kupi mi ktoś takie:P?

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: urtika »

DrGHouse pisze: ktoś zgadnie skąd te buty?
Z filmu "Powrót do przyszłości".
Quirkyalone
misiazmij
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2013, 08:50

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: misiazmij »

Moje marzenie jest puchate i przesłodkie :rozowe: http://alegratka.pl/ogloszenie/chow-cho ... 78339cbc36 Coś pięknego takie szczeniaczki :rozowe: Niestety mam alergię na pieski, więc raczej za tego życia go nie zrealizuje :/
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: tom »

Może chiński piesek na baterie, szczeka, merda ogonkiem, nie prodkuje alergenów.
No, chyba, że ktoś jest uczulony na baterie.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: chochol »

Cudowne te futrzaki.

Może dla mnie "sponsor" się znajdzie na to http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/204331 ... glodu.html ? :>
Nie marnujcie czasu :wink: .
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Layla »

misiazmij pisze:Moje marzenie jest puchate i przesłodkie :rozowe: http://alegratka.pl/ogloszenie/chow-cho ... 78339cbc36 Coś pięknego takie szczeniaczki :rozowe: Niestety mam alergię na pieski, więc raczej za tego życia go nie zrealizuje :/
Słodziaki :D

A to moje słodkie marzenia:
Obrazek
Obrazek
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: chochol »

Layla to rasa bernardyn? te psiska z "opadłymi" oczami do tego przekrwionymi.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Layla »

Pierwszy to bernardyn, szczeniaki to mastify tybetańskie :kocha:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Falka »

Mastifki są przesłodkie :rozowe: .
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Libra

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Libra »

Ja mam słabość do chow-chow, ogromną. Sentyment duży, kolana mi się uginają na widok jakiegoś.


misiazmij, na konkretnie co od piesków ta alergia? Sierść? ślinę?

Miałam szczury, i alergię- ale alergię na... ich mocz :mrgreen: Jak zaznaczyły mnie, albo jak po prostu przeszły po mnie, a łapy w siuśkach były to mnie wysypywało w tym miejscu na czerwono i piekło ;) Ale poza tym bezproblemowo, tęsknię za tymi zwierzakami, ale ich podatność na choroby mnie przeraża :(
Awatar użytkownika
yamahashi
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:53

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: yamahashi »

Miałem pieska rasy american staffordshire terrier, ale gdy wyjeżdżałem za granice musiałem go oddać innej rodzinie bo nie miałem z kim go zostawić, a najgorsze jest to, że nie moge go wziąść z powrotem, ponieważ na wiosne znowu wyjeżdżam :( :roll: http://zapodaj.net/c3a1d3371248e.jpg.html to jest Forest Forester z rodu Barnaba

A swoją drogą z tego Bernardyna ładna bestia, ale w nieodpowiednich rękach może stać się śmiercionośną maszynką :(

Layla podziwiam Cie, że chcesz mieć takie duże psy :) te Mastify to też wyrastają na niezłe bydlaki :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Layla »

yamahashi pisze:Miałem pieska rasy american staffordshire terrier, ale gdy wyjeżdżałem za granice musiałem go oddać innej rodzinie bo nie miałem z kim go zostawić, a najgorsze jest to, że nie moge go wziąść z powrotem, ponieważ na wiosne znowu wyjeżdżam :( :roll: http://zapodaj.net/c3a1d3371248e.jpg.html to jest Forest Forester z rodu Barnaba

A swoją drogą z tego Bernardyna ładna bestia, ale w nieodpowiednich rękach może stać się śmiercionośną maszynką :(

Layla podziwiam Cie, że chcesz mieć takie duże psy :) te Mastify to też wyrastają na niezłe bydlaki :wink: :mrgreen:
Pozwoliłam sobie edytować Twój post, żeby nie było kilka postów pod rząd pod sobą :P

Psiak na zdjęciu jest śliczny :)

Co do dużych psów... Mam do czynienia z psami od dziecka. Zarówno z tymi mniejszymi jak i z tymi większymi. Mieliśmy owczarka górskiego, owczarka niemieckiego, jamnika, kundelka i teraz mamy cocker spaniela. Do żadnej rasy nie mam uprzedzeń, przerażają mnie jedynie nieodpowiedzialni właściciele. I nie twierdzę, że łatwo jest ułożyć odpowiednio charakter psa, to wymaga pracy zarówno ze strony zwierzęcia jak i właściciela. Trochę wiedzy, trochę rozsądku i trochę samozaparcia i powinno być dobrze :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Immortelle

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Immortelle »

Obrazek
Auuuuuu! *żałosne zawodzenie* Platformy Demonia, moja odwieczna miłość :( Za każdym razem, kiedy widzę jakikolwiek podobny do tych model, moje serce pęka na miliony kawałków...
Libra

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Libra »

Sukienusia dla librzyka

http://magazynokazji.pl/2013/12/11/tras ... ka-250-zl/

normalnie aż wdziałabym na siebie tenisówki zielone, czarne matowe rajstopki, i pomalowała odrost na rudo... poza zasiegiem, a taka w moim stylu :)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: dziwożona »

A gdzie ta wczorajsza trumna?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Libra

Re: kupi mi ktoś takie:P?

Post autor: Libra »

I tak nie miałabym jej gdzie postawić, pokoik mam nieduży i do podziału z rodzeństwem.
ODPOWIEDZ