wiele innych przymiotów, które czynią ich atrakcyjnymi. Ja tu akurat wrzuciłam zestaw ładnych, zadbanych chłopców, którzy są fajnie ubrani, nieco ekscentryczni i jest w ich zachowaniu pewna taka miękkość i subtelność. To jest akurat ten typ, który mnie się strasznie podoba. Nie sądzę, żeby wszyscy geje byli tacy sami. Myślę, że ten rys artystyczno-ekscentryczny ma tu duże znaczenie.

A tak z innej beczki:
John Barrowman wziął kiedyś udział w takim eksperymencie, gdzie badano jak funkcjonuje mózg u poszczególnych płci i orientacji. I wyszło w teście, że geje odpowiadają na większość pytań w podobny sposób jak kobiety. Więc jakieś tam "braterstwo dusz" można udowodnić również naukowo. :)
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: kto wam się podoba?

Post autor: ouo »

Nie wiem co mnie kręci. :) Po prostu rozczula mnie widok dwóch trzymających się za ręce, albo całujących się Panów. :rozowe:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:57 przez Issander, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Art »

Iss, czy już Ci mówiłem że jesteś niezłym ekscentrykiem ? :wink: Jeśli nie, to właśnie to stwierdzam bezapelacyjne :lol: ale to chyba wyjątkowo niegrożny ekscentryzm, nawet troche urokliwy na swój sposób :P

Chętnie bym wziął udział w tej dyskusji, kto mi się podoba, ale jako kompletne bezguście demi musze się po raz kolejny przyznać...ze podobają mi się w zasadzie wszyscy :lol: bo w każdym można znaleźć coś pozytywnego i wyróżniającego w wyglądzie zewnetrzym :P
Już prędzej potrafie powiedzieć kto mi się nie podoba - taka selekcja negatywna, ale to nieładnie byłoby wklejać tu zdjęcia kogoś takiego :wink:
Poison Ivy pisze:Tak jak wspomniałam, może tu chodzić o fakt, że nie chcą mnie zaciągnąć do łóżka.
Ivy...jako dosyć częsty "obiekt" zalotów gejów, muszę Ci w sekrecie powiedzieć, ze większości z nich również chodzi przede wszystkim o zaciągniecie 2 osoby do łożka :P A cała reszta to takie malusie "przedstawienie" :lol: Chociaż nie ukrywam, że są o wiele subtelniejsi i delikatniejsi niż hetero w tych swoich "podchodach" :P

Oczywiście masz o tyle szczęścia, ze akurat im chodzi o chłopaków...a nie dziewczyny :lol:
Inexplicable
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Art pisze: Już prędzej potrafie powiedzieć kto mi się nie podoba - taka selekcja negatywna, ale to nieładnie byłoby wklejać tu zdjęcia kogoś takiego :wink:
Niestety moje zdjęcie już usunięte, więc jako przykład urody, którą określiłeś jako odbiegającą od klasycznej piękności, mnie nie użyjesz. :P

W tym temacie wypowiadałam się już kilka razy, ale nie zaszkodzi raz jeszcze. ;P

Idealny ideał (chłopięcość, urok, włosy):

Obrazek

Idealny ideał na modłę azjatycką (z kazachskiej TV, proszę państwa, nisza nisz):

Obrazek

Idealny ideał rasy aryjskiej(sobowtór mojego niedoszłego seksualnego):

Obrazek

Idealny ideał wszech czasów:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 07:08 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Art »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Niestety moje zdjęcie już usunięte, więc jako przykład obiegajacy od klasycznej piękności mnie nie użyjesz
Wyrwana, ale Ty przecież bardzo mi się podobasz i nie mówię tu tylko o wyglądzie zewnętrzymy :mrgreen: A już szczególnie cenie w Tobię to, jak miłą, sympatyczną i pozytywnie nastawioną do zycia jesteś osobą :wink:

I choć wiem, że nie jestem w Twoim typie to z mojej strony zawsze możesz liczyć na szczere komplementy...bez żadnych podtekstów i takich tam :mrgreen:
Inexplicable
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Art pisze:
Wyrwana, ale Ty przecież bardzo mi się podobasz i nie mówię tu tylko o wyglądzie zewnętrzymy :mrgreen: A już szczególnie cenie w Tobię to, jak miłą, sympatyczną i pozytywnie nastawioną do zycia jesteś osobą :wink:

