Czy mój mąż jest ASem?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: marzesobie »

Anna1981 pisze: 29 kwie 2018, 21:07 Jeśli myślisz, że zakończenie związku w sytuacji gdy na świecie jest 10 letnie dziecko jest proste, to się mylisz. Ponad wszystko na świecie pragnę w tej chwili zdechnąć, nie ważne w jaki sposób.
Myślisz że temu dziecku jest teraz lepiej przy nieszczęśliwej matce, z myślami samobójczymi, niż z nie męczącymi się w fikcyjnym małżeństwie dwojgiem osobno żyjącymi rodzicami?
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, 22:08 przez marzesobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Azshara »

Mogę się tylko domyślać, jak podle się czujesz, ale nie możesz zasłaniać się dzieckiem. Rozwód rodziców nigdy nie będzie dla młodych łatwą sprawą, ale uwierz, że życie w dysfunkcyjnej rodziny może i zapewne przyniesie więcej zła, niżeli życie z jednym z rodziców. Myślisz, że jaki wzorzec wyniesie z domu rodzinnego? Nie powinnaś tkwić w związku, w którym jest ci źle. Masz prawo odejść, ułożyć sobie życie na nowo przy mężczyźnie, który da ci tego, czego pragniesz. Obecna sytuacja nie jest dobra ani dla ciebie, ani dla dziecka. Chyba nie chcesz żyć w taki sposób przez kolejne dwadzieścia lat, nie marnuj sobie życia.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Indiana »

Anna1981 pisze: 29 kwie 2018, 21:07 Bardziej chore jest wchodzenie w związek z osoba, o której się wie, że chce seks uprawiać, skoro samemu się tego nie chce.
A jesteś pewna że tak było ? Może na początku chciał, ale się wypalił ?
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Azshara »

Anna1981 pisze: 30 kwie 2018, 08:27ale czym się wypalił? tymi 3 zainicjowanymi samodzielnie stosunkami? czym się mógł wypalić? Nie ma problemów ze wzorem i z jego utrzymaniem. Wybaczcie bezpośredniość ale robienie loda z połykiem jakoś znosi, tylko ja już mam dosyć robienia tego za dziękuję. Tak mówi- dziękuję i zasypia. Koszmar jakiś....
Może ma wyjątkowo niskie libido? Może faktycznie jest gejem? Może go zwyczajnie nie pociągasz, skoro brzydko mówiąc, nie chce cię nawet dotknąć, ale oralem nie pogardzi? Powodów może być wiele i nikt go nie usprawiedliwia, bo zachowuje się okropnie, ale ty również krzywdzisz się na własne życzenie. Tkwisz w toksycznym związku od lat, który nie ma szans na normalne funkcjonowanie i najwyraźniej masz zamiar dalej to ciągnąć, bo dziecko. Jakby dziecko było głupie i nie odczuwało tej atmosfery i nie zdawało sobie sprawy, że mama i tata to tylko na papierze. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale żeby coś zmienić, musisz podjąć decyzję. Albo z nim zostajesz i zamieniasz swoje życie w koszmar, jak sama to ujmujesz, albo odchodzisz i pozwalasz sobie na bycie szczęśliwa.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Indiana »

Anna1981 pisze: 30 kwie 2018, 08:27 ale czym się wypalił? tymi 3 zainicjowanymi samodzielnie stosunkami? czym się mógł wypalić? Nie ma problemów ze wzorem i z jego utrzymaniem. Wybaczcie bezpośredniość ale robienie loda z połykiem jakoś znosi, tylko ja już mam dosyć robienia tego za dziękuję. Tak mówi- dziękuję i zasypia. Koszmar jakiś....
Hmmm..... Mam pomysł. Jak już robisz tego loda to wskocz na ch..a i po sprawie. :D
takasobie

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: takasobie »

