Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra » 12 paź 2017, 19:42

Zgarnęłam kurs na Udemy, myślę, że wartosciowy, ale chyba nie dam rady... :lol: Prowadząca kartę, czy wyświetlacz z tekstem ma zbyt blisko kamery, i momentami robi zeza rozbieżnego aby tam zerknać :lol: Tracę wted koncentracje, no nie dam rady :lol: :lol: :lol: :lol:
What's mooo?

Awatar użytkownika
Justys245
kASkada

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Justys245 » 21 paź 2017, 21:27

marisaxyz pisze:
8 paź 2017, 18:36
Jestem w miarę hepi, bo po 33 latach bycia samej (nie licząc jakichś tam krótkich dziwnych epizodów) pojawił się ktoś kto mi się naprawdę podoba, ktoś fajny i normalny i zamierzam zrobić wszystko (no dobra, może jednak nie wszystko) żeby coś w końcu jednak z tego wyszło, no bo przecież chyba mam prawo w końcu zaznać odrobinę szczęścia...
Nightfall pisze:
9 paź 2017, 10:50
Cieszę się, bo znalazłam pracę w zawodzie. Muszę też zacząć studia podyplomowe, więc będę miała mało czasu i nie będę już tak dużo na forum :)
Gratulacje dziewczyny, bardzo się cieszę i trzymam kciuki :)

ODPOWIEDZ