I choć wiem, że nie jestem w Twoim typie to z mojej strony zawsze możesz liczyć na szczere komplementy...bez żadnych podtekstów i takich tam :mrgreen:
Och, daruj już sobie tę ironię, za oczywista jest w Twoim wykonaniu. ;)

No i zaznaczyłam, że z włosami wyglądasz OK, bez włosów niestety nie w moim typie, ale masz i tak zacne grono wielbicielek, po co Ci taka ja, marudna nie-piękność. ;) Już bez tego masz wybitne mniemanie o swej urodzie. ;)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 18:28 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Sherly »

Jaki facebook bywa przydatny... Ostatnimi czasy jako reklama wyświetla mi się tam informacja o pewnej belgijskiej wokalistce. Od razu uderzyło mnie piękno owej pani. Kojarzy mi się z romantyczną dziewką hasającą po łąkach, w takiej białej haftowanej halce. Piękne oczy, bujne włosy. Mogłabym patrzeć na nią godzinami 8)


Moja najnowsza platoniczna (jednostronna) miłość, Selah Sue:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Art
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:37

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Art »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Art pisze:
Wyrwana, ale Ty przecież bardzo mi się podobasz i nie mówię tu tylko o wyglądzie zewnętrzymy :mrgreen: A już szczególnie cenie w Tobię to, jak miłą, sympatyczną i pozytywnie nastawioną do zycia jesteś osobą :wink:

I choć wiem, że nie jestem w Twoim typie to z mojej strony zawsze możesz liczyć na szczere komplementy...bez żadnych podtekstów i takich tam :mrgreen:
Och, daruj już sobie tę ironię, za oczywista jest w Twoim wykonaniu. ;)

No i zaznaczyłam, że z włosami wyglądasz OK, bez włosów niestety nie w moim typie, ale masz i tak zacne grono wielbicielek, po co Ci taka ja, marudna nie-piękność. ;) Już bez tego masz wybitne mniemanie o swej urodzie. ;)
Uwielbiam te "forumowe polemiki" :mrgreen:

Wyrwana, nie musi być piękność, grunt żeby nie-marudna :P

I czy aby mnie z kims nie pomyliłaś - przeciez wiadomo, ze moje mniemanie o sobie, zresztą jak każdego innego Pana musi być ..."MEGA wybitne" :mrgreen:
A teraz robi się powoli GIGANTYCZNE, skoro zapuściłem "futerko" i zmieniłem avatar :P Rawrrrr.... :mrgreen:

Pozdrowie od Ciebie moje grono wielbicielek [i wielbicieli :P] a Ty koniecznie pozdrów ode mnie swoich :lol: Może kiedyś urządzimy wspólny "zlot" :P Co Ty na to ? :wink:
Inexplicable
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Też czasem podobają mi się fikcyjne postaci, ale nie na zasadzie zakochania, zauroczenia w nich czy ich wyglądu, w sumie sama nie wiem na czym to polega. Raczej charakter danej postaci uważam za fajny i wtedy żałuję, że jest to tylko fikcja, idealizacja i takich osób nie ma w realu. Tyle, że w realu to bym może wolała inną osobę( jak już mówiłam, chciałabym raczej uległego, ustępliwego faceta, który zgodzi się na wszystko, co będę chciała i żeby był flegmatykiem o podobnych zainteresowaniach do moich).
Co do fikcyjnych panów to np.Wilson z " Doktora House'a", ma supercharakter( wygląd oczywiście też, ale to już kwestia doboru aktora): jest lojalny, oddany, troskliwy i zawsze pomaga innym, chętnie poświęca się dla innych, no i wiele robił, żeby uszczęśliwić swoje partnerki, a przy tym jest zabawny. Albo inna postać: strażnik Teksasu. Zawsze dżentelman, silny, twardy, odważny, obroni kiedy trzeba, ma ciekawe życie i przygody( wtedy odzywa się we mnie mała dziewczynka, która marzy o ciekawym życiu i współuczestniczeniu w przygodach, taka romantyczna dziecinna fantazja, ale w realu to nie wiem, czy bym to zniosła, ciągły stres i ekstremalne sytuacje, jak mnie nawet zwykłe rzeczy nieraz przerastają) a przy tym dla swojej ukochanej zawsze taki słodki i opiekuńczy.
Mam pytanie do Poison Ivy, jak to robisz, że masz znajomych gejów? Tak po prostu wyszło, czy jakoś się wkręciłaś w to środowisko? Jeśli tak, to jak można to zrobić, bo może też bym się zdecydowała?
ODPOWIEDZ