Źródła mojej radości

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
BardzoLittle
młodASek

Re: Źródła mojej radości

Post autor: BardzoLittle » 4 paź 2017, 13:21

- Spacery
- Książki
- Swoje prywatne dziwactwa

Myślę że jakbym miał dziewczynę, to spędzanie z nią czasu też by mi dawało dużo przyjemności.

Awatar użytkownika
Setsu
pASibrzuch

Post autor: Setsu » 8 paź 2017, 20:17

Radość przynoszą mi:
- spacery po parku z muzyką w tle, chociaż nigdy nie zastąpi to spacerów, które odbywałam mieszkając jeszcze na wsi, te wieczorne w trakcie trwania jesieni były jedną z najlepszych rzeczy, które mogły mi się przytrafić w ciągu dnia,
- czytanie książek lub opowiadań i wciąganie się w ten świat całą sobą,
- granie w gry i zapluwanie się z nerwów przekleństwami, bo jakkolwiek by to nie brzmiało, to zawsze poprawia mi to humor nawet jeśli wychodzę z gry bardziej rozeźlona niż do niej weszłam,
- oglądanie filmów, kreskówek, wszystko co ma ciekawą fabułę,
- robienie zakupów, spożywcze, kosmetyki, ubrania - jeden kij, dają mi przyjemność,
- wisienka na torcie, a zarazem coś czego chyba nic nie przebije - ten moment, gdy wieczorem kładę się do łóżka i mam czas tylko dla siebie i odpływam w 100% w własny świat fantazji (chociaż w ciągu dnia też mi się zdarza), w którym jestem taka jaka chciałabym być i nie mam większych problemów z niczym, chociaż na dobrą sprawę to samo leżenie o tej porze jest przyjemny.
Właściwie to bardzo proste rzeczy sprawiają mi radość, nie jest źle :)

panna_x
alabAStrowy bożek

Post autor: panna_x » 9 paź 2017, 08:05

Też lubię spacery wieczorem, lubię klimat nocy ( nie zmrok). W dzień też lubię.
Z innych źródeł, to muzyka, którą lubię, spotkania ze znajomymi, wycieczki, zwiedzanie, nawet chodzenie w nowe miejsca ( niekoniecznie zabytki, po prostu czasem nowy zakątek, ulica, czy osiedle w moim regionie), jedzenie, poznawanie nowych smaków.

lalinka
przedszkolASek

Post autor: lalinka » 18 maja 2018, 07:52

Dla mnie przebywanie w naturze sprawia największą radość :D

krychu_m
ASiołek

Post autor: krychu_m » 18 maja 2018, 15:04

lalinka pisze:
18 maja 2018, 07:52
Dla mnie przebywanie w naturze sprawia największą radość :D
No to mamy podobnie :)

Awatar użytkownika
MadArtist
pASibrzuch

Post autor: MadArtist » 4 lip 2018, 13:01

Mnie radość daje wiele rzeczy, np. poza rysowaniem i książkami piękna pogoda i widok z mojego okna :D
I'm a dangerous mind, the artist that normal people are afraid of.

ODPOWIEDZ