Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.

Re: Jestem hepi, bo...

Postprzez boluniowa » 14 mar 2017, 22:39

Może i szybko znalazłam pracę(chodziło mi przede wszystkim o pieniądze - nie mam szczęścia do znalezienia fajnej pracy - z odzewem pracodawców też problem, nikt nie dzwoni a tyle cv wysłałam online i dałam osobiście), ale szukam innej - ta mi nie sprawia radości ...brakuje mi aktywnej pracy na sklepie i miłych ludzi (ci z którymi pracuję sprawiają wrażenie wrednych- już pierwszego dnia byłam świadkiem jak obrabiają sobie ***, ja lubię w pracy fajną atmosferę, a tu niestety tego brakuje), mam nadzieję, że w kwietniu znajdę coś lepszego.
boluniowa
młodASek

Postprzez Indiana » 15 mar 2017, 08:00

boluniowa napisał(a): (ci z którymi pracuję sprawiają wrażenie wrednych- już pierwszego dnia byłam świadkiem jak obrabiają sobie ***, ja lubię w pracy fajną atmosferę, a tu niestety tego brakuje), mam nadzieję, że w kwietniu znajdę coś lepszego.

Dlatego lepiej współpracować z ludźmi trochę podobnymi do nas. Ja to rozkręcam teraz swoją działalność, bo lubie niezależność. Mam nadzieje że znajdę osoby chętne do współpracy.
Indiana
AS gaduła

Postprzez Nightfall » 24 mar 2017, 13:08

ale szukam innej - ta mi nie sprawia radości ...brakuje mi aktywnej pracy na sklepie i miłych ludzi (ci z którymi pracuję sprawiają wrażenie wrednych- już pierwszego dnia byłam świadkiem jak obrabiają sobie ***, ja lubię w pracy fajną atmosferę, a tu niestety tego brakuje), mam nadzieję, że w kwietniu znajdę coś lepszego.

Szukaj i nie poddawaj się. Mam nadzieję, że znajdziesz pracę z miłymi ludźmi
Nightfall
AS gaduła

Postprzez boluniowa » 24 mar 2017, 15:42

Dzięki :) Szukam dalej, w tej chwili na bezrobociu od kilku dni - straszny problem z pracą - 7 lat doświadczenia w handlu-za dużo na sprzedawcę a za mało na kierownika, ehhh wysyłam na różne stanowiska- jak nie zatrudnią mnie do 15 kwietnia to ide do call center. Za coś trzeba żyć...
boluniowa
młodASek

Postprzez Indiana » 25 mar 2017, 14:19

boluniowa napisał(a):Dzięki :) Szukam dalej, w tej chwili na bezrobociu Za coś trzeba żyć..

No ja teraz sobie zrobiłam przerwe, próbuje swoich sił w czym innym. Jak mi nie wyjdzie wracam do tej pracy gdzie byłam poprzednio. Nie było aż tak źle.
Indiana
AS gaduła

Poprzednia strona

Powrót do Radości Małe i Duże