Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Zgarnęłam kurs na Udemy, myślę, że wartosciowy, ale chyba nie dam rady... :lol: Prowadząca kartę, czy wyświetlacz z tekstem ma zbyt blisko kamery, i momentami robi zeza rozbieżnego aby tam zerknać :lol: Tracę wted koncentracje, no nie dam rady :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Justys245 »

marisaxyz pisze: 8 paź 2017, 18:36 Jestem w miarę hepi, bo po 33 latach bycia samej (nie licząc jakichś tam krótkich dziwnych epizodów) pojawił się ktoś kto mi się naprawdę podoba, ktoś fajny i normalny i zamierzam zrobić wszystko (no dobra, może jednak nie wszystko) żeby coś w końcu jednak z tego wyszło, no bo przecież chyba mam prawo w końcu zaznać odrobinę szczęścia...
Nightfall pisze: 9 paź 2017, 10:50 Cieszę się, bo znalazłam pracę w zawodzie. Muszę też zacząć studia podyplomowe, więc będę miała mało czasu i nie będę już tak dużo na forum :)
Gratulacje dziewczyny, bardzo się cieszę i trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Mo73_ »

...cieszę się szczęściem mojej największej przyjaciółki, która po latach rozłąki z mężem wreszcie dołącza do niego opuszczając Polskę na stałe.
Nie jest mi trudno z powodu jej wyjazdu, gdyż i tak nie mieszkamy blisko i widujemy się właściwie raz w roku, tak że w kontaktach niewiele się zmieni. Ważne tylko, żeby była szczęśliwsza niż tu, to wyjątkowa osoba i zasługuje na wszystko co najlepsze.
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

Wypiłem nieco swojego piwa ze słodu jęczmiennego kupnego i nawet zapodaje (ciekawe ile ma procent), a poza tym wolne od niedzieli do środy włącznie, więc raduję się :)
PS. jak wino czy piwo domowe, drożdże piekarskie rządzą :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Nightfall

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nightfall »

Ostatnio dwukrotnie zdarzyło się, że osoby przypuszczały, że nie jestem pełnoletnia. Raz gdy załatwiałam sprawy w banku, a drugi gdy kupowałam piwo w sklepie. Wzrok sprzedawczyni po usłyszeniu ile mam lat - bezcenny xD Ech, a miałam cichą nadzieję, że wyglądam już bardziej poważnie.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Nightfall pisze: 18 lis 2017, 19:24 Ostatnio dwukrotnie zdarzyło się, że osoby przypuszczały, że nie jestem pełnoletnia. Raz gdy załatwiałam sprawy w banku(...)
w sensie, że o dowód poproszono? Nawet nie chodzi o młody wygląd, od początku listopada wołają od każdego, moja mama była zbulwersowana ;)


Teraz mi się piwa chce ;p
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Keri »

A ja bym się zamiast piwa to bym się ochlał przy czystej wódce i to poważnie i porządnie :roll:
Nightfall

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nightfall »

Tzn w banku dałam dowód, a pani nie sprawdziła daty ur i patrząc na mnie zaczęła mi proponować mi ofertę dla osób, które mają 18 lat i zakładają pierwsze konto ;p W sklepie ludzie przede mną kupowali piwo i ich nie sprawdzono. Jestem zdziwiona, bo aż tak młodo to nie wyglądam.

PS. piwo było całkiem dobre xD
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Mo73_ »

Nightfall pisze: 18 lis 2017, 19:24 Ostatnio dwukrotnie zdarzyło się, że osoby przypuszczały, że nie jestem pełnoletnia. Raz gdy załatwiałam sprawy w banku, a drugi gdy kupowałam piwo w sklepie. Wzrok sprzedawczyni po usłyszeniu ile mam lat - bezcenny xD Ech, a miałam cichą nadzieję, że wyglądam już bardziej poważnie.
Wyglądasz młodo, bezwzględnie. Ale na 17 to bez przesady :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Nightfall

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nightfall »

Ale na 17 to bez przesady :)
No właśnie bez przesady :D
takasobie

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: takasobie »

Pracuję w nowej pracy dopiero dwa miesiące i na święta dostanę pomoc przedświąteczną finansową z ZFŚS :)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Słomiany Zapał »

Obrazek
Jestem hepi, bo można już zacząć weekend. Przyda się ta chwila odpoczynku.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

Słomiany Zapał pisze: 24 lis 2017, 12:56 Obrazek
Jestem hepi, bo można już zacząć weekend. Przyda się ta chwila odpoczynku.
U mnie to samo, zrealizowałem, co miałem i teraz muzyka, odpoczynek (tydzień był bardzo ciężki w pracy) oraz totalna beztroska :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Justys245 »

A ja zaczęłam właśnie 2 tygodniowy urlop... :D
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Ja zaraz kalosze, kurtka przeciwdeszczowa lecę na pociąg - jadę do kina :lol: Mam całe 80 zł do przepuszczenia, po odliczeniu biletów do kina i na pociag- nawet sobie cos po cywilizowanemu zjem w knajpie :lol: (a nie pod chmurką, zapiekankę za 5ke )

:partyanimal: :partyanimal: :partyanimal:
ODPOWIEDZ