Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
aselena
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 12:33

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: aselena »

bo mam męża, dzieci, rodziców, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę i ambicje :aniol:
Nightfall

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nightfall »

bo mam męża, dzieci, rodziców, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę i ambicje :aniol:
W sumie u mnie podobnie, tylko bez tej drugiej pozycji :D Wszystko układa się naprawdę dobrze i cieszę się codziennością. Mam nadzieję, że żadna tragedia w najbliższym czasie mnie nie zaskoczy :D
Awatar użytkownika
Sates
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 6 lis 2018, 11:41

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Sates »

Nightfall pisze: 27 paź 2018, 19:35
bo mam męża, dzieci, rodziców, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę i ambicje :aniol:
W sumie u mnie podobnie, tylko bez tej drugiej pozycji :D Wszystko układa się naprawdę dobrze i cieszę się codziennością. Mam nadzieję, że żadna tragedia w najbliższym czasie mnie nie zaskoczy :D
Fantastycznie :) Najlepiej cieszeć się z takich na pozór błahych rzeczy :) Rodzina jest najważniejsza :)
Uporczywe wypadanie włosów? Przeczytaj o badaniu trichogramem
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Słomiany Zapał »

... weekend :) Upragniona chwila odpoczynku.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Naberius »

...w końcu zakupiło się odpowiedni szkicownik, którego od pewnego czasu nie było można znaleść w plastycznych :shuriken:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anusia Borzobohata »

Nie wiem czy "hepi" to odpowiednie określenie, ale troszkę się cieszę, że w komentarzach pod artykułami prasowymi informującymi o różnego rodzaju zbrodniach, przestępstwach i wykroczeniach pojawia się jakby coraz więcej empatii (o ile to nie moje subiektywne wrażenie). Przykładowo, na wieść o tym że matka pobiła dziecko słyszy się nie tylko "biedne dzieciątko, a z tą s**ą na sznur!" ale również bardziej wyrozumiałe komentarze, sugerujące że prawdopodobnie sama wcześniej została mocno skrzywdzona. Żeby była jasność: nie bronię zbrodni i zbrodniarzy, należy im się słuszna kara, jednak sądzę że empatia jest tym czego ludziom wielce na co dzień brak, a co jest jednym z głównych motorów duchowego rozwoju społeczeństwa.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: panna_x »

kręciłam filmiki o smogu z greenpeace :) takie krótkie scenki, ale zawsze. I było super.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Biała »

...obecny szef przedłużył mi umowę. Nie zostanę bez pracy, kasy i nie będę głodować pod mostem :diabel:
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Greensocks »

Jestem hepi, bo rzucam jutro wypowiedzeniem szefowi "Januszowi", nie mam co prawda jeszcze niczego nagranego, ktoś coś może? :D
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anusia Borzobohata »

Cieszę się, że w końcu udało mi się ustawić Ubuntu na nowym laptopie, nad czym niemało się napociłam.

Nawiasem mówiąc oryginalnie zainstalowany był niejaki system Endless na czele z aplikacją do zajmowania się małymi dziećmi i książką kucharską. Padłam jak to zobaczyłam :D
Nightfall

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nightfall »

Po latach ma wyjść druga część jednej z moich ulubionych gier. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Mam nadzieję, że klimatem dorówna swojej poprzedniczce.

https://www.youtube.com/watch?v=SYvWfDxhm_s
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BardzoLittle »

Jestem hepi, bo opublikowano mój wpis gościnny na blogu motywacyjnym. :) Ludzie może zaczną nieco lepiej przyjmować moją tematykę. https://patryktarachon.pl/na-czym-poleg ... BfNgchZpSw
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
HumanNature
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 6 kwie 2019, 12:54

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: HumanNature »

Jestem happy, bo w końcu zawitała wiosna :)
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nautilus1992 »

Piękny dzionek był. Ptaki śpiewały, ludzie jeździli na rolkach, a ja wyciągnąłem starą deskorolkę i też trochę poszalałem. Świetna rozrywka. Czuję się wspaniale :)
ósemka
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 2 lis 2018, 06:33

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ósemka »

Właśnie zrezygnowałam z pracy :)
Tylko ostatecznie nie jestem pewna czy jestem bardziej z tego powodu zadowolona czy przestraszona :)
Mam nadzieję że znajdę sobie pracę przez te 3 miesiące...
No ale w końcu zaczynam zmiany w swoim życiu i to mam nadzieję że pozytywne... z tego można być hepi :)
ODPOWIEDZ