Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
UnicornQueen
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2017, 09:36

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: UnicornQueen »

1. a
2. Bydgoszcz/Poznań
3. kobieta, 20 lat
4. Nie spotkałam jeszcze nikogo, z kim chciałabym być w związku (co przestało mnie martwić od kiedy odkryłam, że jestem aromantyczna).
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Azshara »

1. a
2. Łódzkie
3. Kobieta, 20 lat.
4. Brak takiej potrzeby oraz zwyczajne wygodnictwo, ponieważ nawet jeśli znalazłabym osobę, która do związku podchodzi w taki sam sposób jak ja to i tak byłoby to dla mnie zbyt upierdliwe i zajmowało za dużo czasu. W bardzo wielu rzeczach jestem egoistką, ponadto nie lubię dzielić się sobą z kimś innym. Jeśli kiedyś się z kimś zwiąże to będzie prawdziwy cud.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Viljar »

1. b
2. Wrocław
3. Nie jestem pewien, sprawdzę... mężczyzna, rocznik 1979
4. Jak widać z powyższego - brak pewności siebie. Do tego demiseksualność, przez co dziewczyny S są poza moim zasięgiem, a AS w zasadzie też. Jeszcze introwersja, niedostosowanie społeczne i taka dziwna przypadłość, że jeśli nie mam żadnej sprawy do załatwienia, to nie umiem odezwać się do nieznajomej osoby, co zupełnie uniemożliwia poznanie kogokolwiek - chyba że przedstawiłby mnie ktoś znajomy.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: agusart154 »

1. Jestem osobą, która nigdy nie była związku. Dlatego póki co myślę o sobie wieczny singiel.

2. województwo lubuskie

3. Kobieta, 29 lat

4. Dlaczego singiel? Dobre pytanie. Nieśmiałość i introwertyzm od dziecka. Popracowałam nad tym i dalej pracuje. Jest lepiej. Nie siedze po pracy w domu. Dosc czesto gdzieś wychodze. Aseksualność również może być przyczną. Więcej przyczyn opisałam w przywitaniu się ;)
WhiteLighter
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:40
Lokalizacja: Leszno

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: WhiteLighter »

1. nie byłem w związku, jedynie w relacjach, z których nic więcej nie wniknęło.
2. Leszno, tu mieszkam i raczej rzadko wybywam.
3. Mężczyzna, rocznik 1993.
4. Powód? Hmmm... brak pewności siebie, nie za wysoka samoocena... Poza tym nie jestem typem, którego co drugi dzien można spotkać w klubie czy innych tego typu miejscach. Do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia, która zdecydowanie utrudnia znalezienie drugiej połówki - wolę facetów. Jednak żaden jeszcze nie zrozumiał tego, że można nie odczuwać parcia na seks, a o akceptacji tego nawet nie mówiąc... Pozostaje jeszcze dobranie się charakterem, co też nie jest sprawą łatwą ;)
M, 24 lata
Osobowość: INFP-A
Enneagram: 4w5
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: KrzyśMMMM »

:P
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018, 14:28 przez KrzyśMMMM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: BardzoLittle »

1.Nikt mnie nigdy nie chciał. :(
2.Lubelszczyzna
3.21 lat, facet.
4.Przyczyna bycia singlem? Chyba jestem zbyt mało atrakcyjny.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Anusia Borzobohata »

Z racji, że przymusowa dieta odbiera mi siły na cokolwiek innego poza pisaniem na klawiaturze to wpiszę się tutaj ;)

1. tych "dodatków" to było u mnie całkiem sporo, niestety rzadko za mają zgodą :/
2. aktualnie zamieszkuję na Dolnym Śląsku
3. jestem płci żeńskiej, wiek... yyy... zapomniałam
4. To jest bardzo dobre pytanie, które ja sama zadaję sobie od jakiegoś czasu. Zauważyłam, że zainteresowanych moją osobą panów można z grubsza podzielić na dwie grupy: pierwszą nazwałabym narcyzami-erotomanami, a drugą, cóż... nie chcę użyć słowa "desperaci", ale są to osoby nadzwyczaj nieśmiałe, wycofane, niezbyt ambitne i mało zaradne, ludzie którzy właściwie niewiele w swoim życiu robią poza czekaniem na "ta jedyną" która odmieni ich marny los. Gdy tylko orientuję się że natrafiłam na osobnika typu pierwszego natychmiast uciekam gdzie pieprz rośnie. Przy drugiej grupie też uciekam, tyle że z niepewnością i ociąganiem. Bądź co bądź z tymi osobami rozmawia mi się całkiem nieźle, ale jak pomyślę że miałabym mieć kogoś takiego za partnera to coś się we mnie burzy, myślę sobie wtedy, że nie ma mowy żebym była z taką ciapą. Mimo wszystko nie jest dla mnie do końca jasne czy odrzucam ich dlatego, że mi się faktycznie nie podobają, czy tez działa u mnie mechanizm, polegający na tym, że gdy coś (w tym wypadku ktoś) jest w zasięgu ręki od razu staje się nieatrakcyjne, atrakcyjne jest tylko to co niedostępne. Ehh... chciałabym w końcu to ogarnąć, bo nie wiem czy pracować nad sobą w aspekcie akceptacji osób które już poznałam, czy może próbować zmienić w sobie coś tak, aby zainteresowała się mną grupa mężczyzn, którzy nie należą do żadnej z wyżej wymienionych, a dla których to ja jestem niewidzialna.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Nautilus1992 »

