Platoniczne małżeństwo

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Reptilius
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2015, 08:41

Platoniczne małżeństwo

Post autor: Reptilius »

Ostatnio zastanawiam się nad swoim życiem, planami naukowymi, zawodowymi i towarzyskimi. Doszłam do wniosku, że nie chcę być samotna do końca życia, ale nie chcę też uprawiać (tfu!) seksu. Szukam swojej bratniej duszy, płci męskiej. Przyszła mi do głowy wizja, która według mnie jest idealna-platoniczne małżeństwo. To czysta, wzniosła miłość-jak u Platona-dwie połówki, które żyją na świecie i siebie szukają, aż w końcu się znajdą. Chcę ślubu cywilnego. Uważam, że w małżeństwie nie chodzi o seks, tylko właśnie o miłość, bratnie porozumienie dwóch dusz. Akceptuję przytulanie, trzymanie się za rękę i całowanie, ale nie seks. Chodzilibyśmy razem na spacery, czytali książki, słuchali muzyki, wymieniali poglądami, czytali gazety, grali w gry komputerowe. Mieszkalibyśmy razem, spali w jednym łóżku. Uważam, że stworzylibyśmy wspaniały związek, wspaniałe małżeństwo. Czytałam, że 1% ludzi na świecie to osoby aseksualne. Na pewno są tacy mężczyźni, poszukuję młodego mężczyzny, który byłby aseksualny i chciałby zawrzeć platoniczne małżeństwo. Jeżeli na forum są tacy panowie, zapraszam do korespondencji ze mną. Co myślicie o mojej wizji małżeństwa? Marzycie o czymś takim? Są takie małżeństwa? Wierzę, że tak, że dwójka aseksualnych ludzi płci przeciwnej może stworzyć wspaniałe małżeństwo.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Platoniczne małżeństwo

Post autor: ColdChris »

To chyba się nazywa białe małżeństwo ;) W każdym razie propsuję taką wizję, o ile znajdziesz gościa, który szuka tego samego i nadacie na podobnych falach to coś z tego będzie :D Powodzenia !
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
ODPOWIEDZ