Czy spróbować?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
MrSpock

Re: Czy spróbować?

Post autor: MrSpock »

"Zostaliśmy parą" to jest złe określenie i pasuje do dzieci z przedszkola. Należy mówić "będziemy się spotykać od czasu do czasu".
ddr2
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:04

Re: Czy spróbować?

Post autor: ddr2 »

KUNDZIA pisze: 30 paź 2017, 20:28 Spotkanie było naprawdę udane i on jest bardzo fajny i jednak zostaliśmy parą :)Ale co to będzie później to nie wiem.Nie wiem czy się bać czy narazie się cieszyć i obawy odłożyć na potem :)
Hej i jak to wygląda po czasie? :D Jest nadzieja? :D
Nightfall

Re: Czy spróbować?

Post autor: Nightfall »

KUNDZIA chyba pisała w innym temacie, że szybko się rozstali.
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Re: Czy spróbować?

Post autor: KUNDZIA »

ddr2 pisze: 11 sty 2018, 23:54
KUNDZIA pisze: 30 paź 2017, 20:28 Spotkanie było naprawdę udane i on jest bardzo fajny i jednak zostaliśmy parą :)Ale co to będzie później to nie wiem.Nie wiem czy się bać czy narazie się cieszyć i obawy odłożyć na potem :)
Hej i jak to wygląda po czasie? :D Jest nadzieja? :D
Jednak nie wyszło,ale mamy jeszcze ze sobą kontakt choćby telefoniczny:-)
slawkok
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 maja 2018, 23:44

Re: Czy spróbować?

Post autor: slawkok »

Przynajmniej miło czytać, że nie ma żadnego bólu.
Anna1981
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2018, 14:16

Re: Czy spróbować?

Post autor: Anna1981 »

Z perspektywy osoby seksualnej - odradzam. Na początku związku określ jasno, że seks Cię nie kręcił, nie kręci i na 100% kręcić nie będzie. Jeśli on zaakceptuje ten fakt - może ma nikłe potrzeby, kto wie? -w porządku. Jednak z czasem brak seksu może być dla niego dużym problemem. I nie chodzi o jakieś tam "bzykanie", "spuszczanie się" i tego typu brednie tylko o seks w związku, o bliskość, o poczucie akceptacji i świetną zabawę. Po co się macie razem męczyć? A już nie daj Bóg jakiś poważny, zarejestrowany związek. Jestem w związku małżeńskim z osobą najprawdopodobniej aseksualną i nie daję już rady. Perspektywa spędzenia reszty życia z kimś kto nie czuje potrzeby tej wyjątkowej - dla nas, seksualnych - bliskości jest upiorna. Ale oczywiście zrobisz co zechcesz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Anna1981
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2018, 14:16

Re: Czy spróbować?

Post autor: Anna1981 »

sory dopiero teraz zwróciłam uwagę na daty. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy spróbować?

Post autor: Azshara »

Anna1981 pisze: 6 maja 2018, 07:25sory dopiero teraz zwróciłam uwagę na daty. pozdrawiam
Tutaj odkopuje się tematy sprzed trzech lat, nie przejmuj się :)
ODPOWIEDZ