Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.

Re: Jestem hepi, bo...

Postprzez Nightmarine » 15 lip 2017, 19:01

pzonko napisał(a):byłem w prosektorium gdzie dotykałem i oglądałem różne okazy i nie zadziałało to na mnie jakoś, nawet po wyjściu z sali zjadłem batonika

Urodzony lekarz :D
???
Nightmarine
mASełko

Postprzez pzonko » 17 lip 2017, 19:35

No i dochodzi jeszcze do tego mój okropny charakter pisma :D ale dość przechwalania się
pzonko
starszASek

Postprzez Libra » 18 lip 2017, 09:45

Mam dobre wspomnienia zwiazane z prosektorium, ale technika sekcyjnego by ze mnie nie było- zapachy jelitowo-żołądkowe, fu :/
What's mooo?
Libra
carrASius

Postprzez Viljar » 18 lip 2017, 13:59

Byłem w prosektorium w ramach ćwiczeń podczas zajęć z anatomii. Dzięki anosmii, jaką wtedy miałem, byłem jedyną osobą nienarzekającą na zapach. Inną sprawą były widoki - przez wiele tygodni patrzyłem na kogoś i widziałem tylko worek pełen krwi i czerwonych bebechów :?

Udało mi się wymóc na zleceniodawcy, żeby pisane po raz drugi artykuły zostały potraktowane jako oddzielne dzieło. Ostatecznie, argumentowałem, wywiązałem się z zamówienia, a to, że teksty stały się nieaktualne, to nie moja wina. Argumentację przyjęto. Oznacza to całe 60 zł więcej za ten miesiąc. Może niewiele, ale jak to mówią - lepiej mieć 60 zł niż 0 zł :D
Viljar
Wielki AS Jedi

Poprzednia strona

Powrót do Radości Małe i Duże