Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: pawcio1978 »

@ósemka: powodzenia :)
Awatar użytkownika
Agi-jogi
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:18
Lokalizacja: Toruń

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Agi-jogi »

Zaczął się długi majowy weekend :mrgreen:
NewYork94
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2019, 19:18

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: NewYork94 »

W końcu sobota
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BlackCherry »

Jestem szczęśliwa ponieważ w końcu skołczyłam swoją rzeźbę nad którą bardzo długo pracowałam :D :D :D
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Wariat123 »

BlackCherry pisze: 19 maja 2019, 19:31 Jestem szczęśliwa ponieważ w końcu skołczyłam swoją rzeźbę nad którą bardzo długo pracowałam :D :D :D
pochwal sie fotą :D
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Naberius »

... udało mi się pozytywnie zaliczyć obydwie matury ustne :D Teraz tylko czekać z nadzieją na pozytywne wyniki z pisemnych.
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BlackCherry »

Wariat123 pisze: 23 maja 2019, 19:03
BlackCherry pisze: 19 maja 2019, 19:31 Jestem szczęśliwa ponieważ w końcu skołczyłam swoją rzeźbę nad którą bardzo długo pracowałam :D :D :D
pochwal sie fotą :D
zapraszam na priv
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nemek »

BlackCherry pisze: 23 maja 2019, 23:13
Wariat123 pisze: 23 maja 2019, 19:03
BlackCherry pisze: 19 maja 2019, 19:31 Jestem szczęśliwa ponieważ w końcu skołczyłam swoją rzeźbę nad którą bardzo długo pracowałam :D :D :D
pochwal sie fotą :D
zapraszam na priv
O, też mogę prosić? :D
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BlackCherry »

Nemek pisze: 28 maja 2019, 22:28
BlackCherry pisze: 23 maja 2019, 23:13
Wariat123 pisze: 23 maja 2019, 19:03
pochwal sie fotą :D
zapraszam na priv
O, też mogę prosić? :D
Odrazu mówię żeby nie było niedomówień to rzeźba plastyczna A nie taka na brzuchu
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nemek »

...bo nie było dziś zabójczo gorąco, jak przez ostatnie dni :D
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 23:37 przez Nemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nemek »

BlackCherry pisze: 29 maja 2019, 21:21
Nemek pisze: 28 maja 2019, 22:28
BlackCherry pisze: 23 maja 2019, 23:13 zapraszam na priv
O, też mogę prosić? :D
Odrazu mówię żeby nie było niedomówień to rzeźba plastyczna A nie taka na brzuchu
To nawet lepiej :lol:
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BlackCherry »

To nawet lepiej :lol:
[/quote]

Zapraszam priv
carolina10
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 27 lut 2014, 19:07
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: carolina10 »

Ogólnie mi smutno
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: BlackCherry »

Hej chciałabym się z wami podzielić historią która dziś mi się przytrafiła.

Zacznijmy od początku..
Od rana miałam ochotę na dobrą pizzę chodziła za mną od miesięcy a nie często pozwalam sobie na takie jedzonko, dziś stwierdziłam że dobra dzis moge a nią więc zadzwoniłam i zamówiłam moją pyszność, po długim czasie oczekiwania przyjechał dostawca i przyniósł mi pizzę był jednak jeden problem nie miał jak wydać pieniedzy wiec szukałam kogos kto by rozmienil mi pieniadze a była to dość duża kwota więc poszłam do domu i spytałam brata czy nie ma potem poszłam do sąsiadki ale nikt nie miał wiec dostawca zaproponowal że ma jeszcze jedną miejscowość do zamówienia i że wyda mi pieniądze więc się zgodziłam, dał mi zamówienie i wzioł pieniądze mówiąc że za chwilę będzie, po zamknięciu drzwi odrazu tego pożalowałam i naszły mnie czarne myśli że nie odda mi tych pieniędzy, zaczęłam ochrzaniać się w myślach "co ze mnie za naiwniak" Ale było już za póżno, usiadłam i zaczęłam się zastanawiać co zrobiłam i stwierdziłam że mogę zapomnieć już o moich pieniądzach ale jakaś cząstka mnie wierzyła że przyjedzie, usiadłam koło okna i czekałam nawet nie byłam wstawiać wziąść pizzy którą tak bardzo chciałam, sprawdziłam na mapie ile się jedzie do tej miejscowość co mówił, było tylko 10 min samochodem więc mówię do siebie " spokojnie za 20 min bedzie" , siedziałam tak przy oknie mając coraz to nowe czarne myśli a czas leciał, po pierwszych 10 min zaczęłam krążyć po pokoju i modląc się do siebie jakby to miało coś dać, po 15min zaczęłam sobie obiecywać że jeśli mi odda pieniądze nigdy więcej tak nie zrobię, jednak go ciągle nie było w końcu dałam mu dużo zarobić pewnie już się umówił na piwo po pracy z kolegami, bo 50 min odpuściłem sobie czując do siebie straszną złość i zawód nawet nie wiedziałam że można się zawieść na samej sobie ale jednak, położyłam się na łóżku skuliłam się w kłębek i chciałam się schować przed wszystkimi, chciałam zasnąć i chodz przez chwilę przestać mieć do siebie pretensje, nagle usłyszałam pukanie mała iskierka nadziei znów zapłoneła podwrwałaś się na równe nogi i pobiegłem do drzwi, nie zastanawiając się otworzyłam i zrobiłam najszerszy uśmiech jaki tylko mogłam, pan od pizzy przeprosił że to tyle trfało i oddał mi resztę pieniędzy podziękowałam mu i poszłam z powrotem do pokoju, przez chwilę w to nie wierzyłam bo w sumie mógł mi nie oddać pieniędzy i tak nie miałabym dowodów na moją głupotę, przez długi czas dziękowałam mu w myślach.

Jestem hepi bo... po mimo istnienia tak naiwnych ludzi jak ja fajnie że są jeszcze na tym świecie tak uczciwi ludzie jak Pan od pizzy.
Przepraszam za wszystkie błędy pisze to 10 min po tym wydarzeniu i jeszcze ma lekki szok
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: krychu_m »

BlackCherry byłem kiedyś w banku i Kobieta z okienka kasowego się pomyliła teoretycznie miałbym 1000 złotych na plusie. Nie od razu się zorientowałem. Dopiero jakieś pół godziny po odejściu od okienka kasowego, ale pomyślałem, że mój plus to jej minus, nie banku ale jej prywatnie. Są rozliczani z każdej złotówki i pewnie zorientowałaby się przy zdawaniu kasy, że brakuje jej 1000 zł, nie zbyt dobrze się z tym czułem, raz że generalnie staram się być uczciwy, to jeszcze do tego zarobiłbym czyjeś prywatne pieniążki. Poszedłem i była w okienku, była zaskoczona jak jej powiedziałem że mi za dużo wydała. Była szczęśliwa, że zwróciłem z 1000 zł chciała mi dać 100, w końcu zgodziłem się na 50 złotych, choć nie byłem specjalnie chętny, ale ona chciała mi dać.
ODPOWIEDZ