Indiana pisze: 30 kwie 2018, 18:13
Anna1981 pisze: 30 kwie 2018, 08:27 ale czym się wypalił? tymi 3 zainicjowanymi samodzielnie stosunkami? czym się mógł wypalić? Nie ma problemów ze wzorem i z jego utrzymaniem. Wybaczcie bezpośredniość ale robienie loda z połykiem jakoś znosi, tylko ja już mam dosyć robienia tego za dziękuję. Tak mówi- dziękuję i zasypia. Koszmar jakiś....
Hmmm..... Mam pomysł. Jak już robisz tego loda to wskocz na ch..a i po sprawie. :D
Ryzykowne - to już pod zgwałcenie może podlegać
Anna1981
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2018, 14:16

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Anna1981 »

......
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, 20:35 przez Anna1981, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Azshara »

A robisz coś z tym poza pisaniem na forum?
Anna1981
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2018, 14:16

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Anna1981 »

.....
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, 20:36 przez Anna1981, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Azshara »

Powtórzę, że naprawdę przykro mi z twojego powodu i współczuję. To normalne, że musisz się z tym oswoić, ale życzę ci tego, abyś podjęła słuszną decyzję i za jakiś czas rozpoczęła nowy etap życia, tym razem szczęśliwy.
Nie, aseksualizm nie jest dziedziczny, podobnie jak homoseksualizm, to nie choroba. Nie musisz się więc martwić, że "przejdzie" na dziecko, bo zgaduję, że właśnie o tym pomyślałaś :)
Nightfall

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Nightfall »

Bądźcie sobie jacy jesteście ale na litość boską nie chodźcie w związki z osobami seksualnymi.
Uwierz asy świadome swojej orientacji raczej nie wchodzą w tego typu związki. Jest trudno ponieważ grupa asów jest nieliczna i dość często jesteśmy "podrywani", przez seksualne osoby. NWM. W każdym razie z tego co czytam na forum, większość asów jeśli miałoby taką możliwość, to wybrałoby do związku asa.

Radzę Ci rozmawiać z mężem, pokaż mu termin aseksualizm i zapytaj go, czy może w ten sposób się określić. Napisałaś coś o tym, że mąż Cię nie przytula, co jest dość dziwne - asy są różne, jednak większość lubi takie czułości niezwiązane z seksem.

Niezależnie od tego jakie ma preferencje, to zachowuje się wobec Ciebie delikatnie mówiąc nie w porządku.

Powodzenia! I nie krzywdź siebie. Z takiej sytuacji też można znaleźć wyjście.
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Rheda »

Myślę, że warto go dopytać w jakiejś neutralnej sytuacji dlaczego właściwie nie chce tego seksu. Jeśli rzeczywiście jest aseksualny i o tym nie wie, to wychodzi na to, że rozmawiając o seksie myślicie że mówicie o tym samym, a tak naprawdę nie - bo macie na ten temat zupełnie różne wyobrażenia. Dla osoby seksualnej taka bliskość jest naturalna i oczywista. Dla nieuświadomionego ASa nie; ktoś taki może na przykład myśleć, że nastolatki w liceum wchodzą w pierwsze związki tylko dlatego, że chcą się poczuć dorosło, a cała ta tak zwana burza hormonów dotyczy jakiegoś nikłego procenta. Wciąż mało kto wie o zjawisku, jakim jest aseksualizm, więc trudno się "zdiagnozować" w sytuacji, gdy całe twoje otoczenie tłumaczy ci od dziecka, że jesteś taki sam, jak cała reszta.
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: tom »

Wasi partnerzy są na 99 procent gejami, uwięzionymi w małżeństwie. Na jeden pozostały: gejami uwięzionymi w małżeństwie.
Nightfall

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: Nightfall »

Hmm czemu uwięzionymi gejami? W tek konkretnej sytuacji, to ona jest uwięziona, a partner ułożył sobie życie tak, jak mu pasowało.
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Czy mój mąż jest ASem?

Post autor: tom »

tak, jasne
ODPOWIEDZ