1.a. Związki? A co to takiego? Na czym to polega? :shock:
2. Mazowieckie.
3. 24 lata, mężczyzna.
4. Jestem raczej mało atrakcyjny fizycznie i mam introwertyczną naturę, co rzutuje na niskie zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Zdarzyło mi się usłyszeć od znajomych, że jestem nudny, chłodny, małomówny i nieczuły. Oprócz tego to nie lubię gadać o głupotach, albo powtarzać czegoś kilkukrotnie, co czyni większość ludzi w moim otoczeniu. Jeśli rozmowa dotyczy tematu na którym się nie znam, to nie wypowiadam żadnego słowa. Prowadzę bardzo nieregularny tryb życia. Jestem na swój sposób romantyczny, ale nie chcę związać się z normalną, seksualną osobą. Może mógłbym stworzyć związek, ale zatrzymałby się on na przytulaniu i chodzeniu za rękę.
Awatar użytkownika
SokoliLot
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2017, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: SokoliLot »

1. a.
2. Urodziłem się na Ukrainie. Mam polskie pochodzenie. Właśnie zarówno ukraińskie jak i polskie obywatelstwo. Mieszkam przez 3 lata w Warszawie.
3. M, 36 lat.
4. Nieświadomie mi zawsze chyba pasowało że dziewczyny które mi się podobały były zajęte, w związkach. To właśnie od niedawna przyszło mi na myśl. W kościele mówili że warto uprawiać seks po ślubie i to również mi pasowało. Albo poszukiwania dziewczyny zawsze utrudniałem wymogami jak to szczuplejsza sylwetka i t.p. Pewnie byle nie doszło do kontaktu fizycznego
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Indiana »

.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2020, 11:08 przez Indiana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: marzesobie »

1.a - bo w sumie oprócz paru spotkań, chyba z dwiema osobami w moim życiu raczej tutaj kiepsko mówić o związku :)
2. Świętokrzyskie, ale coraz częściej myślę o przeprowadzce...
3. póki co 27 lat, kobieta
4. chyba trochę nieśmiałość, oraz duża niezależność, tzn. mój niekoniecznie związek z jednym z panów z punktu 1 właśnie się przed czasem rozpadł bo lubię swoją swobodę a on chciał się spotykać codziennie, pisał telefonował itd aż się wkurzyłam :) Ale ogólnie chciałabym zmienić mój status z wiecznego singla, chociaż wiem że będzie trudno bo na pewno nie zwiążę się z osobą seksualną, ponieważ nie widzę sensu w przymuszaniu się do czegokolwiek :)
Special_relationship
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2017, 17:00

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Special_relationship »

1.a - oprócz kilku nieporadnych prób trwających maksymalnie kilka miesięcy trudno mówić o czymkolwiek poważniejszym
2. Warszawa (od narodzin)
3. 29 l.
4. również nieśmiałość, i trudności w zaufaniu ludziom na tyle, żeby odkryć wszystkie karty. Zamknięte koło, bo żaden związek nie miał prawa się udać, a jak się nie udawał nie byłem w stanie głośno przyznać dlaczego. Dlatego trafiłem tutaj. Nie wyobrażam sobie tak na dłuższą metę.
Natalia123

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: Natalia123 »

1. A
2. Kuj-pom
3. 21, dziewczyna
4. Nie pociągają mnie mężczyźni, wręcz przeciwnie, brzydza mnie męskie ciała. Zdałam sobie po prostu sprawę, że jestem aseksualna.
chudazonie
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2018, 16:24

Re: Singiel-wieczny status- ile nas jest?

Post autor: chudazonie »

youngirl_youngirl pisze: 1 sty 2016, 21:25 Przechodząc do rzeczy - spróbujmy się określić:
1. Jestem osobą, która:
a. nie była ani w związku, ani w relacji podobnej
b. nie była w związku, a była jedynie w relacji podobnej z elementami "dodatków" przeznaczonych raczej dla par

2. Skąd pochodzę/gdzie mieszkam/bywam? (miejscowość lub rejon/województwo)
3. Jaka jest moja płeć i wiek?
4. Jakie są przyczyny wyjaśniające ten status?
1. b
2. Jestem z Gdyni
3. Kobieta, 29 lat
4. Z reguły to ja wybieram sobie cel i jest to zazwyczaj osoba, która jest poza moim zasięgiem, a gdy zdarza się przypadkiem, że zaczyna się mną interesować, przestaje mnie to interesować. Mój status wynika raczej z faktu, że lubię czasem poflirtować dla samego faktu flirtowania i zazwyczaj po piwie czy dwóch, ale nigdy nie robiłam tego z zamiarem znalezienia partnera. Jestem aromantycznym ASem więc bez głębokiej więzi emocjonalnej nie jestem w stanie się z kimś związać. I chociaż przytulić się od czasu do czasu mam ochotę, to nie przepadam też za dotykiem a nadmiernej ilości i całowaniem się, dla samego całowania. Ciężko natrafić w realu na innego ASa.
ODPOWIEDZ